Sześciodniówka (ISDE) 2001 Brive La Gaillarde - Francja

Pogoda w Brive La Gaillarde 30 sierpnia

Kliknij by powiększyć (opisy w dymkach)

Start do testu Polska ekipa na uroczystości rozpoczęcia. Bartosz Obłucki Bartosz Obłucki Bartosz Obłucki Bartosz Obłucki
Mika Ahola Simone Albergoni Mario Rinaldi Mateo Rubin Kari Tiainen Jonas Hermansson

Wyniki w klasyfikacji TROPHY dzień V

Poz. Kraj Nr Zawodnik Org. Klasa Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3 Dzień 4 Dzień 5 Razem Strata
                         
1 FRANCJA   1:18.10 2:19.72 1:23.21 3:29.95 1:03.07 9:34.05 0.00
    14 GERMAIN Marc FFM 125cc 2T 19.78 25.30 6.52 27.00 0.00    
    20 REBUFIE Olivier FFM 125cc 2T 22.63 38.82 23.54 24.01 15.29    
    131 BERNARD Eric FFM 250cc 2T 19.90 44.80 28.00 1:17.36 32.07    
    137 FRETIGNE David FFM 250cc 2T 0.00 7.87 0.00 41.93 0.00    
    144 GUILLAUME Sébastien FFM 250cc 2T 31.46 28.99 25.15 1:16.86 1:09.30    
    378 ESQUIROL Cyril FFM 250cc 4T 15.79 38.74 28.84 40.15 15.71    
                         
2 WŁOCHY   3:45.62 1:53.52 2:58.56 4:37.26 3:21.94 16:36.90 7:02.85
    21 SCOVOLO Fausto FMI 125cc 2T 31.01 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    132 BOANO Jarno FMI 250cc 2T 12.77 4.30 12.37 48.75 59.17    
    383 RUBIN Matteo FMI 250cc 4T 22:48.79 43.81 43.36 1:41.35 58.12    
    451 RINALDI Mario FMI 400cc 4T 1:02.19 28.23 1:17.61 0.00 22.61    
    565 BOTTURI Alessandro FMI 500cc 4T 26.94 29.58 38.93 1:19.02 36.49    
    567 SALA Giovanni FMI 500cc 4T 1:32.71 7.60 6.29 48.14 25.55    
                         
3 HISZPANIA   3:37.55 4:17.37 4:39.89 5:08.39 5:14.58 22:57.78 13:23.73
    3 ESTEVE Isidre RFME 125cc 2T 1:11.24 1:43.22 1:38.99 1:22.20 36.80    
    125 AGRA Xacob RFME 250cc 2T 9:30.18 39.42 43.18 53.00 1:09.61    
    433 ARPA Miki RFME 400cc 4T 30.74 31.02 50.96 37.53 1:21.93    
    445 COLOMER Xavier RFME 400cc 4T 37.96 1:08.05 1:12.40 1:02.75 2:10.44    
    562 ROMA Joan RFME 500cc 4T 54.50 1:15.00 1:04.93 1:53.12 1:05.86    
    564 COMA Marc RFME 500cc 4T 23.11 43.88 48.42 1:12.91 1:00.38    
                         
4 CZECHY   4:50.82 5:37.16 5:41.08 5:32.07 4:14.42 25:55.55 16:21.50
    5 GOTTVALD Zdenek ACCR 125cc 2T 43.98 1:41.74 45.38 48.79 25.36    
    15 MALAT Martin ACCR 125cc 2T 56.86 56.21 1:15.86 59.84 1:19.16    
    16 MICHALIK Roman ACCR 125cc 2T 25.21 35.82 36.79 54.46 4.99    
    128 BAROS Milan ACCR 250cc 2T 1:47.27 1:07.46 1:19.07 1:39.08 1:21.12    
    441 GOTTVALD Martin ACCR 400cc 4T 1:42.99 1:51.09 2:20.77 2:09.23 1:57.94    
    450 MACEK Martin ACCR 400cc 4T 1:01.78 1:15.93 1:43.98 1:09.90 1:03.79    
                         
5 AUSTRALIA   1:52.77 1:39.54 2:38.06 5:01.06 15:02.87 26:14.30 16:40.25
    22 SMITH Damien MA 125cc 2T 1:18.82 23.19 35.04 1:30.91 1:30.80    
    24 WATTS Shane MA 125cc 2T 0.00 0.00 0.00 36.09 7:07.14    
    158 WILLISCROFT Brad MA 250cc 2T 36.04 36.98 11:50.37 1:42.28 2:34.58    
    377 GRABHAM Damien MA 250cc 4T 51.42 1:18.63 1:19.85 1:46.35 2:08.28    
    385 GRABHAM Ben MA 250cc 4T 24.16 38.16 35.00 1:06.82 1:42.07    
    432 MERRIMAN Stefan MA 400cc 4T 1.15 1.21 8.17 4.96 52:52.80    
                         
6 NIEMCY   7:41.88 6:44.90 6:57.93 9:25.07 8:58.01 39:47.79 30:13.74
    129 BARTHEL Marko DMSB 250cc 2T 1:02.17 46.64 1:02.23 1:53.10 1:55.42    
    141 KNORR Mirko DMSB 250cc 2T 1:34.27 1:08.88 55.27 1:26.29 1:23.66    
    375 DOMEYER Arne DMSB 250cc 4T 39:39.93 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    434 KLAUS Nico DMSB 400cc 4T 1:41.12 1:51.25 1:50.64 1:37.60 1:56.98    
    560 SEIFERT Christoph DMSB 500cc 4T 1:13.13 1:07.34 1:13.82 1:44.45 1:15.42    
    563 ECKERT Sascha DMSB 500cc 4T 2:11.19 1:50.79 1:55.97 2:43.63 2:26.53    
                         
7 USA   7:05.68 5:53.43 8:11.03 9:45.69 10:21.50 41:17.33 31:43.28
    6 PEARSON Nick AMA 125cc 2T 2:12.70 1:05.50 2:00.05 2:22.54 1:45.45    
    149 PEARSON David AMA 250cc 2T 1:19.23 52.42 1:29.34 1:45.39 2:36.27    
    151 PEARSON Russ AMA 250cc 2T 1:08.25 1:17.49 1:06.76 2:01.17 1:35.16    
    374 HOESS Fred AMA 250cc 4T 54.84 1:09.57 1:27.87 1:36.56 2:03.06    
    438 GARRAHAN Brian AMA 400cc 4T 1:30.66 1:28.45 2:07.01 2:00.03 2:21.56    
    442 GARRAHAN Patrick AMA 400cc 4T 9:59.26 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                         
8 SZWECJA   2:14.32 1:09.11 2:11.06 4:21.49 42:42.33 52:38.31 43:04.26
    12 LARSSON Richard SVEMO 125cc 2T 21.46 3.96 9.51 2:00:00.00 2:00:00.00    
    376 BERGVALL Peter SVEMO 250cc 4T 0.00 0.00 0.00 0.00 38:47.85    
    430 HERMANSSON Jonas SVEMO 400cc 4T 1:21.75 1:01.05 1:35.33 1:45.33 1:54.39    
    439 CARLSSON Björne SVEMO 400cc 4T 39.33 13.66 47.79 47.51 1:03.45    
    555 ERIKSSON Anders SVEMO 500cc 4T 16.38 13.31 26.87 30.22 16.45    
    561 LIND Martin SVEMO 500cc 4T 57.15 38.18 46.89 1:18.43 40.19    
                         
9 HOLANDIA   7:45.79 8:17.79 9:26.59 10:50.76 22:40.73 59:01.66 49:27.61
    7 ISFORDINK Franck KNMV 125cc 2T 1:22.29 1:23.48 1:53.78 2:24.58 12:47.46    
    8 ISFORDINK Patrick KNMV 125cc 2T 1:26.24 1:08.22 2:02.83 1:59.70 12:16.94    
    140 HEMMELDER Tom KNMV 250cc 2T 1:27.53 1:23.01 1:26.28 1:41.67 2:01.30    
    157 VERHOEVEN Frans KNMV 250cc 2T 1:15.81 1:54.61 1:24.05 1:46.13 2:17.58    
    435 TIJHUIS Dinand KNMV 400cc 4T 2:13.92 2:28.47 2:39.65 4:19.87 3:14.86    
    447 BRAAKHEKKE Stephan KNMV 400cc 4T 9:17.10 3:49.78 8:44.81 2:58.68 2:50.05    
                         
10 POLSKA   11:26.66 7:49.48 13:20.08 13:57.75 24:12.90 1:10:46.87 1:01:12.82
    10 KĘDZIERSKI Łukasz PZM 125cc 2T 2:07.99 2:33.45 3:15.31 4:19.57 14:58.92    
    11 KUROWSKI Łukasz PZM 125cc 2T 1:26.00 54.27 1:44.67 2:35.88 9:55.33    
    124 PRZYBYSZ Marek PZM 250cc 2T 21:10.28 1:43.14 2:09.98 2:38.32 3:17.65    
    130 BARTOS Łukasz PZM 250cc 2T 2:00.88 2:22.17 2:31.60 3:31.01 4:49.93    
    142 KRASUSKI Piotr PZM 250cc 2T 3:33.35 3:14.96 3:38.52 5:07.92 5:36.33    
    382 OBŁUCKI Bartosz PZM 250cc 4T 2:18.44 16.45 8:49.76 52.97 33.66    
                         
11 SZWAJCARIA   16:36.73 16:04.12 17:16.24 17:51.35 19:20.83 1:27:09.27 1:17:35.22
    143 VOSER Patrick FMS 250cc 2T 4:10.44 3:31.23 3:24.54 4:02.65 4:37.43    
    379 HEDIGER Markus FMS 250cc 4T 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    429 FELDER Daniel FMS 400cc 4T 4:17.07 3:45.74 3:25.37 3:23.95 4:06.09    
    443 ROSSELET Eric FMS 400cc 4T 2:52.44 3:14.48 3:25.84 3:11.62 2:51.46    
    452 JOLIAT Michel FMS 400cc 4T 2:30.51 2:41.36 3:27.68 3:14.08 4:10.18    
    559 SCHERTENLEIB Daniel FMS 500cc 4T 2:46.27 2:51.31 3:32.81 3:59.05 3:35.67    
                         
12 BRAZYLIA   19:12.17 13:38.00 13:09.51 21:52.08 29:18.97 1:37:10.73 1:27:36.68
    23 TOFANI André CBM 125cc 2T 8:20.58 5:14.57 6:15.77 10:35.10 14:39.02    
    127 ZANOL Felipe Augusto CBM 250cc 2T 3:10.21 3:07.99 3:30.82 5:04.66 4:35.47    
    133 BRAGA Luis Felipe CBM 250cc 2T 3:49.85 1:57.61 1:59.62 3:15.28 4:00.29    
    147 MAGALHAES Bernardo CBM 250cc 2T 1:55.07 2:06.83 1:57.78 3:00.52 3:28.18    
    427 NASCIMENTO Marcio CBM 400cc 4T 8:28.29 3:21.92 3:12.26 7:50.54 2:00:00.00    
    437 BUENO Nielsen CBM 400cc 4T 1:56.46 3:03.65 2:29.03 2:41.08 2:36.01    
                         
13 CHILE   16:30.79 13:20.30 19:00.50 25:29.33 37:38.58 1:51:59.50 1:42:25.45
    146 LOPEZ Francisco FMC 250cc 2T 1:34.01 1:39.99 1:58.61 2:34.25 3:29.64    
    155 URRUTIA Nicolas FMC 250cc 2T 3:29.33 2:05.46 2:24.77 3:29.78 3:45.42    
    384 ARMANGOLLI Jaime FMC 250cc 4T 3:15.77 3:16.46 7:34.61 11:57.61 20:59.30    
    436 BASCUNAN Vicente FMC 400cc 4T 3:26.52 3:29.94 3:29.36 3:20.56 4:42.53    
    444 VIDAURRE Cristobal FMC 400cc 4T 4:45.16 2:48.45 3:33.15 4:07.13 4:41.69    
                         
14 MEKSYK   38:37.41 21:14.89 26:23.75 51:10.26 36:00.90 2:53:27.21 2:43:53.16
    1 DIAZ Homero FMM 125cc 2T 1:20.22 1:41.40 56.11 8:39.41 1:37.94    
    135 DIAZ Sergio FMM 250cc 2T 1:44.39 1:55.15 2:05.51 3:21.22 3:23.23    
    138 GUARDADO Gabriel FMM 250cc 2T 3:02.41 4:22.75 3:17.39 6:35.67 6:01.59    
    156 VARGAS Guillermo FMM 250cc 2T 26:36.34 8:10.36 14:04.96 26:05.13 17:35.08    
    448 CARDENAS Juan-Carlos FMM 400cc 4T 5:54.05 5:05.23 5:59.78 6:28.83 7:23.06    
                         
15 BELGIA   5:29.73 7:05.31 7:34.09 2:09:21.23 2:07:32.05 4:37:02.41 4:27:28.36
    4 GOBLET Jean-François FMB 125cc 2T 1:25.77 1:55.45 1:30.87 2:07.68 1:43.52    
    19 PIRAUX Eric FMB 125cc 2T 2:29.82 2:44.30 2:34.21 3:30.92 2:23.12    
    145 LECLERCQ Raphaël FMB 250cc 2T 53.37 1:21.80 1:22.78 2:00:00.00 2:00:00.00    
    154 SAEYS Pierre FMB 250cc 2T 1:25.16 1:45.88 1:42.79 2:44.65 2:33.85    
    380 MAGAIN Bernard FMB 250cc 4T 5.23 13.50 23.94 57.98 51.56    
    446 DE GEZELLE Serge FMB 400cc 4T 1:40.20 1:48.68 2:33.71 2:00:00.00 2:00:00.00    
                         
16 FINLANDIA   6:52.77 23.41 45.84 2:01:14.45 4:00:34.09 6:09:50.56 6:00:16.51
    18 POHJAMO Petri SML 125cc 2T 42.58 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    126 ARO Samuli SML 250cc 2T 5:56.49 0.00 26.68 50.27 28.91    
    381 SILVAN Petteri SML 250cc 4T 7:52.23 6.38 13.77 15.34 2:00:00.00    
    431 SALMINEN Juha SML 400cc 4T 0.00 0.00 0.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    558 TIAINEN Kari SML 500cc 4T 13.70 17.03 5.39 8.84 0.00    
    566 AHOLA Mika SML 500cc 4T 0.00 0.00 0.00 0.00 5.18    
                         
17 WIELKA BRYTANIA   7:20.15 7:45.34 13:09.30 2:09:03.28 4:06:03.03 6:43:21.10 6:33:47.05
    2 EDWARDS Andrew ACU 125cc 2T 1:46.57 2:03.06 1:49.45 2:05.80 1:44.14    
    13 LEWIS Tim ACU 125cc 2T 1:18.08 1:15.04 5:53.90 2:00:00.00 2:00:00.00    
    134 BRAY BROOK Wayne ACU 250cc 2T 1:06.20 1:13.13 1:31.92 1:55.54 1:38.39    
    136 WRAYFORD Rob ACU 250cc 2T 1:26.75 1:39.28 1:36.83 2:15.29 2:00:00.00    
    139 HAY Richard ACU 250cc 2T 1:42.55 1:34.83 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    428 FRASER Jason ACU 400cc 4T 2:05.16 2:07.95 2:17.20 2:46.65 2:40.50    
                         
18 KANADA   36:46.30 28:55.51 2:23:57.56 2:31:10.15 2:47:58.21 8:48:47.73 8:39:13.68
    9 JERVIS James CMA 125cc 2T 9:19.68 7:16.58 6:29.98 8:27.81 12:05.46    
    25 ZILCOSKY Todd CMA 125cc 2T 4:14.63 5:14.21 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    148 MCCORMICK Michael CMA 250cc 2T 7:48.33 4:40.96 5:55.08 7:31.32 8:20.59    
    153 RIEWE Nick CMA 250cc 2T 5:06.96 6:22.72 6:50.01 9:28.73 20:50.96    
    440 COULAS Scott CMA 400cc 4T 13:04.83 32:05.35 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    449 WATT Dan CMA 400cc 4T 10:16.70 5:21.04 4:42.49 5:42.29 6:41.20