Sześciodniówka (ISDE) 2001 Brive La Gaillarde - Francja

Pogoda w Brive La Gaillarde 28 sierpnia

Centrum prasowe Pierwsze małe naprawy - Mario Rinaldi Pierwsze większe problemy - Silvan Peteri

Wyniki w klasyfikacji TROPHY dzień II

Clt Equipe Num Pilote FIM Classe Dzień 1 Dzień 2 Total
                 
1 SZWECJA         2:02.73 1:09.11 3:11.84
    12 LARSSON Richard SVEMO 125cc 2T 9.87 3.96  
    376 BERGVALL Peter SVEMO 250cc 4T 0.00 0.00  
    430 HERMANSSON Jonas SVEMO 400cc 4T 1:21.75 1:01.05  
    439 CARLSSON Björne SVEMO 400cc 4T 39.33 13.66  
    555 ERIKSSON Anders SVEMO 500cc 4T 16.38 13.31  
    561 LIND Martin SVEMO 500cc 4T 57.15 38.18  
                 
2 FRANCJA         54.92 2:19.72 3:14.64
    14 GERMAIN Marc FFM 125cc 2T 8.19 25.30  
    20 REBUFIE Olivier FFM 125cc 2T 11.04 38.82  
    131 BERNARD Eric FFM 250cc 2T 19.90 44.80  
    137 FRETIGNE David FFM 250cc 2T 0.00 7.87  
    144 GUILLAUME Sébastien FFM 250cc 2T 31.46 28.99  
    378 ESQUIROL Cyril FFM 250cc 4T 15.79 38.74  
                 
3 AUSTRALIA         1:57.00 1:39.54 3:36.54
    22 SMITH Damien MA 125cc 2T 44.17 23.19  
    24 WATTS Shane MA 125cc 2T 11.48 0.00  
    158 WILLISCROFT Brad MA 250cc 2T 36.04 36.98  
    377 GRABHAM Damien MA 250cc 4T 51.42 1:18.63  
    385 GRABHAM Ben MA 250cc 4T 24.16 38.16  
    432 MERRIMAN Stefan MA 400cc 4T 1.15 1.21  
                 
4 FINLANDIA         6:41.18 23.41 7:04.59
    18 POHJAMO Petri SML 125cc 2T 30.99 2:00:00.00  
    126 ARO Samuli SML 250cc 2T 5:56.49 0.00  
    381 SILVAN Petteri SML 250cc 4T 7:52.23 6.38  
    431 SALMINEN Juha SML 400cc 4T 0.00 0.00  
    558 TIAINEN Kari SML 500cc 4T 13.70 17.03  
    566 AHOLA Mika SML 500cc 4T 0.00 0.00  
                 
5 HISZPANIA         3:25.96 3:45.59 7:11.55
    3 ESTEVE Isidre RFME 125cc 2T 59.65 43.22  
    125 AGRA Xacob RFME 250cc 2T 9:30.18 39.42  
    433 ARPA Miki RFME 400cc 4T 30.74 31.02  
    445 COLOMER Xavier RFME 400cc 4T 37.96 1:08.05  
    562 ROMA Joan RFME 500cc 4T 54.50 1:15.00  
    564 COMA Marc RFME 500cc 4T 23.11 43.88  
                 
6 WŁOCHY         5:34.03 1:53.52 7:27.55
    21 SCOVOLO Fausto FMI 125cc 2T 2:19.42 2:00:00.00  
    132 BOANO Jarno FMI 250cc 2T 12.77 4.30  
    383 RUBIN Matteo FMI 250cc 4T 22:48.79 43.81  
    451 RINALDI Mario FMI 400cc 4T 1:02.19 28.23  
    565 BOTTURI Alessandro FMI 500cc 4T 26.94 29.58  
    567 SALA Giovanni FMI 500cc 4T 1:32.71 7.60  
                 
7 CZECHY         4:16.05 4:37.16 8:53.21
    5 GOTTVALD Zdenek ACCR 125cc 2T 32.39 41.74  
    15 MALAT Martin ACCR 125cc 2T 45.27 56.21  
    16 MICHALIK Roman ACCR 125cc 2T 13.62 35.82  
    128 BAROS Milan ACCR 250cc 2T 1:47.27 1:07.46  
    441 GOTTVALD Martin ACCR 400cc 4T 1:42.99 1:51.09  
    450 MACEK Martin ACCR 400cc 4T 1:01.78 1:15.93  
                 
8 USA         6:54.09 5:53.43 12:47.52
    6 PEARSON Nick AMA 125cc 2T 2:01.11 1:05.50  
    149 PEARSON David AMA 250cc 2T 1:19.23 52.42  
    151 PEARSON Russ AMA 250cc 2T 1:08.25 1:17.49  
    374 HOESS Fred AMA 250cc 4T 54.84 1:09.57  
    438 GARRAHAN Brian AMA 400cc 4T 1:30.66 1:28.45  
    442 GARRAHAN Patrick AMA 400cc 4T 9:59.26 2:00:00.00  
                 
9 BELGIA         5:18.14 7:54.16 13:12.30
    4 GOBLET Jean-François FMB 125cc 2T 1:14.18 2:55.45  
    19 PIRAUX Eric FMB 125cc 2T 2:18.23 2:44.30  
    145 LECLERCQ Raphaël FMB 250cc 2T 53.37 1:21.80  
    154 SAEYS Pierre FMB 250cc 2T 1:25.16 1:45.88  
    380 MAGAIN Bernard FMB 250cc 4T 5.23 13.50  
    446 DE GEZELLE Serge FMB 400cc 4T 1:40.20 1:48.68  
                 
10 NIEMCY         7:41.88 6:44.90 14:26.78
    129 BARTHEL Marko DMSB 250cc 2T 1:02.17 46.64  
    141 KNORR Mirko DMSB 250cc 2T 1:34.27 1:08.88  
    375 DOMEYER Arne DMSB 250cc 4T 39:39.93 2:00:00.00  
    434 KLAUS Nico DMSB 400cc 4T 1:41.12 1:51.25  
    560 SEIFERT Christoph DMSB 500cc 4T 1:13.13 1:07.34  
    563 ECKERT Sascha DMSB 500cc 4T 2:11.19 1:50.79  
                 
11 WIELKA BRYTANIA         6:56.97 7:45.34 14:42.31
    2 EDWARDS Andrew ACU 125cc 2T 1:34.98 2:03.06  
    13 LEWIS Tim ACU 125cc 2T 1:06.49 1:15.04  
    134 BRAY BROOK Wayne ACU 250cc 2T 1:06.20 1:13.13  
    136 WRAYFORD Rob ACU 250cc 2T 1:26.75 1:39.28  
    139 HAY Richard ACU 250cc 2T 1:42.55 1:34.83  
    428 FRASER Jason ACU 400cc 4T 2:05.16 2:07.95  
                 
12 HOLANDIA         7:22.61 8:17.79 15:40.40
    7 ISFORDINK Franck KNMV 125cc 2T 1:10.70 1:23.48  
    8 ISFORDINK Patrick KNMV 125cc 2T 1:14.65 1:08.22  
    140 HEMMELDER Tom KNMV 250cc 2T 1:27.53 1:23.01  
    157 VERHOEVEN Frans KNMV 250cc 2T 1:15.81 1:54.61  
    435 TIJHUIS Dinand KNMV 400cc 4T 2:13.92 2:28.47  
    447 BRAAKHEKKE Stephan KNMV 400cc 4T 9:17.10 3:49.78  
                 
13 POLSKA         11:03.48 7:49.48 18:52.96
    10 KEDZIERSKI Lukasz PZM 125cc 2T 1:56.40 2:33.45  
    11 KUROWSKI Łukasz PZM 125cc 2T 1:14.41 54.27  
    124 PRZYBYSZ Marek PZM 250cc 2T 21:10.28 1:43.14  
    130 BARTOS Łukasz PZM 250cc 2T 2:00.88 2:22.17  
    142 KRASUSKI Piotr PZM 250cc 2T 3:33.35 3:14.96  
    382 OBŁUCKI Bartosz PZM 250cc 4T 2:18.44 16.45  
                 
14 BRAZYLIA         19:00.58 12:38.00 31:38.58
    23 TOFANI André CBM 125cc 2T 8:08.99 5:14.57  
    127 ZANOL Felipe Augusto CBM 250cc 2T 3:10.21 3:07.99  
    133 BRAGA Luis Felipe CBM 250cc 2T 3:49.85 1:57.61  
    147 MAGALHAES Bernardo CBM 250cc 2T 1:55.07 2:06.83  
    427 NASCIMENTO Marcio CBM 400cc 4T 8:28.29 3:21.92  
    437 BUENO Nielsen CBM 400cc 4T 1:56.46 2:03.65  
                 
15 SZWAJCARIA         16:36.73 16:04.12 32:40.85
    143 VOSER Patrick FMS 250cc 2T 4:10.44 3:31.23  
    379 HEDIGER Markus FMS 250cc 4T 2:00:00.00 2:00:00.00  
    429 FELDER Daniel FMI 400cc 4T 4:17.07 3:45.74  
    443 ROSSELET Eric FMS 400cc 4T 2:52.44 3:14.48  
    452 JOLIAT Michel FMS 400cc 4T 2:30.51 2:41.36  
    559 SCHERTENLEIB Daniel FMS 500cc 4T 2:46.27 2:51.31  
                 
16 KANADA         36:23.12 28:44.28 1:05:07.40
    9 JERVIS James CMA 125cc 2T 9:08.09 7:16.58  
    25 ZILCOSKY Todd CMA 125cc 2T 4:03.04 5:14.21  
    148 MCCORMICK Michael CMA 250cc 2T 7:48.33 4:40.96  
    153 RIEWE Nick CMA 250cc 2T 5:06.96 6:22.72  
    440 COULAS Scott CMA 400cc 4T 13:04.83 7:05.35  
    449 WATT Dan CMA 400cc 4T 10:16.70 5:21.04  
                 
17 CHILE         16:30.79 13:20.30 29:51.09
    146 LOPEZ Francisco FMC 250cc 2T 1:34.01 1:39.99  
    155 URRUTIA Nicolas FMC 250cc 2T 3:29.33 2:05.46  
    384 ARMANGOLLI Jaime FMC 250cc 4T 3:15.77 3:16.46  
    436 BASCUNAN Vicente FMC 400cc 4T 3:26.52 3:29.94  
    444 VIDAURRE Cristobal FMC 400cc 4T 4:45.16 2:48.45  
                 
18 MEKSYK         38:25.82 19:14.89 57:40.71
    1 DIAZ Homero FMM 125cc 2T 1:08.63 1:41.40  
    135 DIAZ Sergio FMM 250cc 2T 1:44.39 1:55.15  
    138 GUARDADO Gabriel FMM 250cc 2T 3:02.41 3:22.75  
    156 VARGAS Guillermo FMM 250cc 2T 26:36.34 7:10.36  
    448 CARDENAS Juan-Carlos FMM 400cc 4T 5:54.05 5:05.23