Sześciodniówka (ISDE) 2001 Brive La Gaillarde - Francja

Pogoda w Brive La Gaillarde 27 sierpnia
Park maszyn

Wyniki w klasyfikacji TROPHY dzień I

Clt Equipe Num Pilote Classe Jour 1 Total
             
1 FRANCE       54.92 54.92
    14 GERMAIN Marc 125cc 2T 8.19  
    20 REBUFIE Olivier 125cc 2T 11.04  
    131 BERNARD Eric 250cc 2T 19.90  
    137 FRETIGNE David 250cc 2T 0.00  
    144 GUILLAUME Sébastien 250cc 2T 31.46  
    378 ESQUIROL Cyril 250cc 4T 15.79  
             
2 AUSTRALIA       1:57.00 1:57.00
    22 SMITH Damien 125cc 2T 44.17  
    24 WATTS Shane 125cc 2T 11.48  
    158 WILLISCROFT Brad 250cc 2T 36.04  
    377 GRABHAM Damien 250cc 4T 51.42  
    385 GRABHAM Ben 250cc 4T 24.16  
    432 MERRIMAN Stefan 400cc 4T 1.15  
             
3 SZWECJA       2:02.73 2:02.73
    12 LARSSON Richard 125cc 2T 9.87  
    376 BERGVALL Peter 250cc 4T 0.00  
    430 HERMANSSON Jonas 400cc 4T 1:21.75  
    439 CARLSSON Björne 400cc 4T 39.33  
    555 ERIKSSON Anders 500cc 4T 16.38  
    561 LIND Martin 500cc 4T 57.15  
             
4 HISZPANIA       3:25.96 3:25.96
    3 ESTEVE Isidre 125cc 2T 59.65  
    125 AGRA Xacob 250cc 2T 9:30.18  
    433 ARPA Miki 400cc 4T 30.74  
    445 COLOMER Xavier 400cc 4T 37.96  
    562 ROMA Joan 500cc 4T 54.50  
    564 COMA Marc 500cc 4T 23.11  
             
5 WŁOCHY       3:34.03 3:34.03
    21 SCOVOLO Fausto 125cc 2T 19.42  
    132 BOANO Jarno 250cc 2T 12.77  
    383 RUBIN Matteo 250cc 4T 22:48.79  
    451 RINALDI Mario 400cc 4T 1:02.19  
    565 BOTTURI Alessandro 500cc 4T 26.94  
    567 SALA Giovanni 500cc 4T 1:32.71  
             
6 CZECHY       4:16.05 4:16.05
    5 GOTTVALD Zdenek 125cc 2T 32.39  
    15 MALAT Martin 125cc 2T 45.27  
    16 MICHALIK Roman 125cc 2T 13.62  
    128 BAROS Milan 250cc 2T 1:47.27  
    441 GOTTVALD Martin 400cc 4T 1:42.99  
    450 MACEK Martin 400cc 4T 1:01.78  
             
7 BELGIA       5:18.14 5:18.14
    4 GOBLET Jean-François 125cc 2T 1:14.18  
    19 PIRAUX Eric 125cc 2T 2:18.23  
    145 LECLERCQ Raphaël 250cc 2T 53.37  
    154 SAEYS Pierre 250cc 2T 1:25.16  
    380 MAGAIN Bernard 250cc 4T 5.23  
    446 DE GEZELLE Serge 400cc 4T 1:40.20  
             
8 NIEMCY       6:10.62 6:10.62
    129 BARTHEL Marko 250cc 2T 1:02.17  
    141 KNORR Mirko 250cc 2T 1:34.27  
    375 DOMEYER Arne 250cc 4T 39.93  
    434 KLAUS Nico 400cc 4T 1:41.12  
    560 SEIFERT Christoph 500cc 4T 1:13.13  
    563 ECKERT Sascha 500cc 4T 2:11.19  
             
9 FINLANDIA       6:41.18 6:41.18
    18 POHJAMO Petri 125cc 2T 30.99  
    126 ARO Samuli 250cc 2T 5:56.49  
    381 SILVAN Petteri 250cc 4T 7:52.23  
    431 SALMINEN Juha 400cc 4T 0.00  
    558 TIAINEN Kari 500cc 4T 13.70  
    566 AHOLA Mika 500cc 4T 0.00  
             
10 USA       6:54.09 6:54.09
    6 PEARSON Nick 125cc 2T 2:01.11  
    149 PEARSON David 250cc 2T 1:19.23  
    151 PEARSON Russ 250cc 2T 1:08.25  
    374 HOESS Fred 250cc 4T 54.84  
    438 GARRAHAN Brian 400cc 4T 1:30.66  
    442 GARRAHAN Patrick 400cc 4T 9:59.26  
             
11 GRANDE-BRETAGNE       6:56.97 6:56.97
    2 EDWARDS Andrew 125cc 2T 1:34.98  
    13 LEWIS Tim 125cc 2T 1:06.49  
    134 BRAY BROOK Wayne 250cc 2T 1:06.20  
    136 WRAYFORD Rob 250cc 2T 1:26.75  
    139 HAY Richard 250cc 2T 1:42.55  
    428 FRASER Jason 400cc 4T 2:05.16  
             
12 HOLANDIA       9:22.61 9:22.61
    7 ISFORDINK Franck 125cc 2T 1:10.70  
    8 ISFORDINK Patrick 125cc 2T 3:14.65  
    140 HEMMELDER Tom 250cc 2T 1:27.53  
    157 VERHOEVEN Frans 250cc 2T 1:15.81  
    435 TIJHUIS Dinand 400cc 4T 2:13.92  
    447 BRAAKHEKKE Stephan 400cc 4T 9:17.10  
             
13 POLSKA       11:03.48 11:03.48
    10 KEDZIERSKI Lukasz 125cc 2T 1:56.40  
    11 KUROWSKI Lukasz 125cc 2T 1:14.41  
    124 PRZYBYSZ Marek 250cc 2T 21:10.28  
    130 BARTOZ Lukasz 250cc 2T 2:00.88  
    142 KRASUSKI Piotr 250cc 2T 3:33.35  
    382 OBLUCKI Bartosz 250cc 4T 2:18.44  
             
14 SZWAJCARIA       16:36.73 16:36.73
    143 VOSER Patrick 250cc 2T 4:10.44  
    379 HEDIGER Markus 250cc 4T 2:00:00.00  
    429 FELDER Daniel 400cc 4T 4:17.07  
    443 ROSSELET Eric 400cc 4T 2:52.44  
    452 JOLIAT Michel 400cc 4T 2:30.51  
    559 SCHERTENLEIB Daniel 500cc 4T 2:46.27  
             
15 BRAZYLIA       19:00.58 19:00.58
    23 TOFANI André 125cc 2T 8:08.99  
    127 ZANOL Felipe Augusto 250cc 2T 3:10.21  
    133 BRAGA Luis Felipe 250cc 2T 3:49.85  
    147 MAGALHAES Bernardo 250cc 2T 1:55.07  
    427 NASCIMENTO Marcio 400cc 4T 8:28.29  
    437 BUENO Nielsen 400cc 4T 1:56.46  
             
16 KANADA       36:23.12 36:23.12
    9 JERVIS James 125cc 2T 9:08.09  
    25 ZILCOSKY Todd 125cc 2T 4:03.04  
    148 MCCORMICK Michael 250cc 2T 7:48.33  
    153 RIEWE Nick 250cc 2T 5:06.96  
    440 COULAS Scott 400cc 4T 13:04.83  
    449 WATT Dan 400cc 4T 10:16.70  
             
17 CHILE       16:30.79 16:30.79
    146 LOPEZ Francisco 250cc 2T 1:34.01  
    155 URRUTIA Nicolas 250cc 2T 3:29.33  
    384 ARMANGOLLI Jaime 250cc 4T 3:15.77  
    436 BASCUNAN Vicente 400cc 4T 3:26.52  
    444 VIDAURRE Cristobal 400cc 4T 4:45.16  
             
18 MEKSYK       38:25.82 38:25.82
    1 DIAZ Homero 125cc 2T 1:08.63  
    135 DIAZ Sergio 250cc 2T 1:44.39  
    138 GUARDADO Gabriel 250cc 2T 3:02.41  
    156 VARGAS Guillermo 250cc 2T 26:36.34  
    448 CARDENAS Juan-Carlos 400cc 4T 5:54.05