Sześciodniówka (ISDE) 2001 Brive La Gaillarde - Francja

Pogoda w Brive La Gaillarde 30 sierpnia

Kliknij by powiększyć (opisy w dymkach)

Trofea

Wyniki w klasyfikacji TROPHY dzień VI

Poz. Kraj Nr Zawodnik Org. Klasa Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3 Dzień 4 Dzień 5 Dzień 6 Razem Strata
                           
1 FRANCJA   1:18.10 2:19.72 1:23.21 3:29.95 1:03.07 1:42.09 11:16.14 0.00
    14 GERMAIN Marc FFM 125cc 2T 19.78 25.30 6.52 27.00 0.00 27.04    
    20 REBUFIE Olivier FFM 125cc 2T 22.63 38.82 23.54 24.01 15.29 23.93    
    131 BERNARD Eric FFM 250cc 2T 19.90 44.80 28.00 1:17.36 32.07 47.23    
    137 FRETIGNE David FFM 250cc 2T 0.00 7.87 0.00 41.93 0.00 6.94    
    144 GUILLAUME Sébastien FFM 250cc 2T 31.46 28.99 25.15 1:16.86 1:09.30 41.73    
    378 ESQUIROL Cyril FFM 250cc 4T 15.79 38.74 28.84 40.15 15.71 2.45    
                           
2 WŁOCHY   3:45.62 1:53.52 2:58.56 4:37.26 3:21.94 2:55.60 19:32.50 8:16.36
    21 SCOVOLO Fausto FMI 125cc 2T 31.01 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    132 BOANO Jarno FMI 250cc 2T 12.77 4.30 12.37 48.75 59.17 38.69    
    383 RUBIN Matteo FMI 250cc 4T 22:48.79 43.81 43.36 1:41.35 58.12 21.70    
    451 RINALDI Mario FMI 400cc 4T 1:02.19 28.23 1:17.61 0.00 22.61 25.27    
    565 BOTTURI Alessandro FMI 500cc 4T 26.94 29.58 38.93 1:19.02 36.49 1:08.73    
    567 SALA Giovanni FMI 500cc 4T 1:32.71 7.60 6.29 48.14 25.55 21.21    
                           
3 HISZPANIA   3:37.55 4:17.37 4:39.89 5:08.39 5:03.09 1:57.72 24:44.01 13:27.87
    3 ESTEVE Isidre RFME 125cc 2T 1:11.24 1:43.22 1:38.99 1:22.20 36.80 25.09    
    125 AGRA Xacob RFME 250cc 2T 9:30.18 39.42 43.18 53.00 1:09.61 15.05    
    433 ARPA Miki RFME 400cc 4T 30.74 31.02 50.96 37.53 1:21.93 57.15    
    445 COLOMER Xavier RFME 400cc 4T 37.96 1:08.05 1:12.40 1:02.75 1:10.44 7.90    
    562 ROMA Joan RFME 500cc 4T 54.50 1:15.00 1:04.93 1:53.12 1:05.86 40.09    
    564 COMA Marc RFME 500cc 4T 23.11 43.88 48.42 1:12.91 1:00.38 29.59    
                           
4 AUSTRALIA   1:52.77 1:39.54 2:38.06 5:01.06 15:02.87 1:11.60 27:25.90 16:09.76
    22 SMITH Damien MA 125cc 2T 1:18.82 23.19 35.04 1:30.91 1:30.80 48.44    
    24 WATTS Shane MA 125cc 2T 0.00 0.00 0.00 36.09 7:07.14 0.00    
    158 WILLISCROFT Brad MA 250cc 2T 36.04 36.98 11:50.37 1:42.28 2:34.58 16.41    
    377 GRABHAM Damien MA 250cc 4T 51.42 1:18.63 1:19.85 1:46.35 2:08.28 1:14.15    
    385 GRABHAM Ben MA 250cc 4T 24.16 38.16 35.00 1:06.82 1:42.07 6.75    
    432 MERRIMAN Stefan MA 400cc 4T 1.15 1.21 8.17 4.96 52:52.80 0.00    
                           
5 CZECHY   4:50.82 5:37.16 5:41.08 5:32.07 4:14.42 3:01.87 28:57.42 17:41.28
    5 GOTTVALD Zdenek ACCR 125cc 2T 43.98 1:41.74 45.38 48.79 25.36 22.91    
    15 MALAT Martin ACCR 125cc 2T 56.86 56.21 1:15.86 59.84 1:19.16 47.01    
    16 MICHALIK Roman ACCR 125cc 2T 25.21 35.82 36.79 54.46 4.99 13.37    
    128 BAROS Milan ACCR 250cc 2T 1:47.27 1:07.46 1:19.07 1:39.08 1:21.12 57.55    
    441 GOTTVALD Martin ACCR 400cc 4T 1:42.99 1:51.09 2:20.77 2:09.23 1:57.94 1:06.94    
    450 MACEK Martin ACCR 400cc 4T 1:01.78 1:15.93 1:43.98 1:09.90 1:03.79 41.03    
                           
6 USA   7:05.68 5:53.43 8:11.03 9:45.69 10:21.50 4:38.12 45:55.45 34:39.31
    6 PEARSON Nick AMA 125cc 2T 2:12.70 1:05.50 2:00.05 2:22.54 1:45.45 42.10    
    149 PEARSON David AMA 250cc 2T 1:19.23 52.42 1:29.34 1:45.39 2:36.27 1:11.63    
    151 PEARSON Russ AMA 250cc 2T 1:08.25 1:17.49 1:06.76 2:01.17 1:35.16 30.32    
    374 HOESS Fred AMA 250cc 4T 54.84 1:09.57 1:27.87 1:36.56 2:03.06 58.03    
    438 GARRAHAN Brian AMA 400cc 4T 1:30.66 1:28.45 2:07.01 2:00.03 2:21.56 1:16.04    
    442 GARRAHAN Patrick AMA 400cc 4T 9:59.26 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
7 NIEMCY   7:41.88 6:44.90 6:57.93 9:25.07 8:58.01 8:12.70 48:00.49 36:44.35
    129 BARTHEL Marko DMSB 250cc 2T 1:02.17 46.64 1:02.23 1:53.10 1:55.42 2:07.61    
    141 KNORR Mirko DMSB 250cc 2T 1:34.27 1:08.88 55.27 1:26.29 1:23.66 1:30.23    
    375 DOMEYER Arne DMSB 250cc 4T 39:39.93 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    434 KLAUS Nico DMSB 400cc 4T 1:41.12 1:51.25 1:50.64 1:37.60 1:56.98 1:58.40    
    560 SEIFERT Christoph DMSB 500cc 4T 1:13.13 1:07.34 1:13.82 1:44.45 1:15.42 1:41.12    
    563 ECKERT Sascha DMSB 500cc 4T 2:11.19 1:50.79 1:55.97 2:43.63 2:26.53 55.34    
                           
8 SZWECJA   2:14.32 1:09.11 2:11.06 4:21.49 42:42.33 8:18.23 1:00:56.54 49:40.40
    12 LARSSON Richard SVEMO 125cc 2T 21.46 3.96 9.51 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    376 BERGVALL Peter SVEMO 250cc 4T 0.00 0.00 0.00 0.00 38:47.85 6:33.91    
    430 HERMANSSON Jonas SVEMO 400cc 4T 1:21.75 1:01.05 1:35.33 1:45.33 1:54.39 46.83    
    439 CARLSSON Björne SVEMO 400cc 4T 39.33 13.66 47.79 47.51 1:03.45 19.47    
    555 ERIKSSON Anders SVEMO 500cc 4T 16.38 13.31 26.87 30.22 16.45 0.00    
    561 LIND Martin SVEMO 500cc 4T 57.15 38.18 46.89 1:18.43 40.19 38.02    
                           
9 HOLANDIA   7:45.79 8:17.79 9:26.59 10:50.76 22:40.73 4:44.82 1:03:46.48 52:30.34
    7 ISFORDINK Franck KNMV 125cc 2T 1:22.29 1:23.48 1:53.78 2:24.58 12:47.46 43.00    
    8 ISFORDINK Patrick KNMV 125cc 2T 1:26.24 1:08.22 2:02.83 1:59.70 12:16.94 38.24    
    140 HEMMELDER Tom KNMV 250cc 2T 1:27.53 1:23.01 1:26.28 1:41.67 2:01.30 1:13.72    
    157 VERHOEVEN Frans KNMV 250cc 2T 1:15.81 1:54.61 1:24.05 1:46.13 2:17.58 1:24.25    
    435 TIJHUIS Dinand KNMV 400cc 4T 2:13.92 2:28.47 2:39.65 4:19.87 3:14.86 1:26.91    
    447 BRAAKHEKKE Stephan KNMV 400cc 4T 9:17.10 3:49.78 8:44.81 2:58.68 2:50.05 45.61    
                           
10 POLSKA   11:26.66 7:49.48 13:20.08 13:57.75 24:12.90 4:36.84 1:15:23.71 1:04:07.57
    10 KEDZIERSKI Lukasz PZM 125cc 2T 2:07.99 2:33.45 3:15.31 4:19.57 14:58.92 1:13.57    
    11 KUROWSKI Lukasz PZM 125cc 2T 1:26.00 54.27 1:44.67 2:35.88 9:55.33 27.26    
    124 PRZYBYSZ Marek PZM 250cc 2T 21:10.28 1:43.14 2:09.98 2:38.32 3:17.65 34.21    
    130 BARTOZ Lukasz PZM 250cc 2T 2:00.88 2:22.17 2:31.60 3:31.01 4:49.93 1:40.77    
    142 KRASUSKI Piotr PZM 250cc 2T 3:33.35 3:14.96 3:38.52 5:07.92 5:36.33 1:29.42    
    382 OBLUCKI Bartosz PZM 250cc 4T 2:18.44 16.45 8:49.76 52.97 33.66 52.38    
                           
11 SZWAJCARIA   16:36.73 16:04.12 17:16.24 17:51.35 19:20.83 9:22.21 1:36:31.48 1:25:15.34
    143 VOSER Patrick FMS 250cc 2T 4:10.44 3:31.23 3:24.54 4:02.65 4:37.43 2:18.49    
    379 HEDIGER Markus FMS 250cc 4T 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    429 FELDER Daniel FMS 400cc 4T 4:17.07 3:45.74 3:25.37 3:23.95 4:06.09 2:08.98    
    443 ROSSELET Eric FMS 400cc 4T 2:52.44 3:14.48 3:25.84 3:11.62 2:51.46 1:52.38    
    452 JOLIAT Michel FMS 400cc 4T 2:30.51 2:41.36 3:27.68 3:14.08 4:10.18 1:23.04    
    559 SCHERTENLEIB Daniel FMS 500cc 4T 2:46.27 2:51.31 3:32.81 3:59.05 3:35.67 1:39.32    
                           
12 BRAZYLIA   19:12.17 13:38.00 13:09.51 21:52.08 29:18.97 9:33.33 1:46:44.06 1:35:27.92
    23 TOFANI André CBM 125cc 2T 8:20.58 5:14.57 6:15.77 10:35.10 14:39.02 3:18.76    
    127 ZANOL Felipe Augusto CBM 250cc 2T 3:10.21 3:07.99 3:30.82 5:04.66 4:35.47 2:33.96    
    133 BRAGA Luis Felipe CBM 250cc 2T 3:49.85 1:57.61 1:59.62 3:15.28 4:00.29 1:53.07    
    147 MAGALHAES Bernardo CBM 250cc 2T 1:55.07 2:06.83 1:57.78 3:00.52 3:28.18 55.12    
    427 NASCIMENTO Marcio CBM 400cc 4T 8:28.29 3:21.92 3:12.26 7:50.54 2:00:00.00 2:00:00.00    
    437 BUENO Nielsen CBM 400cc 4T 1:56.46 3:03.65 2:29.03 2:41.08 2:36.01 52.42    
                           
13 CHILE   16:30.79 13:20.30 19:00.50 25:29.33 37:38.58 8:26.53 2:00:26.03 1:49:09.89
    146 LOPEZ Francisco FMC 250cc 2T 1:34.01 1:39.99 1:58.61 2:34.25 3:29.64 1:06.09    
    155 URRUTIA Nicolas FMC 250cc 2T 3:29.33 2:05.46 2:24.77 3:29.78 3:45.42 1:16.52    
    384 ARMANGOLLI Jaime FMC 250cc 4T 3:15.77 3:16.46 7:34.61 11:57.61 20:59.30 1:53.39    
    436 BASCUNAN Vicente FMC 400cc 4T 3:26.52 3:29.94 3:29.36 3:20.56 4:42.53 2:20.37    
    444 VIDAURRE Cristobal FMC 400cc 4T 4:45.16 2:48.45 3:33.15 4:07.13 4:41.69 1:50.16    
                           
14 MEKSYK   38:37.41 21:14.89 26:23.75 51:10.26 36:00.90 2:07:15.33 5:00:42.54 4:49:26.40
    1 DIAZ Homero FMM 125cc 2T 1:20.22 1:41.40 56.11 8:39.41 1:37.94 54.16    
    135 DIAZ Sergio FMM 250cc 2T 1:44.39 1:55.15 2:05.51 3:21.22 3:23.23 1:11.14    
    138 GUARDADO Gabriel FMM 250cc 2T 3:02.41 4:22.75 3:17.39 6:35.67 6:01.59 1:41.76    
    156 VARGAS Guillermo FMM 250cc 2T 26:36.34 8:10.36 14:04.96 26:05.13 17:35.08 3:28.27    
    448 CARDENAS Juan-Carlos FMM 400cc 4T 5:54.05 5:05.23 5:59.78 6:28.83 7:23.06 2:00:00.00    
                           
15 BELGIA   5:29.73 7:05.31 7:34.09 2:09:21.23 2:07:32.05 2:04:04.23 6:41:06.64 6:29:50.50
    4 GOBLET Jean-François FMB 125cc 2T 1:25.77 1:55.45 1:30.87 2:07.68 1:43.52 1:00.20    
    19 PIRAUX Eric FMB 125cc 2T 2:29.82 2:44.30 2:34.21 3:30.92 2:23.12 1:43.63    
    145 LECLERCQ Raphaël FMB 250cc 2T 53.37 1:21.80 1:22.78 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    154 SAEYS Pierre FMB 250cc 2T 1:25.16 1:45.88 1:42.79 2:44.65 2:33.85 1:19.04    
    380 MAGAIN Bernard FMB 250cc 4T 5.23 13.50 23.94 57.98 51.56 1.36    
    446 DE GEZELLE Serge FMB 400cc 4T 1:40.20 1:48.68 2:33.71 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
16 FINLANDIA   6:52.77 23.41 45.84 2:01:14.45 4:00:34.09 4:00:25.64 10:10:16.20 9:59:00.06
    18 POHJAMO Petri SML 125cc 2T 42.58 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    126 ARO Samuli SML 250cc 2T 5:56.49 0.00 26.68 50.27 28.91 0.00    
    381 SILVAN Petteri SML 250cc 4T 7:52.23 6.38 13.77 15.34 2:00:00.00 2:00:00.00    
    431 SALMINEN Juha SML 400cc 4T 0.00 0.00 0.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    558 TIAINEN Kari SML 500cc 4T 13.70 17.03 5.39 8.84 0.00 7.19    
    566 AHOLA Mika SML 500cc 4T 0.00 0.00 0.00 0.00 5.18 18.45    
                           
17 WIELKA BRYTANIA   7:20.15 7:45.34 13:09.30 2:09:03.28 4:06:03.03 4:03:55.08 10:47:16.18 10:36:00.04
    2 EDWARDS Andrew ACU 125cc 2T 1:46.57 2:03.06 1:49.45 2:05.80 1:44.14 1:36.36    
    13 LEWIS Tim ACU 125cc 2T 1:18.08 1:15.04 5:53.90 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    134 BRAY BROOK Wayne ACU 250cc 2T 1:06.20 1:13.13 1:31.92 1:55.54 1:38.39 1:09.08    
    136 WRAYFORD Rob ACU 250cc 2T 1:26.75 1:39.28 1:36.83 2:15.29 2:00:00.00 2:00:00.00    
    139 HAY Richard ACU 250cc 2T 1:42.55 1:34.83 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    428 FRASER Jason ACU 400cc 4T 2:05.16 2:07.95 2:17.20 2:46.65 2:40.50 1:09.64    
                           
18 KANADA   36:46.30 28:55.51 2:23:57.56 2:31:10.15 2:44:58.21 2:10:27.69 10:56:15.42 10:44:59.28
    9 JERVIS James CMA 125cc 2T 9:19.68 7:16.58 6:29.98 8:27.81 9:05.46 3:15.55    
    25 ZILCOSKY Todd CMA 125cc 2T 4:14.63 5:14.21 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    148 MCCORMICK Michael CMA 250cc 2T 7:48.33 4:40.96 5:55.08 7:31.32 8:20.59 2:43.22    
    153 RIEWE Nick CMA 250cc 2T 5:06.96 6:22.72 6:50.01 9:28.73 20:50.96 2:31.39    
    440 COULAS Scott CMA 400cc 4T 13:04.83 32:05.35 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    449 WATT Dan CMA 400cc 4T 10:16.70 5:21.04 4:42.49 5:42.29 6:41.20 1:57.53    
                           

Wyniki w klasyfikacji JUNIOR TROPHY dzień VI

Poz. Państwo Nr Zawodnik Org Klasa Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3 Dzień 4 Dzień 5 Dzień 6 Razem Strata
                           
1 WŁOCHY   2:05.98 1:54.54 1:19.96 1:50.00 2:27.47 2:27.02 12:04.97 0.00
    26 ALBERGONI Simone FMI 125cc 2T 28.86 29.95 18.40 41.64 39.91 42.19    
    28 BOANO Ivan FMI 125cc 2T 43.36 33.57 7.14 13.89 33.29 35.49    
    30 CARRARA Paolo FMI 125cc 2T 53.76 51.02 54.42 54.47 1:14.27 1:09.34    
    454 GRITI Giovanni FMI 400cc 4T 1:06.35 55.80 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
2 SZWECJA   1:27.82 1:54.42 2:50.86 3:54.93 4:06.82 1:08.23 15:23.08 3:18.11
    32 GEORGSSON Fredrik SVEMO 125cc 2T 42.73 41.48 1:02.61 1:57.72 2:02.69 48.25    
    34 GUSTAVSSON Niklas SVEMO 125cc 2T 11.59 20.77 10.96 1:00.71 1:17.97 18.07    
    160 JOHANSSON Daniel SVEMO 250cc 2T 1:33.22 1:36.89 1:37.29 2:02.88 2:04.31 1:24.86    
    570 TORESSON Andreas SVEMO 500cc 4T 33.50 52.17 39:53.12 56.50 46.16 1.91    
                           
3 HISZPANIA   2:46.32 2:40.56 2:19.52 3:54.73 3:55.70 1:18.26 16:55.09 4:50.12
    39 PONS Xavier RFME 125cc 2T 51.98 57.30 42.63 1:06.23 1:27.05 38.31    
    386 VILADOMS Jordi RFME 250cc 4T 52.20 33.41 45.97 1:25.48 1:20.28 0.00    
    457 FARRES Gerard RFME 400cc 4T 1:12.40 1:09.85 1:25.35 1:33.50 1:31.33 39.95    
    572 DURAN Jordi RFME 500cc 4T 1:02.14 1:25.34 50.92 1:23.02 1:08.37 47.17    
                           
4 FRANCIA   2:11.73 3:13.92 2:48.17 4:16.59 4:39.02 2:52.50 20:01.93 7:56.96
    29 ANDRE Raphaël FFM 125cc 2T 50.22 1:21.39 58.50 20:00.97 1:32.33 36.51    
    159 ALBEPART Emmanuel FFM 250cc 2T 41.25 1:03.43 57.71 56.45 1:25.59 1:09.67    
    163 MIQUEL Damien FFM 250cc 2T 55.90 1:08.35 1:09.33 1:52.13 1:53.15 1:06.32    
    167 MEMMI Jean-Etienne FFM 250cc 2T 40.26 1:02.14 51.96 1:28.01 1:41.10 1:26.21    
                           
5 WIELKA BRYTANIA   3:59.90 3:34.00 3:48.11 4:01.81 5:15.90 2:27.61 23:07.33 11:02.36
    35 JONES Edward ACU 125cc 2T 1:00.26 1:03.20 1:00.74 47.59 1:14.37 51.95    
    41 ROPER Stevie ACU 125cc 2T 6:25.24 1:31.92 1:22.65 1:28.03 2:07.11 1:17.45    
    162 McCONNELL Euan ACU 250cc 2T 1:08.29 58.88 1:24.72 1:51.22 1:54.42 48.50    
    387 JONES Rowan ACU 250cc 4T 1:51.35 1:56.91 1:47.14 1:46.19 2:08.29 47.16    
                           
6 NIEMCY   4:14.41 4:49.56 4:51.05 6:19.07 6:11.23 3:34.79 30:00.11 17:55.14
    31 GEYER Stefan DMSB 125cc 2T 1:28.14 1:34.40 1:13.08 2:26.09 2:05.17 1:04.31    
    164 ENDERLEIN Swen DMSB 250cc 2T 1:34.22 1:23.70 1:59.47 1:43.34 2:00.25 1:15.60    
    455 BACHMANN Rudiger DMSB 400cc 4T 1:50.31 1:58.27 4:44.10 2:54.12 2:49.23 1:35.63    
    569 SCHEIDHAUER Ralf DMSB 500cc 4T 1:12.05 1:51.46 1:38.50 2:09.64 2:05.81 1:14.88    
                           
7 FINLANDIA   3:21.72 4:06.87 4:32.13 7:11.83 8:04.08 3:06.77 30:23.40 18:18.43
    36 KOLI Marko SML 125cc 2T 1:48.62 1:42.50 1:49.47 2:04.10 3:12.31 1:08.92    
    40 RIIHELAINEN Riku SML 125cc 2T 1:06.99 1:09.91 1:23.49 1:35.04 2:36.14 29.69    
    165 MATTILA Jari SML 250cc 2T 1:23.41 1:14.46 1:19.17 3:32.69 2:15.63 1:28.16    
    461 TARKKALA Marko SML 400cc 4T 51.32 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
8 CZECHY   4:50.32 5:17.28 5:52.41 6:51.77 7:59.65 2:46.01 33:37.44 21:32.47
    37 KUKLIK Vita ACCR 125cc 2T 1:13.15 1:25.62 1:32.40 1:36.06 2:26.92 28.41    
    161 STODULKA Martin ACCR 250cc 2T 1:39.35 1:54.12 2:05.62 2:48.84 3:17.11 1:39.73    
    459 SASEK Martin ACCR 400cc 4T 2:34.15 2:11.18 2:55.51 3:17.19 2:42.76 1:25.39    
    573 RUDOLF Michal ACCR 500cc 4T 1:57.82 1:57.54 2:14.39 2:26.87 2:49.97 52.21    
                           
9 AUSTRALIA   5:56.31 5:06.32 7:08.34 7:29.38 11:11.58 4:52.08 41:44.01 29:39.04
    33 GREEN Kerry MA 125cc 2T 2:04.95 1:24.02 1:51.99 2:32.06 2:58.28 1:33.44    
    38 OLIVER Michael MA 125cc 2T 1:46.70 1:39.22 36:40.40 2:25.61 3:51.32 1:50.50    
    169 PRICE Ian MA 250cc 2T 2:04.66 2:03.08 2:18.58 5:08.25 4:21.98 1:28.14    
    460 LEES Adam MA 400cc 4T 2:14.28 2:33.12 2:57.77 2:31.71 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
10 CHILE   7:14.97 7:56.07 8:16.27 8:56.28 11:46.86 4:37.92 48:48.37 36:43.40
    171 LEON Ricardo FMC 250cc 2T 2:17.97 2:17.71 1:59.48 2:25.60 4:36.15 1:15.45    
    453 SMITH Esteban FMC 400cc 4T 6:03.85 6:01.03 5:48.39 6:43.91 12:36.32 3:47.49    
    458 MORENO Jose FMC 400cc 4T 2:42.09 3:32.07 3:22.57 2:57.06 3:28.41 1:37.86    
    571 GARCIA HUIDOBRO Alejandro FMC 500cc 4T 2:14.91 2:06.29 2:54.22 3:33.62 3:42.30 1:44.61    
                           
11 USA   6:59.86 6:06.19 8:41.38 10:21.89 21:24.73 2:59.92 56:33.97 44:29.00
    27 BEAL John AMA 125cc 2T 2:39.50 1:39.42 2:20.96 2:16.26 12:41.74 45.16    
    168 WESNER Craig AMA 250cc 2T 2:18.07 2:27.58 3:42.36 3:49.33 3:58.85 1:04.60    
    372 HALE Ben AMA 250cc 4T 3:03.91 2:50.82 3:26.25 5:17.87 21:55.97 1:16.32    
    373 ZIMMERMAN Rob AMA 250cc 4T 2:02.29 1:59.19 2:54.17 4:16.30 4:44.14 1:10.16    
                           
12 HOLANDIA   26:26.13 12:49.08 8:19.81 9:16.55 10:23.28 3:13.56 1:10:28.41 58:23.44
    42 SNELLENBERG Geert KNMV 125cc 2T 26:35.10 21:24.58 3:39.86 4:06.66 5:49.79 2:23.71    
    43 NAAFS Chris KNMV 125cc 2T 21:54.34 8:55.77 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    388 HUBERS Ralph KNMV 250cc 4T 2:19.38 1:38.80 1:56.57 2:49.01 2:37.20 16.97    
    456 VAN HUNNIK Bas KNMV 400cc 4T 2:12.41 2:14.51 2:43.38 2:20.88 1:56.29 32.88