WYNIKI INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI W RAJDACH ENDURO 2001

KLASYFIKACJA GENERALNA
Miejsce Imie Nazwisko Klasa Motocykl
1 Maciej Wróbel S2T KTM
2 Sebastian Krywult S4T KTM
3 Łukasz Kurowski JUN KTM

KLASA S2T
Miejsce Imie Nazwisko Motocykl
1 Maciej Wróbel KTM
2 Jacek Czachor KTM
3 Łukasz Kędzierski KTM

KLASA S4T
Miejsce Imie Nazwisko Motocykl
1 Sebastian Krywult KTM
2 Ryszard Augustyn KTM
3 Bartłomiej Bembenik KTM

KLASA JUNIOR
Miejsce Imie Nazwisko Motocykl
1 Łukasz Kurowski KTM
1 Marek Przybysz KTM
3 Łukasz Bartos KTM

KLASA MŁODZIK
Miejsce Imie Nazwisko Motocykl
1 Marcin Frycz HONDA
2 Kacper Abramowicz HM
3 Marek Świderski YAMAHA

KLASA WETERAN
Miejsce Imie Nazwisko Motocykl
1 Zbigniew Przybyła HUSQVARNA
2 Wojciech Stala KTM
3 Marek Daniec KTM

SZCZEGÓŁOWA KLASYFIKACJA IMP DOSTĘPNE NA STRONACH FIRMY ZUBIX OBSŁUGUJĄCEJ SYSTEMY OBLICZENIOWE I POMIAROWE NA RAJDACH ENDURO

Zdjęcia w rozdzielczości 800x600. Kliknij by powiększyć (opisy w dymkach)

Maciej Wróbel - Krosno 114KB Maciej Wróbel - Krosno 134KB Maciej Wróbel - Krosno 134KB Maciej Wróbel - Wólka Nadbużna 77KB Maciej Wróbel - Wólka Nadbużna 102KB
Sebastian Krywult - Wólka Nadbużna 92KB Sebastian Krywult - Krosno 115KB Sebastian Krywult - Krosno 120KB Sebastian Krywult - Nowy Kościół 142KB Sebastian Krywult - Krosno 134KB
Łukasz Kurowski - Wólka NadbużnaKrosno 98KB Łukasz Kurowski - Krosno 117KB Łukasz Kurowski - Krosno 124KB Łukasz Kurowski - Krosno 83KB Łukasz Kurowski - Wólka Nadbużna 58KB
Marek Przybysz - Krosno 134KB Marek Przybysz - Krosno 134KB Jacek Czachor - Krosno (od lewej Sebastian Krywult) 118KB Jacek Czachor - Krosno 140KB Jacek Czachor - Krosno 110KB
Łukasz Kędzierski - Wólka Nadbużna 61KB Bartłomiej  Bembenik   - Wólka Nadbużna 68KB Bartłomiej  Bembenik   - Krosno 142KB Bartłomiej  Bembenik   - Krosno 132KB Ryszard Augustyn - Krosno 145KB
Wojciech Stala - Krosno  126KB Wojciech Stala - Wólka Nadbużna 84KB Jerzy Warchoł   - Krosno 133KB Marek Świderski   - Krosno 103KB Kacper Abramowicz - Nowy Kościół 140KB

WYNIKI PUCHARU PZM W RAJDACH ENDURO 2001


KLASA S2T
Miejsce Imie Nazwisko Motocykl
1 Kamil Osóbka KTM
2 Rafał Kochański Husqvarna
3 Marcin Małek KTM

KLASA S4T
Miejsce Imie Nazwisko Motocykl
1 Mariusz Łodziński KTM
2 Wojciech Lechowski KTM
3 Dariusz Duda Husqvarna

KLASA MŁODZIK
Miejsce Imie Nazwisko Motocykl
1 Michał Wyszomirski Honda
2 Tomasz Rutkowski Suzuki
3 Tomasz Ulenberger Gilera

KLASA WETERAN
Miejsce Imie Nazwisko Motocykl
1 Paweł Sikora KTM
2 Leszek Węgrzynowski KTM
3 Andrzej Błaszczak Kawasaki

SZCZEGÓŁOWA KLASYFIKACJA Pucharu PZM DOSTĘPNE NA STRONACH FIRMY ZUBIX OBSŁUGUJĄCEJ SYSTEMY OBLICZENIOWE I POMIAROWE NA RAJDACH ENDURO