Sześciodniówka (ISDE) 2001 Brive La Gaillarde - Francja

Pogoda w Brive La Gaillarde 30 sierpnia

Kliknij by powiększyć (opisy w dymkach)

Shane Watts

Wyniki w klasyfikacji TROPHY dzień III

Poz. Kraj Nr Zawodnik Org. Klasa Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3 Dzień 4 Razem Strata
                       
1 FRANCJA         1:18.10 2:19.72 1:23.21 3:29.95 8:30.98 0.00
    14 GERMAIN Marc FFM 125cc 2T 19.78 25.30 6.52 27.00    
    20 REBUFIE Olivier FFM 125cc 2T 22.63 38.82 23.54 24.01    
    131 BERNARD Eric FFM 250cc 2T 19.90 44.80 28.00 1:17.36    
    137 FRETIGNE David FFM 250cc 2T 0.00 7.87 0.00 41.93    
    144 GUILLAUME Sébastien FFM 250cc 2T 31.46 28.99 25.15 1:16.86    
    378 ESQUIROL Cyril FFM 250cc 4T 15.79 38.74 28.84 40.15    
                       
2 SZWECJA         2:14.32 1:09.11 2:11.06 4:21.49 9:55.98 1:25.00
    12 LARSSON Richard SVEMO 125cc 2T 21.46 3.96 9.51 1:10:10.86    
    376 BERGVALL Peter SVEMO 250cc 4T 0.00 0.00 0.00 0.00    
    430 HERMANSSON Jonas SVEMO 400cc 4T 1:21.75 1:01.05 1:35.33 1:45.33    
    439 CARLSSON Björne SVEMO 400cc 4T 39.33 13.66 47.79 47.51    
    555 ERIKSSON Anders SVEMO 500cc 4T 16.38 13.31 26.87 30.22    
    561 LIND Martin SVEMO 500cc 4T 57.15 38.18 46.89 1:18.43    
                       
3 AUSTRALIA         1:52.77 1:39.54 2:38.06 5:01.06 11:11.43 2:40.45
    22 SMITH Damien MA 125cc 2T 1:18.82 23.19 35.04 1:30.91    
    24 WATTS Shane MA 125cc 2T 0.00 0.00 0.00 36.09    
    158 WILLISCROFT Brad MA 250cc 2T 36.04 36.98 11:50.37 1:42.28    
    377 GRABHAM Damien MA 250cc 4T 51.42 1:18.63 1:19.85 1:46.35    
    385 GRABHAM Ben MA 250cc 4T 24.16 38.16 35.00 1:06.82    
    432 MERRIMAN Stefan MA 400cc 4T 1.15 1.21 8.17 4.96    
                       
4 WŁOCHY         3:45.62 1:53.52 2:58.56 4:37.26 13:14.96 4:43.98
    21 SCOVOLO Fausto FMI 125cc 2T 31.01 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    132 BOANO Jarno FMI 250cc 2T 12.77 4.30 12.37 48.75    
    383 RUBIN Matteo FMI 250cc 4T 22:48.79 43.81 43.36 1:41.35    
    451 RINALDI Mario FMI 400cc 4T 1:02.19 28.23 1:17.61 0.00    
    565 BOTTURI Alessandro FMI 500cc 4T 26.94 29.58 38.93 1:19.02    
    567 SALA Giovanni FMI 500cc 4T 1:32.71 7.60 6.29 48.14    
                       
5 HISZPANIA         3:37.55 4:17.37 4:39.89 5:08.39 17:43.20 9:12.22
    3 ESTEVE Isidre RFME 125cc 2T 1:11.24 1:43.22 1:38.99 1:22.20    
    125 AGRA Xacob RFME 250cc 2T 9:30.18 39.42 43.18 53.00    
    433 ARPA Miki RFME 400cc 4T 30.74 31.02 50.96 37.53    
    445 COLOMER Xavier RFME 400cc 4T 37.96 1:08.05 1:12.40 1:02.75    
    562 ROMA Joan RFME 500cc 4T 54.50 1:15.00 1:04.93 1:53.12    
    564 COMA Marc RFME 500cc 4T 23.11 43.88 48.42 1:12.91    
                       
6 CZECHY         4:50.82 5:37.16 5:41.08 5:32.07 21:41.13 13:10.15
    5 GOTTVALD Zdenek ACCR 125cc 2T 43.98 1:41.74 45.38 48.79    
    15 MALAT Martin ACCR 125cc 2T 56.86 56.21 1:15.86 59.84    
    16 MICHALIK Roman ACCR 125cc 2T 25.21 35.82 36.79 54.46    
    128 BAROS Milan ACCR 250cc 2T 1:47.27 1:07.46 1:19.07 1:39.08    
    441 GOTTVALD Martin ACCR 400cc 4T 1:42.99 1:51.09 2:20.77 2:09.23    
    450 MACEK Martin ACCR 400cc 4T 1:01.78 1:15.93 1:43.98 1:09.90    
                       
7 NIEMCY         7:41.88 6:44.90 6:57.93 9:25.07 30:49.78 22:18.80
    129 BARTHEL Marko DMSB 250cc 2T 1:02.17 46.64 1:02.23 1:53.10    
    141 KNORR Mirko DMSB 250cc 2T 1:34.27 1:08.88 55.27 1:26.29    
    375 DOMEYER Arne DMSB 250cc 4T 39:39.93 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    434 KLAUS Nico DMSB 400cc 4T 1:41.12 1:51.25 1:50.64 1:37.60    
    560 SEIFERT Christoph DMSB 500cc 4T 1:13.13 1:07.34 1:13.82 1:44.45    
    563 ECKERT Sascha DMSB 500cc 4T 2:11.19 1:50.79 1:55.97 2:43.63    
                       
8 USA         7:05.68 5:53.43 8:11.03 9:45.69 30:55.83 22:24.85
    6 PEARSON Nick AMA 125cc 2T 2:12.70 1:05.50 2:00.05 2:22.54    
    149 PEARSON David AMA 250cc 2T 1:19.23 52.42 1:29.34 1:45.39    
    151 PEARSON Russ AMA 250cc 2T 1:08.25 1:17.49 1:06.76 2:01.17    
    374 HOESS Fred AMA 250cc 4T 54.84 1:09.57 1:27.87 1:36.56    
    438 GARRAHAN Brian AMA 400cc 4T 1:30.66 1:28.45 2:07.01 2:00.03    
    442 GARRAHAN Patrick AMA 400cc 4T 9:59.26 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                       
9 HOLANDIA         7:45.79 8:17.79 9:26.59 10:50.76 36:20.93 27:49.95
    7 ISFORDINK Franck KNMV 125cc 2T 1:22.29 1:23.48 1:53.78 2:24.58    
    8 ISFORDINK Patrick KNMV 125cc 2T 1:26.24 1:08.22 2:02.83 1:59.70    
    140 HEMMELDER Tom KNMV 250cc 2T 1:27.53 1:23.01 1:26.28 1:41.67    
    157 VERHOEVEN Frans KNMV 250cc 2T 1:15.81 1:54.61 1:24.05 1:46.13    
    435 TIJHUIS Dinand KNMV 400cc 4T 2:13.92 2:28.47 2:39.65 3:19.87    
    447 BRAAKHEKKE Stephan KNMV 400cc 4T 9:17.10 3:49.78 8:44.81 2:58.68    
                       
10 WIELKA BRYTANIA         7:20.15 7:45.34 13:09.30 12:22.60 40:37.39 32:06.41
    2 EDWARDS Andrew ACU 125cc 2T 1:46.57 2:03.06 1:49.45 2:05.80    
    13 LEWIS Tim ACU 125cc 2T 1:18.08 1:15.04 5:53.90 3:19.32    
    134 BRAY BROOK Wayne ACU 250cc 2T 1:06.20 1:13.13 1:31.92 1:55.54    
    136 WRAYFORD Rob ACU 250cc 2T 1:26.75 1:39.28 1:36.83 2:15.29    
    139 HAY Richard ACU 250cc 2T 1:42.55 1:34.83 2:00:00.00 2:00:00.00    
    428 FRASER Jason ACU 400cc 4T 2:05.16 2:07.95 2:17.20 2:46.65    
                       
11 POLSKA         11:26.66 7:49.48 13:20.08 13:57.75 46:33.97 38:02.99
    10 KEDZIERSKI Łukasz PZM 125cc 2T 2:07.99 2:33.45 3:15.31 4:19.57    
    11 KUROWSKI Łukasz PZM 125cc 2T 1:26.00 54.27 1:44.67 2:35.88    
    124 PRZYBYSZ Marek PZM 250cc 2T 21:10.28 1:43.14 2:09.98 2:38.32    
    130 BARTOSZ Łukasz PZM 250cc 2T 2:00.88 2:22.17 2:31.60 3:31.01    
    142 KRASUSKI Piotr PZM 250cc 2T 3:33.35 3:14.96 3:38.52 5:07.92    
    382 OBŁUCKI Bartosz PZM 250cc 4T 2:18.44 16.45 8:49.76 52.97    
                       
12 BRAZYLIA         19:12.17 13:38.00 13:09.51 17:52.08 1:03:51.76 55:20.78
    23 TOFANI André CBM 125cc 2T 8:20.58 5:14.57 6:15.77 8:35.10    
    127 ZANOL Felipe Augusto CBM 250cc 2T 3:10.21 3:07.99 3:30.82 4:04.66    
    133 BRAGA Luis Felipe CBM 250cc 2T 3:49.85 1:57.61 1:59.62 3:15.28    
    147 MAGALHAES Bernardo CBM 250cc 2T 1:55.07 2:06.83 1:57.78 3:00.52    
    427 NASCIMENTO Marcio CBM 400cc 4T 8:28.29 3:21.92 3:12.26 4:50.54    
    437 BUENO Nielsen CBM 400cc 4T 1:56.46 3:03.65 2:29.03 2:41.08    
                       
13 SZWAJCARIA         16:36.73 16:04.12 17:16.24 17:51.35 1:07:48.44 59:17.46
    143 VOSER Patrick FMS 250cc 2T 4:10.44 3:31.23 3:24.54 4:02.65    
    379 HEDIGER Markus FMS 250cc 4T 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    429 FELDER Daniel FMS 400cc 4T 4:17.07 3:45.74 3:25.37 3:23.95    
    443 ROSSELET Eric FMS 400cc 4T 2:52.44 3:14.48 3:25.84 3:11.62    
    452 JOLIAT Michel FMS 400cc 4T 2:30.51 2:41.36 3:27.68 3:14.08    
    559 SCHERTENLEIB Daniel FMS 500cc 4T 2:46.27 2:51.31 3:32.81 3:59.05    
                       
14 CHILE         16:30.79 13:20.30 19:00.50 21:29.33 1:10:20.92 1:01:49.94
    146 LOPEZ Francisco FMC 250cc 2T 1:34.01 1:39.99 1:58.61 2:34.25    
    155 URRUTIA Nicolas FMC 250cc 2T 3:29.33 2:05.46 2:24.77 3:29.78    
    384 ARMANGOLLI Jaime FMC 250cc 4T 3:15.77 3:16.46 7:34.61 7:57.61    
    436 BASCUNAN Vicente FMC 400cc 4T 3:26.52 3:29.94 3:29.36 3:20.56    
    444 VIDAURRE Cristobal FMC 400cc 4T 4:45.16 2:48.45 3:33.15 4:07.13    
                       
15 MEKSYK         38:37.41 21:14.89 26:23.75 39:10.26 2:05:26.31 1:56:55.33
    1 DIAZ Homero FMM 125cc 2T 1:20.22 1:41.40 56.11 12:39.41    
    135 DIAZ Sergio FMM 250cc 2T 1:44.39 1:55.15 2:05.51 3:21.22    
    138 GUARDADO Gabriel FMM 250cc 2T 3:02.41 4:22.75 3:17.39 5:35.67    
    156 VARGAS Guillermo FMM 250cc 2T 26:36.34 8:10.36 14:04.96 11:05.13    
    448 CARDENAS Juan-Carlos FMM 400cc 4T 5:54.05 5:05.23 5:59.78 6:28.83    
                       
16 FINLANIDA         6:52.77 23.41 45.84 2:01:14.45 2:09:16.47 2:00:45.49
    18 POHJAMO Petri SML 125cc 2T 42.58 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    126 ARO Samuli SML 250cc 2T 5:56.49 0.00 26.68 50.27    
    381 SILVAN Petteri SML 250cc 4T 7:52.23 6.38 13.77 15.34    
    431 SALMINEN Juha SML 400cc 4T 0.00 0.00 0.00 2:00:00.00    
    558 TIAINEN Kari SML 500cc 4T 13.70 17.03 5.39 8.84    
    566 AHOLA Mika SML 500cc 4T 0.00 0.00 0.00 0.00    
                       
17 BELGIA         5:29.73 7:05.31 7:34.09 2:09:21.23 2:29:30.36 2:20:59.38
    4 GOBLET Jean-François FMB 125cc 2T 1:25.77 1:55.45 1:30.87 2:07.68    
    19 PIRAUX Eric FMB 125cc 2T 2:29.82 2:44.30 2:34.21 3:30.92    
    145 LECLERCQ Raphaël FMB 250cc 2T 53.37 1:21.80 1:22.78 2:00:00.00    
    154 SAEYS Pierre FMB 250cc 2T 1:25.16 1:45.88 1:42.79 2:44.65    
    380 MAGAIN Bernard FMB 250cc 4T 5.23 13.50 23.94 57.98    
    446 DE GEZELLE Serge FMB 400cc 4T 1:40.20 1:48.68 2:33.71 2:00:00.00    
                       
18 KANADA         36:46.30 28:55.51 2:23:57.56 2:30:10.15 5:59:49.52 5:51:18.54
    9 JERVIS James CMA 125cc 2T 9:19.68 7:16.58 6:29.98 8:27.81    
    25 ZILCOSKY Todd CMA 125cc 2T 4:14.63 5:14.21 2:00:00.00 2:00:00.00    
    148 MCCORMICK Michael CMA 250cc 2T 7:48.33 4:40.96 5:55.08 7:31.32    
    153 RIEWE Nick CMA 250cc 2T 5:06.96 6:22.72 6:50.01 8:28.73    
    440 COULAS Scott CMA 400cc 4T 13:04.83 32:05.35 2:00:00.00 2:00:00.00    
    449 WATT Dan CMA 400cc 4T 10:16.70 5:21.04 4:42.49 5:42.29