Sze¶ciodniówka (ISDE) 2001 Brive La Gaillarde - Francja


Trofea

Wyniki w klasyfikacji TROPHY z sze¶ciu dni
Wyniki w klasyfikacji JUNIOR TROPHY z sze¶ciu dni
Klasyfikacja po sze¶ciu dniach w kategorii KLUBY
Klasyfikacja po sze¶ciu dniach w kategorii KONSTRUKTORZY
Klasyfikacja w klasie 125 2T po sze¶ciu dniach
Klasyfikacja w klasie 250 2T po sze¶ciu dniach
Klasyfikacja w klasie 250 4T po sze¶ciu dniach
Klasyfikacja w klasie 400 4T po sze¶ciu dniach
Klasyfikacja w klasie 500 4T po sze¶ciu dniach

Wyniki w klasyfikacji TROPHY z sze¶ciu dni

Poz. Kraj Nr Zawodnik Org. Klasa Dzieñ 1 Dzieñ 2 Dzieñ 3 Dzieñ 4 Dzieñ 5 Dzieñ 6 Razem Strata
                           
1 FRANCJA   1:18.10 2:19.72 1:23.21 3:29.95 1:03.07 1:42.09 11:16.14 0.00
    14 GERMAIN Marc FFM 125cc 2T 19.78 25.30 6.52 27.00 0.00 27.04    
    20 REBUFIE Olivier FFM 125cc 2T 22.63 38.82 23.54 24.01 15.29 23.93    
    131 BERNARD Eric FFM 250cc 2T 19.90 44.80 28.00 1:17.36 32.07 47.23    
    137 FRETIGNE David FFM 250cc 2T 0.00 7.87 0.00 41.93 0.00 6.94    
    144 GUILLAUME Sébastien FFM 250cc 2T 31.46 28.99 25.15 1:16.86 1:09.30 41.73    
    378 ESQUIROL Cyril FFM 250cc 4T 15.79 38.74 28.84 40.15 15.71 2.45    
                           
2 W£OCHY   3:45.62 1:53.52 2:58.56 4:37.26 3:21.94 2:55.60 19:32.50 8:16.36
    21 SCOVOLO Fausto FMI 125cc 2T 31.01 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    132 BOANO Jarno FMI 250cc 2T 12.77 4.30 12.37 48.75 59.17 38.69    
    383 RUBIN Matteo FMI 250cc 4T 22:48.79 43.81 43.36 1:41.35 58.12 21.70    
    451 RINALDI Mario FMI 400cc 4T 1:02.19 28.23 1:17.61 0.00 22.61 25.27    
    565 BOTTURI Alessandro FMI 500cc 4T 26.94 29.58 38.93 1:19.02 36.49 1:08.73    
    567 SALA Giovanni FMI 500cc 4T 1:32.71 7.60 6.29 48.14 25.55 21.21    
                           
3 HISZPANIA   3:37.55 4:17.37 4:39.89 5:08.39 5:03.09 1:57.72 24:44.01 13:27.87
    3 ESTEVE Isidre RFME 125cc 2T 1:11.24 1:43.22 1:38.99 1:22.20 36.80 25.09    
    125 AGRA Xacob RFME 250cc 2T 9:30.18 39.42 43.18 53.00 1:09.61 15.05    
    433 ARPA Miki RFME 400cc 4T 30.74 31.02 50.96 37.53 1:21.93 57.15    
    445 COLOMER Xavier RFME 400cc 4T 37.96 1:08.05 1:12.40 1:02.75 1:10.44 7.90    
    562 ROMA Joan RFME 500cc 4T 54.50 1:15.00 1:04.93 1:53.12 1:05.86 40.09    
    564 COMA Marc RFME 500cc 4T 23.11 43.88 48.42 1:12.91 1:00.38 29.59    
                           
4 AUSTRALIA   1:52.77 1:39.54 2:38.06 5:01.06 15:02.87 1:11.60 27:25.90 16:09.76
    22 SMITH Damien MA 125cc 2T 1:18.82 23.19 35.04 1:30.91 1:30.80 48.44    
    24 WATTS Shane MA 125cc 2T 0.00 0.00 0.00 36.09 7:07.14 0.00    
    158 WILLISCROFT Brad MA 250cc 2T 36.04 36.98 11:50.37 1:42.28 2:34.58 16.41    
    377 GRABHAM Damien MA 250cc 4T 51.42 1:18.63 1:19.85 1:46.35 2:08.28 1:14.15    
    385 GRABHAM Ben MA 250cc 4T 24.16 38.16 35.00 1:06.82 1:42.07 6.75    
    432 MERRIMAN Stefan MA 400cc 4T 1.15 1.21 8.17 4.96 52:52.80 0.00    
                           
5 CZECHY   4:50.82 5:37.16 5:41.08 5:32.07 4:14.42 3:01.87 28:57.42 17:41.28
    5 GOTTVALD Zdenek ACCR 125cc 2T 43.98 1:41.74 45.38 48.79 25.36 22.91    
    15 MALAT Martin ACCR 125cc 2T 56.86 56.21 1:15.86 59.84 1:19.16 47.01    
    16 MICHALIK Roman ACCR 125cc 2T 25.21 35.82 36.79 54.46 4.99 13.37    
    128 BAROS Milan ACCR 250cc 2T 1:47.27 1:07.46 1:19.07 1:39.08 1:21.12 57.55    
    441 GOTTVALD Martin ACCR 400cc 4T 1:42.99 1:51.09 2:20.77 2:09.23 1:57.94 1:06.94    
    450 MACEK Martin ACCR 400cc 4T 1:01.78 1:15.93 1:43.98 1:09.90 1:03.79 41.03    
                           
6 USA   7:05.68 5:53.43 8:11.03 9:45.69 10:21.50 4:38.12 45:55.45 34:39.31
    6 PEARSON Nick AMA 125cc 2T 2:12.70 1:05.50 2:00.05 2:22.54 1:45.45 42.10    
    149 PEARSON David AMA 250cc 2T 1:19.23 52.42 1:29.34 1:45.39 2:36.27 1:11.63    
    151 PEARSON Russ AMA 250cc 2T 1:08.25 1:17.49 1:06.76 2:01.17 1:35.16 30.32    
    374 HOESS Fred AMA 250cc 4T 54.84 1:09.57 1:27.87 1:36.56 2:03.06 58.03    
    438 GARRAHAN Brian AMA 400cc 4T 1:30.66 1:28.45 2:07.01 2:00.03 2:21.56 1:16.04    
    442 GARRAHAN Patrick AMA 400cc 4T 9:59.26 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
7 NIEMCY   7:41.88 6:44.90 6:57.93 9:25.07 8:58.01 8:12.70 48:00.49 36:44.35
    129 BARTHEL Marko DMSB 250cc 2T 1:02.17 46.64 1:02.23 1:53.10 1:55.42 2:07.61    
    141 KNORR Mirko DMSB 250cc 2T 1:34.27 1:08.88 55.27 1:26.29 1:23.66 1:30.23    
    375 DOMEYER Arne DMSB 250cc 4T 39:39.93 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    434 KLAUS Nico DMSB 400cc 4T 1:41.12 1:51.25 1:50.64 1:37.60 1:56.98 1:58.40    
    560 SEIFERT Christoph DMSB 500cc 4T 1:13.13 1:07.34 1:13.82 1:44.45 1:15.42 1:41.12    
    563 ECKERT Sascha DMSB 500cc 4T 2:11.19 1:50.79 1:55.97 2:43.63 2:26.53 55.34    
                           
8 SZWECJA   2:14.32 1:09.11 2:11.06 4:21.49 42:42.33 8:18.23 1:00:56.54 49:40.40
    12 LARSSON Richard SVEMO 125cc 2T 21.46 3.96 9.51 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    376 BERGVALL Peter SVEMO 250cc 4T 0.00 0.00 0.00 0.00 38:47.85 6:33.91    
    430 HERMANSSON Jonas SVEMO 400cc 4T 1:21.75 1:01.05 1:35.33 1:45.33 1:54.39 46.83    
    439 CARLSSON Björne SVEMO 400cc 4T 39.33 13.66 47.79 47.51 1:03.45 19.47    
    555 ERIKSSON Anders SVEMO 500cc 4T 16.38 13.31 26.87 30.22 16.45 0.00    
    561 LIND Martin SVEMO 500cc 4T 57.15 38.18 46.89 1:18.43 40.19 38.02    
                           
9 HOLANDIA   7:45.79 8:17.79 9:26.59 10:50.76 22:40.73 4:44.82 1:03:46.48 52:30.34
    7 ISFORDINK Franck KNMV 125cc 2T 1:22.29 1:23.48 1:53.78 2:24.58 12:47.46 43.00    
    8 ISFORDINK Patrick KNMV 125cc 2T 1:26.24 1:08.22 2:02.83 1:59.70 12:16.94 38.24    
    140 HEMMELDER Tom KNMV 250cc 2T 1:27.53 1:23.01 1:26.28 1:41.67 2:01.30 1:13.72    
    157 VERHOEVEN Frans KNMV 250cc 2T 1:15.81 1:54.61 1:24.05 1:46.13 2:17.58 1:24.25    
    435 TIJHUIS Dinand KNMV 400cc 4T 2:13.92 2:28.47 2:39.65 4:19.87 3:14.86 1:26.91    
    447 BRAAKHEKKE Stephan KNMV 400cc 4T 9:17.10 3:49.78 8:44.81 2:58.68 2:50.05 45.61    
                           
10 POLSKA   11:26.66 7:49.48 13:20.08 13:57.75 24:12.90 4:36.84 1:15:23.71 1:04:07.57
    10 KEDZIERSKI Lukasz PZM 125cc 2T 2:07.99 2:33.45 3:15.31 4:19.57 14:58.92 1:13.57    
    11 KUROWSKI Lukasz PZM 125cc 2T 1:26.00 54.27 1:44.67 2:35.88 9:55.33 27.26    
    124 PRZYBYSZ Marek PZM 250cc 2T 21:10.28 1:43.14 2:09.98 2:38.32 3:17.65 34.21    
    130 BARTOZ Lukasz PZM 250cc 2T 2:00.88 2:22.17 2:31.60 3:31.01 4:49.93 1:40.77    
    142 KRASUSKI Piotr PZM 250cc 2T 3:33.35 3:14.96 3:38.52 5:07.92 5:36.33 1:29.42    
    382 OBLUCKI Bartosz PZM 250cc 4T 2:18.44 16.45 8:49.76 52.97 33.66 52.38    
                           
11 SZWAJCARIA   16:36.73 16:04.12 17:16.24 17:51.35 19:20.83 9:22.21 1:36:31.48 1:25:15.34
    143 VOSER Patrick FMS 250cc 2T 4:10.44 3:31.23 3:24.54 4:02.65 4:37.43 2:18.49    
    379 HEDIGER Markus FMS 250cc 4T 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    429 FELDER Daniel FMS 400cc 4T 4:17.07 3:45.74 3:25.37 3:23.95 4:06.09 2:08.98    
    443 ROSSELET Eric FMS 400cc 4T 2:52.44 3:14.48 3:25.84 3:11.62 2:51.46 1:52.38    
    452 JOLIAT Michel FMS 400cc 4T 2:30.51 2:41.36 3:27.68 3:14.08 4:10.18 1:23.04    
    559 SCHERTENLEIB Daniel FMS 500cc 4T 2:46.27 2:51.31 3:32.81 3:59.05 3:35.67 1:39.32    
                           
12 BRAZYLIA   19:12.17 13:38.00 13:09.51 21:52.08 29:18.97 9:33.33 1:46:44.06 1:35:27.92
    23 TOFANI André CBM 125cc 2T 8:20.58 5:14.57 6:15.77 10:35.10 14:39.02 3:18.76    
    127 ZANOL Felipe Augusto CBM 250cc 2T 3:10.21 3:07.99 3:30.82 5:04.66 4:35.47 2:33.96    
    133 BRAGA Luis Felipe CBM 250cc 2T 3:49.85 1:57.61 1:59.62 3:15.28 4:00.29 1:53.07    
    147 MAGALHAES Bernardo CBM 250cc 2T 1:55.07 2:06.83 1:57.78 3:00.52 3:28.18 55.12    
    427 NASCIMENTO Marcio CBM 400cc 4T 8:28.29 3:21.92 3:12.26 7:50.54 2:00:00.00 2:00:00.00    
    437 BUENO Nielsen CBM 400cc 4T 1:56.46 3:03.65 2:29.03 2:41.08 2:36.01 52.42    
                           
13 CHILE   16:30.79 13:20.30 19:00.50 25:29.33 37:38.58 8:26.53 2:00:26.03 1:49:09.89
    146 LOPEZ Francisco FMC 250cc 2T 1:34.01 1:39.99 1:58.61 2:34.25 3:29.64 1:06.09    
    155 URRUTIA Nicolas FMC 250cc 2T 3:29.33 2:05.46 2:24.77 3:29.78 3:45.42 1:16.52    
    384 ARMANGOLLI Jaime FMC 250cc 4T 3:15.77 3:16.46 7:34.61 11:57.61 20:59.30 1:53.39    
    436 BASCUNAN Vicente FMC 400cc 4T 3:26.52 3:29.94 3:29.36 3:20.56 4:42.53 2:20.37    
    444 VIDAURRE Cristobal FMC 400cc 4T 4:45.16 2:48.45 3:33.15 4:07.13 4:41.69 1:50.16    
                           
14 MEKSYK   38:37.41 21:14.89 26:23.75 51:10.26 36:00.90 2:07:15.33 5:00:42.54 4:49:26.40
    1 DIAZ Homero FMM 125cc 2T 1:20.22 1:41.40 56.11 8:39.41 1:37.94 54.16    
    135 DIAZ Sergio FMM 250cc 2T 1:44.39 1:55.15 2:05.51 3:21.22 3:23.23 1:11.14    
    138 GUARDADO Gabriel FMM 250cc 2T 3:02.41 4:22.75 3:17.39 6:35.67 6:01.59 1:41.76    
    156 VARGAS Guillermo FMM 250cc 2T 26:36.34 8:10.36 14:04.96 26:05.13 17:35.08 3:28.27    
    448 CARDENAS Juan-Carlos FMM 400cc 4T 5:54.05 5:05.23 5:59.78 6:28.83 7:23.06 2:00:00.00    
                           
15 BELGIA   5:29.73 7:05.31 7:34.09 2:09:21.23 2:07:32.05 2:04:04.23 6:41:06.64 6:29:50.50
    4 GOBLET Jean-François FMB 125cc 2T 1:25.77 1:55.45 1:30.87 2:07.68 1:43.52 1:00.20    
    19 PIRAUX Eric FMB 125cc 2T 2:29.82 2:44.30 2:34.21 3:30.92 2:23.12 1:43.63    
    145 LECLERCQ Raphaël FMB 250cc 2T 53.37 1:21.80 1:22.78 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    154 SAEYS Pierre FMB 250cc 2T 1:25.16 1:45.88 1:42.79 2:44.65 2:33.85 1:19.04    
    380 MAGAIN Bernard FMB 250cc 4T 5.23 13.50 23.94 57.98 51.56 1.36    
    446 DE GEZELLE Serge FMB 400cc 4T 1:40.20 1:48.68 2:33.71 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
16 FINLANDIA   6:52.77 23.41 45.84 2:01:14.45 4:00:34.09 4:00:25.64 10:10:16.20 9:59:00.06
    18 POHJAMO Petri SML 125cc 2T 42.58 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    126 ARO Samuli SML 250cc 2T 5:56.49 0.00 26.68 50.27 28.91 0.00    
    381 SILVAN Petteri SML 250cc 4T 7:52.23 6.38 13.77 15.34 2:00:00.00 2:00:00.00    
    431 SALMINEN Juha SML 400cc 4T 0.00 0.00 0.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    558 TIAINEN Kari SML 500cc 4T 13.70 17.03 5.39 8.84 0.00 7.19    
    566 AHOLA Mika SML 500cc 4T 0.00 0.00 0.00 0.00 5.18 18.45    
                           
17 WIELKA BRYTANIA   7:20.15 7:45.34 13:09.30 2:09:03.28 4:06:03.03 4:03:55.08 10:47:16.18 10:36:00.04
    2 EDWARDS Andrew ACU 125cc 2T 1:46.57 2:03.06 1:49.45 2:05.80 1:44.14 1:36.36    
    13 LEWIS Tim ACU 125cc 2T 1:18.08 1:15.04 5:53.90 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    134 BRAY BROOK Wayne ACU 250cc 2T 1:06.20 1:13.13 1:31.92 1:55.54 1:38.39 1:09.08    
    136 WRAYFORD Rob ACU 250cc 2T 1:26.75 1:39.28 1:36.83 2:15.29 2:00:00.00 2:00:00.00    
    139 HAY Richard ACU 250cc 2T 1:42.55 1:34.83 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    428 FRASER Jason ACU 400cc 4T 2:05.16 2:07.95 2:17.20 2:46.65 2:40.50 1:09.64    
                           
18 KANADA   36:46.30 28:55.51 2:23:57.56 2:31:10.15 2:44:58.21 2:10:27.69 10:56:15.42 10:44:59.28
    9 JERVIS James CMA 125cc 2T 9:19.68 7:16.58 6:29.98 8:27.81 9:05.46 3:15.55    
    25 ZILCOSKY Todd CMA 125cc 2T 4:14.63 5:14.21 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    148 MCCORMICK Michael CMA 250cc 2T 7:48.33 4:40.96 5:55.08 7:31.32 8:20.59 2:43.22    
    153 RIEWE Nick CMA 250cc 2T 5:06.96 6:22.72 6:50.01 9:28.73 20:50.96 2:31.39    
    440 COULAS Scott CMA 400cc 4T 13:04.83 32:05.35 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    449 WATT Dan CMA 400cc 4T 10:16.70 5:21.04 4:42.49 5:42.29 6:41.20 1:57.53    
                           

Wyniki w klasyfikacji JUNIOR TROPHY z sze¶ciu dni

Poz. Pañstwo Nr Zawodnik Org Klasa Dzieñ 1 Dzieñ 2 Dzieñ 3 Dzieñ 4 Dzieñ 5 Dzieñ 6 Razem Strata
                           
1 W£OCHY   2:05.98 1:54.54 1:19.96 1:50.00 2:27.47 2:27.02 12:04.97 0.00
    26 ALBERGONI Simone FMI 125cc 2T 28.86 29.95 18.40 41.64 39.91 42.19    
    28 BOANO Ivan FMI 125cc 2T 43.36 33.57 7.14 13.89 33.29 35.49    
    30 CARRARA Paolo FMI 125cc 2T 53.76 51.02 54.42 54.47 1:14.27 1:09.34    
    454 GRITI Giovanni FMI 400cc 4T 1:06.35 55.80 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
2 SZWECJA   1:27.82 1:54.42 2:50.86 3:54.93 4:06.82 1:08.23 15:23.08 3:18.11
    32 GEORGSSON Fredrik SVEMO 125cc 2T 42.73 41.48 1:02.61 1:57.72 2:02.69 48.25    
    34 GUSTAVSSON Niklas SVEMO 125cc 2T 11.59 20.77 10.96 1:00.71 1:17.97 18.07    
    160 JOHANSSON Daniel SVEMO 250cc 2T 1:33.22 1:36.89 1:37.29 2:02.88 2:04.31 1:24.86    
    570 TORESSON Andreas SVEMO 500cc 4T 33.50 52.17 39:53.12 56.50 46.16 1.91    
                           
3 HISZPANIA   2:46.32 2:40.56 2:19.52 3:54.73 3:55.70 1:18.26 16:55.09 4:50.12
    39 PONS Xavier RFME 125cc 2T 51.98 57.30 42.63 1:06.23 1:27.05 38.31    
    386 VILADOMS Jordi RFME 250cc 4T 52.20 33.41 45.97 1:25.48 1:20.28 0.00    
    457 FARRES Gerard RFME 400cc 4T 1:12.40 1:09.85 1:25.35 1:33.50 1:31.33 39.95    
    572 DURAN Jordi RFME 500cc 4T 1:02.14 1:25.34 50.92 1:23.02 1:08.37 47.17    
                           
4 FRANCIA   2:11.73 3:13.92 2:48.17 4:16.59 4:39.02 2:52.50 20:01.93 7:56.96
    29 ANDRE Raphaël FFM 125cc 2T 50.22 1:21.39 58.50 20:00.97 1:32.33 36.51    
    159 ALBEPART Emmanuel FFM 250cc 2T 41.25 1:03.43 57.71 56.45 1:25.59 1:09.67    
    163 MIQUEL Damien FFM 250cc 2T 55.90 1:08.35 1:09.33 1:52.13 1:53.15 1:06.32    
    167 MEMMI Jean-Etienne FFM 250cc 2T 40.26 1:02.14 51.96 1:28.01 1:41.10 1:26.21    
                           
5 WIELKA BRYTANIA   3:59.90 3:34.00 3:48.11 4:01.81 5:15.90 2:27.61 23:07.33 11:02.36
    35 JONES Edward ACU 125cc 2T 1:00.26 1:03.20 1:00.74 47.59 1:14.37 51.95    
    41 ROPER Stevie ACU 125cc 2T 6:25.24 1:31.92 1:22.65 1:28.03 2:07.11 1:17.45    
    162 McCONNELL Euan ACU 250cc 2T 1:08.29 58.88 1:24.72 1:51.22 1:54.42 48.50    
    387 JONES Rowan ACU 250cc 4T 1:51.35 1:56.91 1:47.14 1:46.19 2:08.29 47.16    
                           
6 NIEMCY   4:14.41 4:49.56 4:51.05 6:19.07 6:11.23 3:34.79 30:00.11 17:55.14
    31 GEYER Stefan DMSB 125cc 2T 1:28.14 1:34.40 1:13.08 2:26.09 2:05.17 1:04.31    
    164 ENDERLEIN Swen DMSB 250cc 2T 1:34.22 1:23.70 1:59.47 1:43.34 2:00.25 1:15.60    
    455 BACHMANN Rudiger DMSB 400cc 4T 1:50.31 1:58.27 4:44.10 2:54.12 2:49.23 1:35.63    
    569 SCHEIDHAUER Ralf DMSB 500cc 4T 1:12.05 1:51.46 1:38.50 2:09.64 2:05.81 1:14.88    
                           
7 FINLANDIA   3:21.72 4:06.87 4:32.13 7:11.83 8:04.08 3:06.77 30:23.40 18:18.43
    36 KOLI Marko SML 125cc 2T 1:48.62 1:42.50 1:49.47 2:04.10 3:12.31 1:08.92    
    40 RIIHELAINEN Riku SML 125cc 2T 1:06.99 1:09.91 1:23.49 1:35.04 2:36.14 29.69    
    165 MATTILA Jari SML 250cc 2T 1:23.41 1:14.46 1:19.17 3:32.69 2:15.63 1:28.16    
    461 TARKKALA Marko SML 400cc 4T 51.32 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
8 CZECHY   4:50.32 5:17.28 5:52.41 6:51.77 7:59.65 2:46.01 33:37.44 21:32.47
    37 KUKLIK Vita ACCR 125cc 2T 1:13.15 1:25.62 1:32.40 1:36.06 2:26.92 28.41    
    161 STODULKA Martin ACCR 250cc 2T 1:39.35 1:54.12 2:05.62 2:48.84 3:17.11 1:39.73    
    459 SASEK Martin ACCR 400cc 4T 2:34.15 2:11.18 2:55.51 3:17.19 2:42.76 1:25.39    
    573 RUDOLF Michal ACCR 500cc 4T 1:57.82 1:57.54 2:14.39 2:26.87 2:49.97 52.21    
                           
9 AUSTRALIA   5:56.31 5:06.32 7:08.34 7:29.38 11:11.58 4:52.08 41:44.01 29:39.04
    33 GREEN Kerry MA 125cc 2T 2:04.95 1:24.02 1:51.99 2:32.06 2:58.28 1:33.44    
    38 OLIVER Michael MA 125cc 2T 1:46.70 1:39.22 36:40.40 2:25.61 3:51.32 1:50.50    
    169 PRICE Ian MA 250cc 2T 2:04.66 2:03.08 2:18.58 5:08.25 4:21.98 1:28.14    
    460 LEES Adam MA 400cc 4T 2:14.28 2:33.12 2:57.77 2:31.71 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
10 CHILE   7:14.97 7:56.07 8:16.27 8:56.28 11:46.86 4:37.92 48:48.37 36:43.40
    171 LEON Ricardo FMC 250cc 2T 2:17.97 2:17.71 1:59.48 2:25.60 4:36.15 1:15.45    
    453 SMITH Esteban FMC 400cc 4T 6:03.85 6:01.03 5:48.39 6:43.91 12:36.32 3:47.49    
    458 MORENO Jose FMC 400cc 4T 2:42.09 3:32.07 3:22.57 2:57.06 3:28.41 1:37.86    
    571 GARCIA HUIDOBRO Alejandro FMC 500cc 4T 2:14.91 2:06.29 2:54.22 3:33.62 3:42.30 1:44.61    
                           
11 USA   6:59.86 6:06.19 8:41.38 10:21.89 21:24.73 2:59.92 56:33.97 44:29.00
    27 BEAL John AMA 125cc 2T 2:39.50 1:39.42 2:20.96 2:16.26 12:41.74 45.16    
    168 WESNER Craig AMA 250cc 2T 2:18.07 2:27.58 3:42.36 3:49.33 3:58.85 1:04.60    
    372 HALE Ben AMA 250cc 4T 3:03.91 2:50.82 3:26.25 5:17.87 21:55.97 1:16.32    
    373 ZIMMERMAN Rob AMA 250cc 4T 2:02.29 1:59.19 2:54.17 4:16.30 4:44.14 1:10.16    
                           
12 HOLANDIA   26:26.13 12:49.08 8:19.81 9:16.55 10:23.28 3:13.56 1:10:28.41 58:23.44
    42 SNELLENBERG Geert KNMV 125cc 2T 26:35.10 21:24.58 3:39.86 4:06.66 5:49.79 2:23.71    
    43 NAAFS Chris KNMV 125cc 2T 21:54.34 8:55.77 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    388 HUBERS Ralph KNMV 250cc 4T 2:19.38 1:38.80 1:56.57 2:49.01 2:37.20 16.97    
    456 VAN HUNNIK Bas KNMV 400cc 4T 2:12.41 2:14.51 2:43.38 2:20.88 1:56.29 32.88    
                           

Wyniki z sze¶ciu dni w klasyfikacji KLUBY

Poz. Klub Nr. Zawodnik Federacja Klasa Dzieñ 1 Dzieñ 2 Dzieñ 3 Dzieñ 4 Dzieñ 5 Dzieñ 6 Razem Strata
                           
1 CLUB FRANCE 1   2:54.48 3:16.88 3:40.54 2:09.78 3:52.94 2:12.44 18:07.06 0.00
    44 ALGAY Gilles FFM 125cc 2T 47.26 1:18.21 55.00 16.20 1:30.20 40.74    
    174 PORTE Guillaume FFM 250cc 2T 55.90 52.88 58.63 50.09 1:00.91 37.03    
    183 DESPRES Cyril FFM 250cc 2T 1:11.32 1:05.79 1:46.91 1:03.49 1:21.83 54.67    
                           
2 KANGASALAN MOOTORIKERHO   2:45.47 3:37.97 4:33.08 2:27.77 4:08.98 2:18.95 19:52.22 1:45.16
    92 SAARENKOSKI Mika SML 125cc 2T 45.78 1:09.63 1:12.10 27.66 1:09.40 19.54    
    108 AHONEN Tuomas SML 125cc 2T 58.17 1:09.88 1:29.16 25.82 1:39.12 45.00    
    297 SAARI Tuukka SML 250cc 2T 1:01.52 1:18.46 1:51.82 1:34.29 1:20.46 1:14.41    
                           
3 CLUB FRANCE 2   4:26.62 4:22.00 4:38.17 4:27.84 1:08.49 2:37.67 21:40.79 3:33.73
    326 JORIOT Marc-Olivier FFM 250cc 2T 1:00.15 1:08.47 1:03.09 1:23.38 30.50 59.65    
    389 MARCHINI Michel FFM 250cc 4T 1:52.44 1:15.02 1:33.57 1:32.97 12.58 34.73    
    574 VINET Samuel FFM 500cc 4T 1:34.03 1:58.51 2:01.51 1:31.49 25.41 1:03.29    
                           
4 RAVEN SLOVAKIA TEAM   4:53.86 4:38.31 5:24.90 2:33.58 1:46.21 2:28.28 21:45.14 3:38.08
    71 HREHOR Jan SMF 125cc 2T 1:48.57 1:28.46 1:49.12 40.34 1:46.00 1:05.07    
    488 MATOSKA Radek SMF 400cc 4T 1:13.41 1:24.68 1:40.13 47.55 0.00 1:05.94    
    582 KATRINAK Jaroslav SMF 500cc 4T 1:51.88 1:45.17 1:55.65 1:05.69 0.21 17.27    
                           
5 ARMEE DE TERRE   5:41.31 5:16.42 5:25.17 3:15.67 4:55.01 3:12.99 27:46.57 9:39.51
    46 PELLETERET Johann FFM 125cc 2T 1:44.70 1:32.00 1:41.58 49.18 1:47.83 1:22.22    
    51 ROGIER Frédéric FFM 125cc 2T 1:27.14 2:35.35 2:12.62 49.21 2:29.42 1:01.29    
    408 PLANET Fabien FFM 250cc 4T 2:29.47 1:09.07 1:30.97 1:37.28 37.76 49.48    
                           
6 KBS UAMK TEAM UNHOST   5:03.86 4:53.74 7:11.22 5:08.80 3:56.08 3:11.08 29:24.78 11:17.72
    84 MELICHAR Pavel ACCR 125cc 2T 1:55.92 1:33.90 2:08.99 1:17.33 1:55.34 55.67    
    366 POSLEDNI Bohumil ACCR 250cc 2T 1:12.81 1:20.87 2:06.76 2:07.52 1:00.09 1:15.10    
    519 KOTRBA Otakar ACCR 400cc 4T 1:55.13 1:58.97 2:55.47 1:43.95 1:00.65 1:00.31    
                           
7 HAMEENLINNAN MOOTTORIKERHO   5:26.33 7:20.66 5:12.47 4:03.09 5:46.66 3:59.27 31:48.48 13:41.42
    173 LAAKSONEN Jani SML 250cc 2T 57.48 51.88 1:06.72 41.27 29.92 50.36    
    235 LAAKSO Juha SML 250cc 2T 2:41.40 1:51.42 2:03.92 1:21.40 3:53.56 1:40.38    
    299 SANTALA Heikki SML 250cc 2T 1:47.45 4:37.36 2:01.83 2:00.42 1:23.18 1:28.53    
                           
8 BERGAMO TEAM CASAZZA   6:49.09 5:32.94 6:18.65 5:51.12 5:30.09 3:44.84 33:46.73 15:39.67
    81 MARANGONI Davide FMI 125cc 2T 2:39.37 1:56.35 1:35.09 48.62 2:28.08 1:35.51    
    317 VILLA Paolo FMI 250cc 2T 2:19.71 2:14.04 2:40.33 2:17.27 1:48.56 1:26.93    
    413 CANOVA Giuseppe FMI 250cc 4T 1:50.01 1:22.55 2:03.23 2:45.23 1:13.45 42.40    
                           
9 SMI MK   11:00.52 6:24.36 8:40.03 7:12.14 4:06.75 3:09.97 40:33.77 22:26.71
    490 GUSTAVSSON Larry SVEMO 400cc 4T 3:02.10 1:46.41 2:37.01 1:43.03 40.64 31.64    
    583 GORL Patrik SVEMO 500cc 4T 5:26.09 2:17.80 3:16.43 2:50.78 2:14.30 1:40.56    
    584 BERGLUND Thomas SVEMO 500cc 4T 2:32.33 2:20.15 2:46.59 2:38.33 1:11.81 57.77    
                           
10 LMR AUVERGNE 2   7:10.88 8:06.25 11:00.50 6:34.26 9:09.50 5:00.54 47:01.93 28:54.87
    65 DUZELLIER Pierre FFM 125cc 2T 1:58.88 2:45.99 3:29.89 1:41.77 3:23.34 1:43.01    
    68 GAUTHIER Julien FFM 125cc 2T 1:45.86 2:27.08 3:16.05 1:41.22 2:59.73 1:38.51    
    466 PALLUT Frédéric FFM 400cc 4T 3:26.14 2:53.18 4:14.56 3:11.27 2:46.43 1:39.02    
                           
11 WALES A   9:08.73 7:57.53 9:55.06 8:57.75 7:37.27 4:00.21 47:36.55 29:29.49
    181 HOOPER Chris ACU 250cc 2T 2:49.81 2:16.11 3:12.66 2:46.95 3:13.41 1:03.87    
    323 WILLIAMS Jonathon ACU 250cc 2T 2:48.90 3:06.50 3:20.25 3:00.10 1:41.71 1:34.04    
    399 EVANS Simon ACU 250cc 4T 3:30.02 2:34.92 3:22.15 3:10.70 2:42.15 1:22.30    
                           
12 M.A. CLUB TEAM 1   22:03.80 5:00.06 7:10.99 6:08.81 6:25.23 2:50.45 49:39.34 31:32.28
    57 CATER Jason MA 125cc 2T 1:25.86 1:20.11 1:31.70 1:21.46 2:33.05 1:09.91    
    232 KEITH Drew MA 250cc 2T 19:20.13 2:15.90 3:40.94 2:41.38 2:56.84 52.53    
    395 BALLARD Geoff MA 250cc 4T 1:17.81 1:24.05 1:58.35 2:05.97 55.34 48.01    
                           
13 LMR MIDI PYRENEES   8:55.84 9:57.01 9:16.23 7:25.13 8:49.06 5:55.91 50:19.18 32:12.12
    212 COSTES Alain FFM 250cc 2T 1:23.71 1:21.90 1:32.57 57.91 1:17.85 55.67    
    259 FLOIRAC Guillaume FFM 250cc 2T 3:22.11 4:58.41 3:31.79 3:10.27 3:47.51 2:24.63    
    277 SERVAN Jérôme FFM 250cc 2T 4:10.02 3:36.70 4:11.87 3:16.95 3:43.70 2:35.61    
                           
14 TEAM ITALIA UNDER 21   9:57.84 5:08.12 4:24.31 2:34.20 18:01.08 12:45.98 52:51.53 34:44.47
    53 BERNARDI Paolo FMI 125cc 2T 6:40.49 1:54.75 1:34.94 1:15.35 13:08.07 6:20.87    
    59 DAL POZZO Aimone FMI 125cc 2T 1:50.48 1:36.77 1:24.70 44.09 2:20.07 5:20.87    
    67 FALGARI Giuliano FMI 125cc 2T 1:26.87 1:36.60 1:24.67 34.76 2:32.94 1:04.24    
                           
15 OeA.M.T.C.   8:04.11 7:55.28 10:27.97 10:08.05 14:46.51 4:17.73 55:39.65 37:32.59
    311 TISCHHART Markus OeAMTC 250cc 2T 2:20.75 2:54.71 4:54.56 4:28.98 9:18.63 1:42.25    
    319 WALZER Bernhard OeAMTC 250cc 2T 2:48.93 1:57.11 2:27.69 2:55.59 3:34.32 54.10    
    590 STOCKER Daniel OeAMTC 500cc 4T 2:54.43 3:03.46 3:05.72 2:43.48 1:53.56 1:41.38    
                           
16 LMR DAUPHINE-SAVOIE   15:37.02 10:05.93 10:56.71 8:59.29 8:09.71 3:58.21 57:46.87 39:39.81
    238 CROUZET Stéphane FFM 250cc 2T 3:02.71 3:03.61 3:46.97 3:34.49 4:17.98 2:00.29    
    412 FAURE Sébastien FFM 250cc 4T 8:48.61 3:33.73 3:01.63 2:21.11 1:28.09 32.18    
    589 MOUNIER David FFM 500cc 4T 3:45.70 3:28.59 4:08.11 3:03.69 2:23.64 1:25.74    
                           
17 TIMEKEEPERSMC.COM   14:15.52 8:21.77 10:44.31 9:30.61 10:00.51 5:19.07 58:11.79 40:04.73
    97 SPERLE Brian AMA 125cc 2T 2:33.85 2:02.60 2:38.47 1:56.23 3:41.68 1:23.47    
    306 STOWE Tim AMA 250cc 2T 3:04.20 2:34.24 3:38.04 3:31.14 3:14.83 1:25.97    
    506 MARTINSON Glenn AMA 400cc 4T 8:37.47 3:44.93 4:27.80 4:03.24 3:04.00 2:29.63    
                           
18 WALES B   11:25.34 11:19.95 11:36.29 7:16.68 12:01.16 5:55.66 59:35.08 41:28.02
    64 JONES Robert ACU 125cc 2T 3:12.39 3:46.69 3:09.53 1:57.86 3:59.62 1:48.27    
    66 EVANS Jonathan ACU 125cc 2T 3:33.38 3:27.68 4:20.89 2:17.47 4:35.74 2:00.43    
    77 JONES Willliam ACU 125cc 2T 4:39.57 4:05.58 4:05.87 3:01.35 3:25.80 2:06.96    
                           
19 D.M.S.B 2   16:50.86 10:44.27 10:36.91 10:28.51 7:23.14 4:54.30 1:00:57.99 42:50.93
    486 FIMPEL Ingo DMSB 400cc 4T 10:33.67 3:50.98 3:22.35 5:00.32 1:33.77 1:22.23    
    512 BERNHART Hans Georg DMSB 400cc 4T 3:43.81 4:23.93 3:57.47 2:36.13 3:53.42 2:11.33    
    513 REDECKER Olaf DMSB 400cc 4T 2:33.38 2:29.36 3:17.09 2:52.06 1:55.95 1:20.74    
                           
20 ENDURO BELGIUM TEAM   11:10.12 9:50.24 12:02.60 10:38.21 12:38.94 5:14.06 1:01:34.17 43:27.11
    76 MONSEU Benoït FMB 125cc 2T 2:57.84 3:49.46 5:35.17 4:23.13 7:16.30 2:14.76    
    243 DELSEMME Philippe FMB 250cc 2T 4:37.91 4:06.12 3:28.76 3:27.15 3:20.43 2:20.84    
    409 BAILLEUX Bertrand FMB 250cc 4T 3:34.37 1:54.66 2:58.67 2:47.93 2:02.21 38.46    
                           
21 D.M.S.B 3   11:25.66 10:38.14 13:17.26 11:01.10 9:39.44 6:05.09 1:02:06.69 43:59.63
    218 THEILACKER Uwe DMSB 250cc 2T 3:17.33 3:22.13 4:03.33 4:04.69 3:57.32 1:40.41    
    541 ORTLIEB Michael DMSB 400cc 4T 3:11.69 3:31.25 4:33.71 3:31.99 2:43.07 2:12.18    
    595 SCHRECK Jochen DMSB 500cc 4T 4:56.64 3:44.76 4:40.22 3:24.42 2:59.05 2:12.50    
                           
22 FASTLANE MCC 2   10:52.09 10:31.43 13:55.90 11:55.44 11:51.79 5:23.63 1:04:30.28 46:23.22
    236 MC GUIRE Paul MCUI 250cc 2T 2:35.63 2:29.68 3:14.49 2:41.17 3:43.75 1:08.39    
    496 FITZSIMON Vinnie MCUI 400cc 4T 4:42.87 4:06.30 5:35.45 4:22.75 4:27.68 2:08.45    
    516 LAPPIN Adrian MCUI 400cc 4T 3:33.59 3:55.45 5:05.96 4:51.52 3:40.36 2:06.79    
                           
23 ISSOIRE MOTOS   25:26.39 8:41.65 10:56.28 10:57.90 7:08.50 5:41.12 1:08:51.84 50:44.78
    467 GUILLAUME Christophe FFM 400cc 4T 19:03.89 2:20.15 2:31.35 1:59.86 1:44.09 1:30.99    
    477 MOURGUES Patrice FFM 400cc 4T 3:26.74 3:31.41 4:14.15 4:14.52 3:11.44 2:28.53    
    481 GUILLAUME Franck FFM 400cc 4T 2:55.76 2:50.09 4:10.78 4:43.52 2:12.97 1:41.60    
                           
24 BRITISH ARMY MCA (A)   10:50.99 24:29.41 11:17.32 8:59.78 9:39.96 4:32.19 1:09:49.65 51:42.59
    72 HUNT Stephen ACU 125cc 2T 2:15.64 2:15.94 2:12.93 1:15.74 2:30.43 1:11.93    
    75 JOHNS David ACU 125cc 2T 2:58.26 18:02.81 3:23.84 2:41.98 3:40.60 1:33.70    
    498 WYLCOCK Daryn ACU 400cc 4T 5:37.09 4:10.66 5:40.55 5:02.06 3:28.93 1:46.56    
                           
25 MC SAN SEBASTIAN DE LOS REYES   9:24.35 8:59.82 23:53.45 13:09.10 12:14.39 4:39.39 1:12:20.50 54:13.44
    251 OLIVEROS Raul RFME 250cc 2T 3:13.05 2:50.55 3:26.51 2:50.06 5:13.99 1:51.09    
    304 SOLOZABAL Eduardo RFME 250cc 2T 3:29.67 3:03.99 16:48.74 6:18.81 4:16.25 1:32.63    
    544 JOU Joan RFME 400cc 4T 2:41.63 3:05.28 3:38.20 4:00.23 2:44.15 1:15.67    
                           
26 DESERT MC   13:59.84 11:28.62 13:31.84 10:25.56 18:19.90 6:12.07 1:13:57.83 55:50.77
    78 KRAUSE Paul AMA 125cc 2T 3:02.75 2:32.40 3:02.93 2:28.78 4:14.22 1:45.83    
    96 SEEHORN Jonathan AMA 125cc 2T 3:40.57 3:37.09 4:11.68 3:22.17 8:37.41 1:46.73    
    286 PUMA Jeremy AMA 250cc 2T 7:16.52 5:19.13 6:17.23 4:34.61 5:28.27 2:39.51    
                           
27 WIRRAL OFF ROAD MC   16:03.05 11:39.09 13:11.60 11:16.23 15:44.66 6:08.19 1:14:02.82 55:55.76
    69 GUSH Anthony ACU 125cc 2T 3:21.11 3:31.11 4:12.17 2:31.99 4:52.61 2:05.18    
    285 PRICE Allan ACU 250cc 2T 10:13.53 5:36.38 6:03.96 5:57.75 8:16.71 3:01.84    
    337 HOCKEY Chris ACU 250cc 2T 2:28.41 2:31.60 2:55.47 2:46.49 2:35.34 1:01.17    
                           
28 JAFMAR RIDERS   14:14.53 12:41.24 13:27.09 13:36.89 13:19.97 6:50.12 1:14:09.84 56:02.78
    214 DEYO Alan AMA 250cc 2T 2:21.49 2:48.98 3:32.10 3:11.87 3:56.23 2:08.98    
    248 FREDETTE Jeff AMA 250cc 2T 2:53.90 2:46.29 3:02.76 3:00.18 4:20.43 1:53.65    
    523 MASTIN Randy AMA 400cc 4T 8:59.14 7:05.97 6:52.23 7:24.84 5:03.31 2:47.49    
                           
29 MC IGUALADA SITGES   16:55.04 11:27.49 15:42.24 13:56.58 11:46.53 7:27.33 1:17:15.21 59:08.15
    518 MASSO Juan RFME 400cc 4T 9:09.81 5:01.48 6:01.39 5:37.34 5:39.71 3:47.49    
    586 JUBANY Ferran RFME 500cc 4T 3:10.34 2:26.44 2:57.02 2:50.20 1:46.79 1:35.29    
    588 ABADAL David RFME 500cc 4T 4:34.89 3:59.57 6:43.83 5:29.04 4:20.03 2:04.55    
                           
30 BERGAMO TEAM OL SERE RACING DI   30:55.63 7:56.08 8:38.80 19:42.58 5:27.78 4:36.13 1:17:17.00 59:09.94
    281 PAGANESSI Paolo FMI 250cc 2T 10:47.87 3:24.45 3:08.89 14:32.77 2:38.22 1:15.46    
    423 CAGNONI Paolo FMI 250cc 4T 17:10.70 2:33.16 2:27.20 2:37.43 1:06.64 1:25.39    
    464 CIANFARANI Simone FMI 400cc 4T 2:57.06 1:58.47 3:02.71 2:32.38 1:42.92 1:55.28    
                           
31 LMR AUVERGNE 3   20:38.15 11:12.52 12:34.80 13:28.78 14:41.58 7:38.16 1:20:13.99 1:02:06.93
    87 PERRIN Jérôme FFM 125cc 2T 2:55.27 2:04.59 2:38.40 2:17.66 3:22.71 1:47.11    
    295 ROUSSEL Patrick FFM 250cc 2T 4:49.96 2:57.99 3:35.44 4:38.38 4:29.52 2:03.56    
    489 MAURIN Stéphane FFM 400cc 4T 12:52.92 6:09.94 6:20.96 6:32.74 6:49.35 3:47.49    
                           
32 MC LA MARCA TREVIGIANA   32:36.23 10:24.58 12:28.26 11:51.78 14:07.03 4:27.11 1:25:54.99 1:07:47.93
    359 DE ROCCHI Marco FMI 250cc 2T 3:13.62 3:23.72 3:35.71 4:32.20 2:31.92 1:20.25    
    391 CABASS Andrea FMI 250cc 4T 1:05.15 58.73 1:43.33 1:14.05 0.00 35.16    
    530 ZANARDO Guerrino FMI 400cc 4T 28:17.46 6:02.13 7:09.22 6:05.53 11:35.11 2:31.70    
                           
33 MISSOURI MUDDERS   18:41.69 15:11.85 13:15.96 12:54.36 20:47.63 7:08.55 1:28:00.04 1:09:52.98
    83 MCNEIL Luke AMA 125cc 2T 2:32.26 2:16.94 3:06.03 2:53.82 4:28.60 2:05.86    
    275 MORAIN Todd AMA 250cc 2T 5:30.40 4:45.55 3:49.86 3:23.80 6:20.13 1:25.12    
    575 MOREFIELD Steve AMA 500cc 4T 10:39.03 8:09.36 6:20.07 6:36.74 9:58.90 3:37.57    
                           
34 YVELINES 78 - ASCAP   24:20.28 13:14.43 13:58.06 13:42.21 16:40.91 7:58.14 1:29:54.03 1:11:46.97
    172 OVERNEY Christophe FFM 250cc 2T 18:12.11 6:07.57 6:11.32 6:24.12 8:05.93 3:17.63    
    175 WAUTERS Bruno FFM 250cc 2T 2:39.53 2:55.78 3:19.77 2:51.63 3:15.74 1:59.49    
    192 CAMIER Jean-François FFM 250cc 2T 3:28.64 4:11.08 4:26.97 4:26.46 5:19.24 2:41.02    
                           
35 SOUTHERN MCC   24:00.24 16:41.47 15:29.33 12:47.65 16:19.78 5:17.36 1:30:35.83 1:12:28.77
    179 QUAYLE Gareth ACU 250cc 2T 5:38.57 6:50.61 4:10.43 3:33.78 4:58.36 1:12.10    
    288 QUAYLE Mathew ACU 250cc 2T 8:49.00 4:31.06 5:38.67 4:26.41 6:30.03 1:47.75    
    510 TURNER Michaël ACU 400cc 4T 9:32.67 5:19.80 5:40.23 4:47.46 4:51.39 2:17.51    
                           
36 TEAM IGOL   21:51.92 14:37.38 18:09.70 16:12.87 15:41.51 7:57.84 1:34:31.22 1:16:24.16
    222 GAASCH Patrick FFM 250cc 2T 3:09.82 3:26.86 6:05.58 4:11.08 4:30.79 1:35.75    
    278 MOUGEOT Denis FFM 250cc 2T 9:11.50 5:29.74 6:29.42 6:53.73 5:29.65 3:00.70    
    283 PIROLLEY Dominique FFM 250cc 2T 9:30.60 5:40.78 5:34.70 5:08.06 5:41.07 3:21.39    
                           
37 D.M.S.B J   24:00.39 41:39.18 10:07.14 6:24.82 8:34.55 4:07.53 1:34:53.61 1:16:46.55
    60 DECKER André DMSB 125cc 2T 2:16.26 2:10.43 3:02.79 1:36.81 2:35.32 1:40.40    
    117 SCHILCHER Thomas DMSB 125cc 2T 2:17.91 2:39.29 3:45.96 2:13.06 3:51.50 1:03.80    
    465 AUERSWALD Tobias DMSB 400cc 4T 19:26.22 36:49.46 3:18.39 2:34.95 2:07.73 1:23.33    
                           
38 M.A. CLUB TEAM 2   32:56.48 14:50.02 13:27.40 15:26.27 20:09.34 4:57.23 1:41:46.74 1:23:39.68
    88 SOUTHWELL Scott MA 125cc 2T 3:30.69 6:16.99 4:26.99 5:59.32 12:58.68 1:55.20    
    482 SCHNELLER Adam MA 400cc 4T 20:19.18 3:32.85 3:19.38 3:51.65 1:53.15 1:01.14    
    521 BRAICO Riccardo MA 400cc 4T 9:06.61 5:00.18 5:41.03 5:35.30 5:17.51 2:00.89    
                           
39 NORTH RIDING ENDURO   17:17.44 12:03.29 15:15.92 15:06.39 39:28.78 7:53.62 1:47:05.44 1:28:58.38
    207 BOYD Neil ACU 250cc 2T 6:01.16 4:29.48 4:50.42 5:10.78 6:26.44 2:21.57    
    264 HORNER Mark ACU 250cc 2T 3:28.50 3:03.79 3:54.44 3:15.97 4:13.13 2:19.63    
    320 WATSON Paul ACU 250cc 2T 7:47.78 4:30.02 6:31.06 6:39.64 28:49.21 3:12.42    
                           
40 YEADON GUISELEY DMC   17:12.04 17:53.82 20:39.18 13:25.27 21:11.26 19:29.96 1:49:51.53 1:31:44.47
    229 JACKSON Marc ACU 250cc 2T 2:39.76 2:17.25 2:39.11 2:14.13 2:17.17 13:52.16    
    263 HOLE Steven ACU 250cc 2T 2:52.86 3:13.42 3:37.14 2:44.76 3:04.51 2:04.45    
    339 SHAW Roger ACU 250cc 2T 11:39.42 12:23.15 14:22.93 8:26.38 15:49.58 3:33.35    
                           
41 MC SEGRE   20:09.27 34:18.72 17:27.86 20:27.30 16:51.70 7:26.20 1:56:41.05 1:38:33.99
    351 GONZALEZ Oscar RFME 250cc 2T 2:53.07 2:48.22 3:34.86 4:46.59 3:23.23 1:53.82    
    354 RUBIO Pere RFME 250cc 2T 4:21.20 3:53.10 5:00.38 5:44.45 4:53.44 1:44.89    
    536 RAMON Joan RFME 400cc 4T 12:55.00 27:37.40 8:52.62 9:56.26 8:35.03 3:47.49    
                           
42 CSMA   19:50.23 18:05.31 16:42.01 19:24.93 45:10.18 6:58.97 2:06:11.63 1:48:04.57
    86 PENNYCOOK Martin ACU 125cc 2T 11:04.03 8:00.96 7:36.23 7:19.22 9:44.16 2:58.62    
    204 BOWKER Neil ACU 250cc 2T 4:06.31 6:19.12 5:48.40 4:23.58 5:15.80 2:11.99    
    261 GRIFFITHS Steve ACU 250cc 2T 4:39.89 3:45.23 3:17.38 7:42.13 30:10.22 1:48.36    
                           
43 LMR CHAMPAGNE-ARDENNE   15:39.01 14:08.46 22:23.28 49:02.36 15:49.63 9:48.10 2:06:50.84 1:48:43.78
    93 SANZEY Guillaume FFM 125cc 2T 5:17.83 4:19.94 4:00.11 35:13.26 5:20.80 4:20.87    
    318 HENRIOT Vivian FFM 250cc 2T 4:44.84 3:54.04 4:34.73 5:39.56 4:36.78 1:49.66    
    592 MOREAU Gilles FFM 500cc 4T 5:36.34 5:54.48 13:48.44 8:09.54 5:52.05 3:37.57    
                           
44 CHABLIS MV 2   26:05.49 25:16.67 21:10.37 29:07.20 24:00.21 11:18.32 2:16:58.26 1:58:51.20
    79 LEGROS Gérard FFM 125cc 2T 4:24.45 6:12.57 6:07.90 5:16.17 7:24.46 3:19.72    
    119 MARQUIS Eric FFM 125cc 2T 14:27.20 10:08.70 6:54.30 9:49.23 7:28.74 4:20.87    
    188 VALLET Jean-Pierre FFM 250cc 2T 7:13.84 8:55.40 8:08.17 14:01.80 9:07.01 3:37.73    
                           
45 ENGELI HUSQUARNA   35:42.67 21:43.18 28:59.18 22:00.60 24:09.27 8:40.06 2:21:14.96 2:03:07.90
    327 ABBE Daniel FMS 250cc 2T 16:27.25 9:16.03 16:48.74 6:30.95 7:04.28 2:48.64    
    330 SCHILLACI Alfio FMS 250cc 2T 10:01.17 7:56.54 6:17.44 8:47.02 8:46.27 3:07.36    
    356 NEUENSCHWANDER Ueli FMS 250cc 2T 9:14.25 4:30.61 5:53.00 6:42.63 8:18.72 2:44.06    
                           
46 LMR AQUITAINE   2:03:19.80 5:00.52 5:24.77 3:54.57 3:46.69 8:39.01 2:30:05.36 2:11:58.30
    200 BESNIER Arnaud FFM 250cc 2T 1:55.54 1:26.73 1:35.28 1:05.40 1:01.03 1:41.42    
    244 DEMEESTER Arnaud FFM 250cc 2T 2:00:00.00 1:44.44 1:28.00 1:01.06 1:07.99 5:52.16    
    271 MERLANDE Dominique FFM 250cc 2T 1:24.26 1:49.35 2:21.49 1:48.11 1:37.67 1:05.43    
                           
47 MC DE TOERENTELLER   32:22.74 18:24.40 41:12.07 24:23.36 27:22.75 8:29.27 2:32:14.59 2:14:07.53
    190 ASBREUK Robert KNMV 250cc 2T 11:57.94 5:37.21 6:59.61 6:31.68 10:33.92 2:24.61    
    231 KATERBAU Ragnar KNMV 250cc 2T 9:25.80 5:44.77 5:47.22 5:34.31 7:50.71 2:27.18    
    308 TEN DAM Tonny KNMV 250cc 2T 10:59.00 7:02.42 28:25.24 12:17.37 8:58.12 3:37.48    
                           
48 LMR LIMOUSIN   2:03:07.29 6:23.50 6:42.86 4:41.84 8:40.39 4:52.57 2:34:28.45 2:16:21.39
    61 DUBAC Julien FFM 125cc 2T 1:18.51 1:19.52 1:39.49 43.06 2:00.89 1:08.71    
    62 BAUDRY Julien FFM 125cc 2T 1:48.78 2:34.92 2:29.14 1:41.45 3:17.23 1:37.32    
    63 FORICHON Hugues FFM 125cc 2T 2:00:00.00 2:29.06 2:34.23 2:17.33 3:22.27 2:06.54    
                           
49 WITLEY WARRIORS 1   26:19.30 18:18.33 18:06.28 1:10:39.64 20:10.59 8:18.50 2:41:52.64 2:23:45.58
    260 FOSTER Neil ACU 250cc 2T 4:08.21 7:03.39 4:13.16 3:23.38 4:30.75 2:00.28    
    492 CAREY Robert ACU 400cc 4T 10:04.88 5:54.23 6:50.19 1:01:02.06 9:26.03 3:47.49    
    579 ALLDRED Richard ACU 500cc 4T 12:06.21 5:20.71 7:02.93 6:14.20 6:13.81 2:30.73    
                           
50 D.M.S.B 1   5:48.49 16:25.62 2:05:18.22 6:52.36 4:28.30 3:14.72 2:42:07.71 2:24:00.65
    414 SCHUMANN Dirk DMSB 250cc 4T 1:41.27 11:54.73 2:00:00.00 2:21.94 1:27.33 55.57    
    587 WILLS Karsten DMSB 500cc 4T 1:49.48 2:14.40 2:19.11 2:05.67 47.80 1:12.65    
    591 DENNENMOSER Ralf DMSB 500cc 4T 2:17.74 2:16.49 2:59.11 2:24.75 2:13.17 1:06.50    
                           
51 VIGNOBLE VAUDOIS   46:11.15 31:30.50 34:21.38 23:31.26 18:38.84 9:40.05 2:43:53.18 2:25:46.12
    400 HAENI Christian FMS 250cc 4T 16:28.65 18:09.19 5:57.86 5:56.29 4:44.74 2:05.07    
    480 ANDRE Ronny FMS 400cc 4T 18:15.66 7:48.24 21:21.18 12:01.43 8:22.26 3:47.49    
    524 THEVOZ Jeff FMS 400cc 4T 11:26.84 5:33.07 7:02.34 5:33.54 5:31.84 3:47.49    
                           
52 KBS UAMK TEAM UNHOST B   8:15.86 8:52.20 10:57.84 10:23.86 7:43.48 2:03:02.48 2:49:15.72 2:31:08.66
    265 HROBSKY Frantisek ACCR 250cc 2T 1:54.04 1:36.67 2:02.30 1:59.45 1:39.18 2:00:00.00    
    390 KLIMES Lubos ACCR 250cc 4T 2:09.00 3:21.35 3:04.27 3:18.69 2:14.72 49.02    
    596 PROCHAZKA Martin ACCR 500cc 4T 4:12.82 3:54.18 5:51.27 5:05.72 3:49.58 2:13.46    
                           
53 MC ENTER   34:57.31 27:07.41 31:22.35 35:39.20 35:06.72 9:29.85 2:53:42.84 2:35:35.78
    321 WICHERTJES Erik KNMV 250cc 2T 24:31.55 17:26.07 19:34.78 22:44.20 25:21.60 4:52.16    
    322 WIGMAN Ed KNMV 250cc 2T 5:22.90 4:28.63 6:13.92 5:36.32 5:35.11 2:41.58    
    585 KUIPERS Patrick KNMV 500cc 4T 5:02.86 5:12.71 5:33.65 7:18.68 4:10.01 1:56.11    
                           
54 TRAIL RIDERS OF HOUSTON   14:52.11 16:01.58 16:12.63 1:23:34.59 40:36.36 5:48.14 2:57:05.41 2:38:58.35
    253 FAULK Mark AMA 250cc 2T 3:21.88 3:21.34 4:11.16 1:04:44.69 20:05.43 1:03.95    
    305 STEAHLY Derek AMA 250cc 2T 5:24.95 6:18.77 5:36.40 11:51.52 12:25.78 2:06.62    
    576 HAMMOCK J.D. AMA 500cc 4T 6:05.28 6:21.47 6:25.07 6:58.38 8:05.15 2:37.57    
                           
55 CHABLIS MV 1   43:43.37 48:05.57 20:16.73 34:08.59 25:07.31 13:15.65 3:04:37.22 2:46:30.16
    58 CESCHIN Nicolas FFM 125cc 2T 14:11.67 35:46.42 6:22.11 14:10.61 9:13.34 4:20.87    
    90 RICHOUX Thierry FFM 125cc 2T 9:43.03 5:53.44 6:49.39 11:08.59 8:35.86 4:20.87    
    397 RICHOUX Laurent FFM 250cc 4T 19:48.67 6:25.71 7:05.23 8:49.39 7:18.11 4:33.91    
                           
56 ECURIE ORLEANS   46:34.42 26:43.58 32:09.71 32:08.06 47:18.76 11:25.93 3:16:20.46 2:58:13.40
    247 GUENIN Eric FFM 250cc 2T 20:50.42 8:19.94 8:05.44 14:11.07 14:57.76 4:52.16    
    262 GUENAIS Jean-Luc FFM 250cc 2T 3:43.26 4:07.31 4:09.54 3:49.56 3:39.55 2:46.28    
    474 MENIN Eric FFM 400cc 4T 22:00.74 14:16.33 19:54.73 14:07.43 28:41.45 3:47.49    
                           
57 RTF 38   15:46.52 2:08:42.46 15:51.58 17:11.90 17:59.32 8:58.12 3:24:29.90 3:06:22.84
    203 BOUCHER Laurent FFM 250cc 2T 3:55.64 4:29.16 4:10.34 3:46.30 4:52.49 2:36.60    
    273 MERMIER Pierre-Louis FFM 250cc 2T 4:48.70 2:00:00.00 6:05.06 7:48.45 6:52.38 2:43.95    
    577 NICOLAS Claude FFM 500cc 4T 7:02.18 4:13.30 5:36.18 5:37.15 6:14.45 3:37.57    
                           
58 LMR AUVERGNE 1   20:38.90 18:58.29 16:17.83 19:43.73 2:11:50.36 10:27.33 3:37:56.44 3:19:49.38
    240 DE GUELTZL Bertrand FFM 250cc 2T 8:56.42 8:33.65 6:12.21 7:37.27 2:00:00.00 3:24.94    
    279 BERTHET Philippe FFM 250cc 2T 8:10.27 5:39.04 5:34.81 7:44.52 6:17.00 4:52.16    
    291 RIVOIRARD Christophe FFM 250cc 2T 3:32.21 4:45.60 4:30.81 4:21.94 5:33.36 2:10.23    
                           
59 ATC ST-CHRISTOPHE   38:27.17 2:08:41.34 11:19.28 10:55.49 29:30.10 6:19.04 3:45:12.42 3:27:05.36
    47 AUSSOURD Cédric FFM 125cc 2T 4:59.44 2:00:00.00 2:24.73 1:46.46 3:43.91 1:41.48    
    269 MEILLAT Christophe FFM 250cc 2T 3:01.58 3:20.50 3:32.90 2:42.37 2:50.01 1:35.18    
    292 MORLON Gilbert FFM 250cc 2T 30:26.15 5:20.84 5:21.65 6:26.66 22:56.18 3:02.38    
                           
60 TRAILS MAN MC   19:14.93 12:36.01 15:16.87 2:08:00.97 48:47.28 7:39.61 3:51:35.67 3:33:28.61
    91 RUSH Bill AMA 125cc 2T 4:08.94 4:15.78 4:45.40 4:07.32 35:40.11 2:24.98    
    193 BENNETT Brian AMA 250cc 2T 3:13.46 2:53.30 3:42.58 3:53.65 4:31.36 1:27.14    
    491 YATES John AMA 400cc 4T 11:52.53 5:26.93 6:48.89 2:00:00.00 8:35.81 3:47.49    
                           
61 FASTLANE MCC 1   27:29.67 19:40.60 1:09:11.05 35:25.42 1:24:24.23 9:35.70 4:05:46.67 3:47:39.61
    194 CAMPBELL Peter MCUI 250cc 2T 5:53.81 7:04.52 5:54.24 6:20.18 8:19.95 2:47.68    
    256 ENNIS Gary MCUI 250cc 2T 10:14.29 6:09.20 7:12.55 15:37.51 58:43.79 3:52.16    
    257 ENNIS Karl MCUI 250cc 2T 11:21.57 6:26.88 56:04.26 13:27.73 17:20.49 2:55.86    
                           
62 MERCED DIRT RDRS   9:36.00 10:15.79 10:13.30 9:31.73 2:05:39.76 2:03:21.83 4:48:38.41 4:30:31.35
    52 BENNETT Kevin AMA 125cc 2T 2:12.61 3:49.12 3:11.38 2:19.85 2:00:00.00 2:00:00.00    
    300 SCHMELZLE Ron AMA 250cc 2T 2:32.19 3:13.13 3:13.64 3:08.09 2:34.45 2:08.34    
    365 SILVESTRI Steve AMA 250cc 2T 4:51.20 3:13.54 3:48.28 4:03.79 3:05.31 1:13.49    
                           
63 MC VERRIERES LE B. 2   32:50.05 32:27.76 42:47.64 2:20:37.15 40:22.09 10:14.54 4:59:19.23 4:41:12.17
    184 ARMYNOT DU CHATELET Philippe FFM 250cc 2T 21:10.26 19:27.03 28:28.88 2:00:00.00 25:26.56 3:46.61    
    213 LEBARON Didier FFM 250cc 2T 6:32.61 7:28.99 7:39.09 8:04.62 7:44.10 3:40.22    
    228 LESCURE Jean FFM 250cc 2T 5:07.18 5:31.74 6:39.67 12:32.53 7:11.43 2:47.71    
                           
64 DANSK ENDURO CLUB   43:37.27 26:38.55 46:26.80 2:25:55.95 48:31.80 8:05.84 5:19:16.21 5:01:09.15
    178 ANDERSEN Peter DMU 250cc 2T 7:03.78 5:44.66 6:36.39 8:20.19 7:37.80 1:59.53    
    186 CHRISTOFFERSEN Lars DMU 250cc 2T 11:20.69 5:54.15 11:13.88 17:35.76 19:43.40 2:59.46    
    187 ANDERSEN Curt DMU 250cc 2T 25:12.80 14:59.74 28:36.53 2:00:00.00 21:10.60 3:06.85    
                           
65 US FONTENAY   2:29:47.81 22:40.30 18:35.75 36:41.15 1:24:06.49 7:33.33 5:19:24.83 5:01:17.77
    216 DUPREEL Eric FFM 250cc 2T 2:00:00.00 4:50.60 6:07.40 6:53.12 1:04:25.71 2:30.19    
    411 PAPELARD Yvan FFM 250cc 4T 4:24.74 2:13.15 3:06.70 2:55.29 1:27.61 1:15.65    
    511 DUBOSCQ Jean-Luc FFM 400cc 4T 25:23.07 15:36.55 9:21.65 26:52.74 18:13.17 3:47.49    
                           
66 CROSS COUNTRY CANADA   41:30.91 35:35.47 33:56.74 1:36:48.68 1:48:21.64 16:00.52 5:32:13.96 5:14:06.90
    56 BREAU Jean-Marie CMA 125cc 2T 13:36.01 19:23.66 16:58.73 47:44.12 23:10.54 4:20.87    
    296 ROY André CMA 250cc 2T 15:28.36 10:33.25 9:46.44 38:53.82 43:06.39 4:52.16    
    499 FRYBERGER Lee CMA 400cc 4T 12:26.54 5:38.56 7:11.57 10:10.74 42:04.71 6:47.49    
                           
67 MOTO CRAMPONS   54:01.40 1:23:45.71 2:17:13.06 37:17.34 57:18.74 11:47.41 6:21:23.66 6:03:16.60
    219 LECOULANT Cyrille FFM 250cc 2T 23:32.39 58:24.65 2:00:00.00 11:47.32 32:10.76 3:34.06    
    282 PECHAUD Bruno FFM 250cc 2T 22:16.63 14:05.43 9:09.38 17:43.81 14:24.45 4:52.16    
    310 THORAIN Jean-François FFM 250cc 2T 8:12.38 11:15.63 8:03.68 7:46.21 10:43.53 3:21.19    
                           
68 MC PIERREUX II   1:24:09.05 2:51:15.33 56:11.79 1:01:54.43 41:38.75 9:25.94 7:04:35.29 6:46:28.23
    189 COLLET Marc FMB 250cc 2T 9:03.05 41:12.72 37:14.70 32:04.15 13:09.68 2:34.73    
    195 CAPEL Bernard FMB 250cc 2T 34:00.92 2:00:00.00 8:31.41 19:28.62 11:04.56 3:03.72    
    494 UTENS Yves FMB 400cc 4T 41:05.08 10:02.61 10:25.68 10:21.66 17:24.51 3:47.49    
                           
69 TEAM T.T. BEAUJOLAIS 2   27:24.23 1:06:51.21 2:28:14.66 2:00:04.04 1:11:26.41 9:31.14 7:23:31.69 7:05:24.63
    201 BLETON Valery FFM 250cc 2T 12:32.70 57:22.71 23:13.39 28:16.44 37:41.46 3:36.33    
    407 BLETON Ralf FFM 250cc 4T 5:20.94 3:45.36 5:01.27 4:33.29 5:11.06 2:07.32    
    502 BLETON Anthony FFM 400cc 4T 9:30.59 5:43.14 2:00:00.00 1:27:14.31 28:33.89 3:47.49    
                           
70 WITLEY WARRIORS "A"   28:09.43 15:22.81 1:05:36.35 2:17:31.33 2:12:00.48 2:07:42.93 8:26:23.33 8:08:16.27
    48 BATT Peter ACU 125cc 2T 5:52.48 5:13.28 7:06.29 5:15.89 6:52.58 3:09.02    
    357 CHALLICE Neil ACU 250cc 2T 4:44.40 4:59.22 8:45.14 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    393 JACKMAN James ACU 250cc 4T 17:32.55 5:10.31 49:44.92 12:15.44 5:07.90 4:33.91    
                           
71 DINANT MOTO CLUB   13:24.13 12:20.08 2:07:18.55 2:06:50.62 2:08:13.69 2:04:18.49 8:52:25.56 8:34:18.50
    176 BARNICH Sébastien FMB 250cc 2T 6:18.20 6:36.40 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    254 DESPONTIN Mikaël FMB 250cc 2T 2:04.95 1:45.77 2:32.19 2:07.14 2:29.62 1:21.95    
    294 RORIVE Philippe FMB 250cc 2T 5:00.98 3:57.91 4:46.36 4:43.48 5:44.07 2:56.54    
                           
72 DON CAMILLO E. PEPPONE CERAMIC   1:25:10.52 1:42:04.85 1:05:05.10 1:46:11.06 2:43:00.00 13:19.48 8:54:51.01 8:36:43.95
    177 BAUTISTA Jesus RFME 250cc 2T 28:03.75 46:13.00 8:50.58 32:32.45 36:38.86 3:35.16    
    315 VAZQUEZ Sergio RFME 250cc 2T 39:13.96 44:29.46 31:26.36 42:57.31 1:40:14.44 4:52.16    
    316 VELEZ Manuel RFME 250cc 2T 17:52.81 11:22.39 24:48.16 30:41.30 26:06.70 4:52.16    
                           
73 MC VERRIERES LE B. 3   2:11:32.72 23:42.82 18:49.33 2:11:48.33 2:11:07.13 2:05:55.95 9:22:56.28 9:04:49.22
    205 DUBOIS Jean-Christophe FFM 250cc 2T 2:00:00.00 9:55.61 9:29.44 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    220 LEMOINE Alain FFM 250cc 2T 8:28.96 10:23.38 5:46.72 6:59.18 6:39.66 3:35.55    
    237 MARTY Eric FFM 250cc 2T 3:03.76 3:23.83 3:33.17 4:49.15 4:27.47 2:20.40    
                           
74 KTM CROSS COUNTRY CLUB I   32:19.95 16:01.18 2:14:53.28 2:13:51.90 2:16:49.30 2:07:04.08 9:40:59.69 9:22:52.63
    287 PUNKKI Juha SML 250cc 2T 8:27.73 5:31.94 6:06.60 6:15.37 10:24.25 3:16.59    
    507 KAIPANEN Mika SML 400cc 4T 10:57.84 4:05.21 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    527 SUOMINEN Seppo SML 400cc 4T 12:54.38 6:24.03 8:46.68 7:36.53 6:25.05 3:47.49    
                           
75 MC UZERCHOIS MTTA   3:00:39.64 43:07.02 1:21:58.57 1:07:36.51 2:15:50.63 2:04:56.81 10:34:09.18 10:16:02.12
    185 ARQUIER Jean-Luc FFM 250cc 2T 35:04.92 30:39.68 49:16.22 49:17.07 2:00:00.00 2:00:00.00    
    191 AUZELY Jean-Pierre FFM 250cc 2T 25:34.72 4:33.43 5:12.12 6:31.02 5:48.44 2:25.80    
    290 RIBOULE Hervé FFM 250cc 2T 2:00:00.00 7:53.91 27:30.23 11:48.42 10:02.19 2:31.01    
                           
76 BRITISH ARMY MCA (B)   1:07:07.96 31:01.94 2:40:30.74 2:14:29.54 2:14:00.70 2:07:21.40 10:54:32.28 10:36:25.22
    396 BUCHANAN William ACU 250cc 4T 7:36.19 6:06.09 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    401 WIGSTON Gary ACU 250cc 4T 45:17.43 8:06.63 7:23.36 8:40.93 7:14.26 3:33.91    
    529 ALTASS Tony ACU 400cc 4T 14:14.34 16:49.22 33:07.38 5:48.61 6:46.44 3:47.49    
                           
77 MC MAURIAC   18:41.60 9:28.35 10:28.38 2:18:00.45 4:09:58.27 4:01:30.22 11:08:07.27 10:50:00.21
    82 MARCENAC Géraud FFM 125cc 2T 2:03.84 2:21.21 2:58.79 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    199 BERTRAND Patrick FFM 250cc 2T 4:14.39 3:13.14 3:47.18 11:15.98 9:58.27 1:30.22    
    226 DELBERT Jacques FFM 250cc 2T 12:23.37 3:54.00 3:42.41 6:44.47 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
78 TEAM JAPAN A   27:35.43 2:09:14.86 2:09:35.59 2:09:38.07 2:10:09.38 2:04:28.42 11:10:41.75 10:52:34.69
    74 IZUMI Matabe MFJ 125cc 2T 18:15.73 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    234 KONDO Yusuke MFJ 250cc 2T 5:20.99 4:51.22 4:39.99 5:14.51 5:53.65 2:02.77    
    249 HAKATA Inao MFJ 250cc 2T 3:58.71 4:23.64 4:55.60 4:23.56 4:15.73 2:25.65    
                           
79 TEAM CORNWALL   12:16.62 2:14:44.86 13:48.54 3:07:37.80 3:30:44.92 2:05:15.95 11:24:28.69 11:06:21.63
    114 EDYVEAN George ACU 125cc 2T 4:41.90 6:51.00 6:47.68 1:02:42.20 1:26:12.88 2:57.40    
    223 ANDREW Gareth ACU 250cc 2T 2:56.17 2:00:00.00 2:52.52 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    301 SHANE WILLIAM Mark ACU 250cc 2T 4:38.55 7:53.86 4:08.34 4:55.60 4:32.04 2:18.55    
                           
80 KTM CROSS COUNTRY CLUB II   18:32.36 2:11:33.43 2:36:39.11 2:10:59.17 2:10:28.12 2:03:42.86 11:31:55.05 11:13:47.99
    101 WECKMAN Peter SML 125cc 2T 5:10.26 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    298 SALONEN Pertti SML 250cc 2T 10:26.39 5:21.64 32:28.32 7:33.04 7:37.14 2:25.21    
    476 VALKONEN Teemu SML 400cc 4T 2:55.71 6:11.79 4:10.79 3:26.13 2:50.98 1:17.65    
                           
81 LMR LANGUEDOC ROUSSILLON   6:26.22 3:10:23.91 2:11:54.40 2:05:40.77 2:05:41.48 2:02:32.71 11:42:39.49 11:24:32.43
    196 BERGE Thierry FFM 250cc 2T 1:48.06 1:00:24.67 10:27.61 3:24.95 4:35.25 1:15.88    
    224 GAU Michel FFM 250cc 2T 1:18.51 2:00:00.00 1:26.79 2:15.82 1:06.23 1:16.83    
    276 MORENO Patrick FFM 250cc 2T 3:19.65 9:59.24 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
82 WEST OF ENGLAND   1:06:48.47 1:25:08.35 2:16:06.90 2:26:53.11 2:21:25.52 2:06:37.61 11:42:59.96 11:24:52.90
    89 PLUMB Nicky ACU 125cc 2T 21:57.09 1:04:06.92 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    255 ELLIOT Andrew ACU 250cc 2T 14:57.31 5:42.16 7:19.06 9:30.59 9:28.61 2:50.12    
    505 CRIMP Julian ACU 400cc 4T 29:54.07 15:19.27 8:47.84 17:22.52 11:56.91 3:47.49    
                           
83 IGUALADA BALEARS   50:31.40 2:14:09.54 2:17:14.49 2:16:11.33 2:13:13.36 2:07:25.06 11:58:45.18 11:40:38.12
    338 BAGUR Rafael RFME 250cc 2T 26:44.83 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    538 SUBIRANA Jordi RFME 400cc 4T 16:32.95 7:01.29 8:54.99 6:54.25 6:07.67 3:47.49    
    598 CARO Pere RFME 500cc 4T 7:13.62 7:08.25 8:19.50 9:17.08 7:05.69 3:37.57    
                           
84 USC HOURTIN   58:56.06 2:08:53.95 2:10:57.00 2:27:01.82 2:28:01.62 2:05:12.49 12:19:02.94 12:00:55.88
    206 BAYSSE Serge FFM 250cc 2T 9:04.75 5:03.46 5:58.20 9:28.00 9:12.78 3:09.95    
    209 CELINGANT Franck FFM 250cc 2T 7:47.70 3:50.49 4:58.80 17:33.82 18:48.84 2:02.54    
    241 DE TREMAUDAN Henry FFM 250cc 2T 42:03.61 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
85 RAMSEY MCC   2:10.79 2:08:01.58 2:07:21.95 2:01:12.39 2:01:13.48 4:00:34.35 12:20:34.54 12:02:27.48
    217 EDMONSON Paul ACU 250cc 2T 34.08 31.82 59.11 0.00 15.83 2:00:00.00    
    233 KNIGHT Juan ACU 250cc 2T 1:11.71 7:29.76 6:22.84 1:12.39 57.65 34.35    
    266 KNIGHT David ACU 250cc 2T 25.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
86 SCOTLAND   2:25:11.96 2:10:07.09 2:07:20.85 2:06:10.63 2:05:12.94 2:03:23.97 12:57:27.44 12:39:20.38
    70 HAY Chris ACU 125cc 2T 8:46.23 1:31.93 3:03.76 1:39.13 2:30.54 2:30.54    
    267 LAFFERTY Stephen ACU 250cc 2T 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    404 LITTLE Perek Andrew ACU 250cc 4T 16:25.73 8:35.16 4:17.09 4:31.50 2:42.40 53.43    
                           
87 CLUB FMS   2:08:43.15 2:18:02.10 2:13:26.96 2:09:36.16 2:09:24.67 2:04:13.69 13:03:26.73 12:45:19.67
    230 KAMBER Robert FMS 250cc 2T 4:00.29 12:45.08 7:29.96 5:13.11 5:57.52 2:05.97    
    346 BORER Richard FMS 250cc 2T 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    515 MEIER Reto FMS 400cc 4T 4:42.86 5:17.02 5:57.00 4:23.05 3:27.15 2:07.72    
                           
88 F.M.A.   2:12:04.07 2:11:43.28 2:12:05.24 2:13:08.04 2:13:05.31 2:05:16.70 13:07:22.64 12:49:15.58
    182 ARDERIU SOLER Joan FMA 250cc 2T 5:35.64 6:32.25 6:07.39 7:08.61 8:45.82 2:54.98    
    493 ALBOS SORRIBES Marcel FMA 400cc 4T 6:28.43 5:11.03 5:57.85 5:59.43 4:19.49 2:21.72    
    497 CAMINAL SALLENT Ruben FMA 400cc 4T 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
89 ASIAN DREAMS ESCARGOT   1:50:18.68 2:12:08.23 2:29:53.89 2:18:48.15 2:15:43.12 2:05:11.85 13:12:03.92 12:53:56.86
    73 IKEMACHI Yoshio MFJ 125cc 2T 4:04.82 4:52.30 4:52.02 4:14.96 7:11.31 2:49.74    
    221 FUKUOKA Hideyuki MFJ 250cc 2T 1:34:03.06 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    302 SHIMAZOE Masanori MFJ 250cc 2T 12:10.80 7:15.93 25:01.87 14:33.19 8:31.81 2:22.11    
                           
90 RODI   1:15:35.18 2:30:50.15 2:20:02.60 2:33:28.64 2:28:37.41 2:08:21.40 13:16:55.38 12:58:48.32
    402 GOOD Patrick RFME 250cc 4T 18:35.81 23:11.82 11:08.29 22:29.59 18:58.76 4:33.91    
    483 DURAN Jesus RFME 400cc 4T 46:41.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    509 ESTEVE Jordi RFME 400cc 4T 10:18.37 7:38.33 8:54.31 10:59.05 9:38.65 3:47.49    
                           
91 THREE RIVER COMP CLUB   25:11.02 21:12.11 2:11:21.73 2:11:46.13 4:08:37.00 4:03:47.49 13:21:55.48 13:03:48.42
    50 BENNETT John AMA 125cc 2T 3:23.16 2:53.69 3:28.41 2:46.71 2:00:00.00 2:00:00.00    
    405 GLASSO Anthony AMA 250cc 4T 6:29.41 11:44.15 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    522 CHERRY Russ AMA 400cc 4T 15:18.45 6:34.27 7:53.32 8:59.42 8:37.00 3:47.49    
                           
92 TBM   1:34:17.25 43:34.27 2:30:35.24 2:46:06.59 2:44:50.51 4:02:33.26 14:21:57.12 14:03:50.06
    410 TOWN Clive ACU 250cc 4T 20:45.41 11:20.16 7:51.50 10:58.03 17:35.00 2:33.26    
    473 GARNHAM Clive ACU 400cc 4T 37:02.29 15:56.58 22:43.74 35:08.56 27:15.51 2:00:00.00    
    514 QUICK Patsy ACU 400cc 4T 36:29.55 16:17.53 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
93 MC INTIMIANO (NATALE NOSSDA)   18:04.37 3:18.04 2:03:39.61 4:01:10.97 4:00:14.49 4:00:23.00 14:26:50.48 14:08:43.42
    406 PAOLI Alessio FMI 250cc 4T 27.12 37.58 2:28.99 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    415 FERMI Riccardo FMI 250cc 4T 1:06.77 57.84 1:10.62 1:10.97 14.49 23.00    
    478 MANCINELLI Federico FMI 400cc 4T 16:30.48 1:42.62 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
94 KNMV CLUB TEAM   40:31.68 46:29.21 2:26:18.18 3:00:13.43 4:16:11.49 4:02:58.59 15:12:42.58 14:54:35.52
    280 NYZINK René KNMV 250cc 2T 10:55.47 4:49.67 16:49.13 43:40.70 2:00:00.00 2:00:00.00    
    325 WOLTERS Stef KNMV 250cc 2T 16:40.55 8:05.96 9:29.05 16:32.73 16:11.49 2:58.59    
    517 POSTHUMUS Erik KNMV 400cc 4T 12:55.66 33:33.58 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
95 MC PEYRATOIS AXIS   2:46:44.38 4:05:07.35 2:09:15.05 2:09:35.46 2:08:34.79 2:05:20.34 15:24:37.37 15:06:30.31
    210 CHATOU Eric FFM 250cc 2T 5:17.74 5:07.35 4:59.58 5:41.10 5:56.95 2:53.91    
    312 TOURNADRE Richard FFM 250cc 2T 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    495 BALLET Michel FFM 400cc 4T 41:26.64 2:00:00.00 4:15.47 3:54.36 2:37.84 2:26.43    
                           
96 MC DES PUYS   3:18:37.46 2:58:11.69 2:13:46.03 2:26:01.55 2:58:08.02 2:06:07.27 16:00:52.02 15:42:44.96
    242 DELPY Thierry FFM 250cc 2T 44:38.10 28:49.96 6:28.26 14:51.05 29:11.68 3:39.62    
    258 FARGE Jérôme FFM 250cc 2T 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    284 POMMAREL Jean-Pierre FFM 250cc 2T 33:59.36 29:21.73 7:17.77 11:10.50 28:56.34 2:27.65    
                           
97 MC VERRIERES LE B. 1   2:24:14.85 2:14:46.94 2:10:26.19 2:09:51.67 4:03:58.53 4:02:15.82 17:05:34.00 16:47:26.94
    394 MILLET Thierry FFM 250cc 4T 5:37.69 4:21.69 4:43.48 4:52.35 3:58.53 2:15.82    
    469 BUCQUET Eric FFM 400cc 4T 18:37.16 10:25.25 5:42.71 4:59.32 2:00:00.00 2:00:00.00    
    479 AUBERT Jean-Marie FFM 400cc 4T 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
98 AMF ARSUNDA   2:27:02.72 3:06:59.27 2:01:17.85 4:48:58.99 3:22:48.33 4:02:01.42 19:49:08.58 19:31:01.52
    202 BOCHERMAN Ulf SVEMO 250cc 2T 53:51.27 2:00:00.00 43:04.12 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    227 LEPPAKORPI Martin SVEMO 250cc 2T 47:09.96 23:00.07 27:25.20 48:58.99 21:55.29 2:01.42    
    246 OFVERSTEDT Mats SVEMO 250cc 2T 46:01.49 43:59.20 50:48.53 2:00:00.00 1:00:53.04 2:00:00.00    
                           
99 CLUB MIRO ILLES BALEAR   2:33:58.41 2:27:32.19 2:40:30.58 4:04:40.23 4:05:18.48 4:02:16.39 19:54:16.28 19:36:09.22
    180 ANGEL OLIVER José Luis RFME 250cc 2T 29:33.45 18:10.20 35:42.62 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    197 BELTRAN Felipe RFME 250cc 2T 4:24.96 9:21.99 4:47.96 4:40.23 5:18.48 2:16.39    
    602 RODRIGUEZ Emilio RFME 500cc 4T 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
100 GARRIGUE ENDURO TEAM   2:03:41.89 2:07:44.08 4:02:27.44 4:02:18.66 6:00:00.00 4:01:42.25 22:17:54.32 21:59:47.26
    54 BLANCHARD Florent FFM 125cc 2T 1:18.53 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    211 CHAVE Olivier FFM 250cc 2T 2:23.36 2:09.13 2:27.44 2:18.66 2:00:00.00 1:42.25    
    472 VOUILLON Willy FFM 400cc 4T 2:00:00.00 5:34.95 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
101 MC VERRIERES LE B. 4   3:10:35.03 2:52:07.08 4:06:47.54 4:07:59.40 4:10:54.09 4:03:00.50 22:31:23.64 22:13:16.58
    198 CIALONE François FFM 250cc 2T 1:00:23.71 42:47.93 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    245 OFFENSTEIN Luc FFM 250cc 2T 10:11.32 9:19.15 6:47.54 7:59.40 10:54.09 3:00.50    
    403 GAUTHIER Eric FFM 250cc 4T 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
102 DAYTONA DIRT RIDERS   3:55:48.54 2:48:24.22 4:03:00.92 4:22:16.77 5:14:56.60 2:08:29.96 22:32:57.01 22:14:49.95
    208 BRADFORD Nicole AMA 250cc 2T 42:16.01 15:51.65 1:01:36.00 52:50.19 1:36:46.40 4:52.16    
    268 MASTIN Amanda AMA 250cc 2T 1:13:32.53 32:32.57 1:01:24.92 1:29:26.58 1:38:10.20 3:37.80    
    274 MOODY Suzy AMA 250cc 2T 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
103 OSTRA   2:03:43.48 2:04:17.09 4:02:34.16 4:02:22.15 6:00:00.00 6:00:00.00 24:12:56.88 23:54:49.82
    49 BAZZURI Roberto FMI 125cc 2T 2:00:00.00 38.89 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    225 GIROLAMI Simone FMI 250cc 2T 1:48.40 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    314 UCCELLINI Luca FMI 250cc 2T 1:55.08 3:38.20 2:34.16 2:22.15 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
104 FLYING GHOSTS   4:21:10.42 4:03:37.12 4:03:50.43 4:03:41.08 4:02:20.10 4:03:47.49 24:38:26.64 24:20:19.58
    463 NERVA Jean FFM 400cc 4T 21:10.42 3:37.12 3:50.43 3:41.08 2:20.10 3:47.49    
    470 CHIPIER Denis FFM 400cc 4T 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    475 PAQUIENT Jean-Michel FFM 400cc 4T 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           

Klasyfikacja z sze¶ciu dni w kategorii KONSTRUKTORZY

Poz. Zespó³ Nr Zawodnik Federacja Klasa Dzieñ 1 Dzieñ 2 Dzieñ 3 Dzieñ 4 Dzieñ 5 Dzieñ 6 Razem Strata
                           
1 KTM FACTORY 2   2:15.24 1:31.22 57.83 2:29.51 1:12.91 1:32.37 9:59.08 0.00
    20 REBUFIE Olivier FFM 125cc 2T 22.63 38.82 23.54 24.01 15.29 23.93    
    131 BERNARD Eric FFM 250cc 2T 19.90 44.80 28.00 1:17.36 32.07 47.23    
    567 SALA Giovanni FMI 500cc 4T 1:32.71 7.60 6.29 48.14 25.55 21.21    
                           
2 HUSABERG 1   2:58.23 1:52.89 3:10.01 3:51.27 3:38.03 1:44.32 17:14.75 7:15.67
    430 HERMANSSON Jonas SVEMO 400cc 4T 1:21.75 1:01.05 1:35.33 1:45.33 1:54.39 46.83    
    439 CARLSSON Björne SVEMO 400cc 4T 39.33 13.66 47.79 47.51 1:03.45 19.47    
    561 LIND Martin SVEMO 500cc 4T 57.15 38.18 46.89 1:18.43 40.19 38.02    
                           
3 KTM ESPANA 2   3:06.52 3:32.49 2:58.90 4:02.75 4:06.75 2:05.43 19:52.84 9:53.76
    39 PONS Xavier RFME 125cc 2T 51.98 57.30 42.63 1:06.23 1:27.05 38.31    
    457 FARRES Gerard RFME 400cc 4T 1:12.40 1:09.85 1:25.35 1:33.50 1:31.33 39.95    
    572 DURAN Jordi RFME 500cc 4T 1:02.14 1:25.34 50.92 1:23.02 1:08.37 47.17    
                           
4 HONDA ITALIA   3:14.10 2:55.58 2:18.99 3:28.24 6:08.61 2:29.63 20:35.15 10:36.07
    28 BOANO Ivan FMI 125cc 2T 43.36 33.57 7.14 13.89 33.29 35.49    
    132 BOANO Jarno FMI 250cc 2T 12.77 4.30 12.37 48.75 59.17 38.69    
    171 LEON Ricardo FMC 250cc 2T 2:17.97 2:17.71 1:59.48 2:25.60 4:36.15 1:15.45    
                           
5 CAGIVA PRAHA   3:23.83 4:29.04 4:22.01 3:57.86 3:42.46 2:16.86 22:12.06 12:12.98
    5 GOTTVALD Zdenek ACCR 125cc 2T 43.98 1:41.74 45.38 48.79 25.36 22.91    
    15 MALAT Martin ACCR 125cc 2T 56.86 56.21 1:15.86 59.84 1:19.16 47.01    
    441 GOTTVALD Martin ACCR 400cc 4T 1:42.99 1:51.09 2:20.77 2:09.23 1:57.94 1:06.94    
                           
6 KTM ESPANA 1   11:19.38 3:30.69 3:34.57 3:17.95 2:56.85 48.04 25:27.48 15:28.40
    3 ESTEVE Isidre RFME 125cc 2T 1:11.24 1:43.22 1:38.99 1:22.20 36.80 25.09    
    125 AGRA Xacob RFME 250cc 2T 9:30.18 39.42 43.18 53.00 1:09.61 15.05    
    445 COLOMER Xavier RFME 400cc 4T 37.96 1:08.05 1:12.40 1:02.75 1:10.44 7.90    
                           
7 KTM REPUBLIQUE TCHEQUE   5:45.12 5:34.34 6:42.30 7:20.12 7:59.65 2:46.01 36:07.54 26:08.46
    37 KUKLIK Vita ACCR 125cc 2T 1:13.15 1:25.62 1:32.40 1:36.06 2:26.92 28.41    
    459 SASEK Martin ACCR 400cc 4T 2:34.15 2:11.18 2:55.51 3:17.19 2:42.76 1:25.39    
    573 RUDOLF Michal ACCR 500cc 4T 1:57.82 1:57.54 2:14.39 2:26.87 2:49.97 52.21    
                           
8 KTM HOLLAND II   4:54.46 5:17.34 6:10.26 6:06.71 16:30.81 2:35.37 41:34.95 31:35.87
    8 ISFORDINK Patrick KNMV 125cc 2T 1:26.24 1:08.22 2:02.83 1:59.70 12:16.94 38.24    
    157 VERHOEVEN Frans KNMV 250cc 2T 1:15.81 1:54.61 1:24.05 1:46.13 2:17.58 1:24.25    
    456 VAN HUNNIK Bas KNMV 400cc 4T 2:12.41 2:14.51 2:43.38 2:20.88 1:56.29 32.88    
                           
9 KTM HOLLAND I   5:03.74 5:14.96 5:59.71 8:26.12 18:03.62 3:23.63 46:11.78 36:12.70
    7 ISFORDINK Franck KNMV 125cc 2T 1:22.29 1:23.48 1:53.78 2:24.58 12:47.46 43.00    
    140 HEMMELDER Tom KNMV 250cc 2T 1:27.53 1:23.01 1:26.28 1:41.67 2:01.30 1:13.72    
    435 TIJHUIS Dinand KNMV 400cc 4T 2:13.92 2:28.47 2:39.65 4:19.87 3:14.86 1:26.91    
                           
10 TEAM HVA CH-Racing A   6:14.02 14.52 1:01.72 1:25.45 53:38.16 0.00 1:02:33.87 52:34.79
    126 ARO Samuli SML 250cc 2T 5:56.49 0.00 26.68 50.27 28.91 0.00    
    432 MERRIMAN Stefan MA 400cc 4T 1.15 1.21 8.17 4.96 52:52.80 0.00    
    555 ERIKSSON Anders SVEMO 500cc 4T 16.38 13.31 26.87 30.22 16.45 0.00    
                           
11 HVA HOLLAND I   30:41.63 9:51.35 1:07:05.67 9:48.37 10:40.06 3:08.53 2:11:15.61 2:01:16.53
    116 VISSER Michel KNMV 125cc 2T 16:21.54 2:01.92 53:19.28 1:43.14 3:57.80 54.17    
    352 JANNES Alwin KNMV 250cc 2T 5:02.99 3:59.65 5:01.58 5:06.55 3:52.21 1:28.75    
    447 BRAAKHEKKE Stephan KNMV 400cc 4T 9:17.10 3:49.78 8:44.81 2:58.68 2:50.05 45.61    
                           
12 VOR   2:32.81 3:00.09 2:00:50.96 2:12.85 2:14.75 2:01:15.60 4:12:07.06 4:02:07.98
    433 ARPA Miki RFME 400cc 4T 30.74 31.02 50.96 37.53 1:21.93 57.15    
    535 SIMONCINI Juri FMI 400cc 4T 2:02.07 2:29.07 2:00:00.00 1:35.32 47.64 2:00:00.00    
    566 AHOLA Mika SML 500cc 4T 0.00 0.00 0.00 0.00 5.18 18.45    
                           
13 TEAM HVA CH-Racing B   10:26.46 1:01.57 9:32.37 1:48.46 2:00:49.37 2:00:54.83 4:24:33.06 4:14:33.98
    378 ESQUIROL Cyril FFM 250cc 4T 15.79 38.74 28.84 40.15 15.71 2.45    
    381 SILVAN Petteri SML 250cc 4T 7:52.23 6.38 13.77 15.34 2:00:00.00 2:00:00.00    
    382 OBLUCKI Bartosz PZM 250cc 4T 2:18.44 16.45 8:49.76 52.97 33.66 52.38    
                           
14 KTM FACTORY 1   13.70 17.03 5.39 2:00:44.93 2:07:07.14 2:00:07.19 6:08:35.38 5:58:36.30
    24 WATTS Shane MA 125cc 2T 0.00 0.00 0.00 36.09 7:07.14 0.00    
    431 SALMINEN Juha SML 400cc 4T 0.00 0.00 0.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    558 TIAINEN Kari SML 500cc 4T 13.70 17.03 5.39 8.84 0.00 7.19    
                           
15 TEAM TM   1:53.66 1:49.69 2:09.79 2:02:29.50 2:02:41.13 2:00:43.06 6:11:46.83 6:01:47.75
    12 LARSSON Richard SVEMO 125cc 2T 21.46 3.96 9.51 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    16 MICHALIK Roman ACCR 125cc 2T 25.21 35.82 36.79 54.46 4.99 13.37    
    40 RIIHELAINEN Riku SML 125cc 2T 1:06.99 1:09.91 1:23.49 1:35.04 2:36.14 29.69    
                           
16 KTM   30:12.84 44:02.89 2:12:25.06 2:15:59.13 2:17:26.05 2:05:58.77 10:06:04.74 9:56:05.66
    9 JERVIS James CMA 125cc 2T 9:19.68 7:16.58 6:29.98 8:27.81 9:05.46 3:15.55    
    148 MCCORMICK Michael CMA 250cc 2T 7:48.33 4:40.96 5:55.08 7:31.32 8:20.59 2:43.22    
    440 COULAS Scott CMA 400cc 4T 13:04.83 32:05.35 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           
17 UFO YAMAHA   1:33.20 2:00:28.23 2:01:17.61 2:00:00.00 2:39:10.46 2:06:59.18 10:49:28.68 10:39:29.60
    21 SCOVOLO Fausto FMI 125cc 2T 31.01 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    376 BERGVALL Peter SVEMO 250cc 4T 0.00 0.00 0.00 0.00 38:47.85 6:33.91    
    451 RINALDI Mario FMI 400cc 4T 1:02.19 28.23 1:17.61 0.00 22.61 25.27    
                           
18 HUSABERG 2   2:19.32 2:02:07.17 2:40:58.05 2:02:49.62 2:01:52.02 2:00:42.00 10:50:48.18 10:40:49.10
    461 TARKKALA Marko SML 400cc 4T 51.32 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    562 ROMA Joan RFME 500cc 4T 54.50 1:15.00 1:04.93 1:53.12 1:05.86 40.09    
    570 TORESSON Andreas SVEMO 500cc 4T 33.50 52.17 39:53.12 56.50 46.16 1.91    
                           
19 HVA HOLLAND II   39:00.68 17:15.42 3:04:56.23 2:13:30.70 2:56:30.79 2:05:46.54 11:17:00.36 11:07:01.28
    593 JOCHEMS Hans KNMV 500cc 4T 28:31.96 5:34.78 7:17.32 5:52.43 5:22.02 3:37.57    
    597 TUITERT Gerwin KNMV 500cc 4T 4:43.18 6:19.54 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
    601 VAN PELT Rob KNMV 500cc 4T 5:45.54 5:21.10 57:38.91 7:38.27 51:08.77 2:08.97    
                           
20 TEAM KTM   2:42:08.48 2:28:08.62 2:17:19.30 2:21:58.43 2:27:40.01 2:08:17.02 14:25:31.86 14:15:32.78
    341 HEDIGER Brigitte FMS 250cc 2T 15:44.39 11:52.16 7:22.38 7:57.57 10:53.92 3:24.86    
    343 KNUP Michäela FMS 250cc 2T 26:24.09 16:16.46 9:56.92 14:00.86 16:46.09 4:52.16    
    379 HEDIGER Markus FMS 250cc 4T 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00 2:00:00.00    
                           

Klasyfikacja w klasie 125 2T po sze¶ciu dniach

Poz. Nr Zawodnik Federacja Motocykl (Poz) Klasa Czas Strata
                 
1 14 GERMAIN Marc FFM KTM (1) 125cc 2T 2:16:17.45  
  J 1: 21:12.47 (20) J 2: 21:49.24 (26) J 3: 25:08.40 (10) J 4: 27:45.21 (39) J 5: 26:45.17 (1) J 6: 13:36.96 (24)
2 20 REBUFIE Olivier FFM KTM (2) 125cc 2T 2:17:00.03 42.58
  J 1: 21:15.32 (24) J 2: 22:02.76 (40) J 3: 25:25.42 (24) J 4: 27:42.22 (35) J 5: 27:00.46 (4) J 6: 13:33.85 (20)
3 28 BOANO Ivan FMI HONDA (3) 125cc 2T 2:17:18.55 1:01.10
  J 1: 21:36.05 (43) J 2: 21:57.51 (36) J 3: 25:09.02 (12) J 4: 27:32.10 (26) J 5: 27:18.46 (10) J 6: 13:45.41 (39)
4 16 MICHALIK Roman ACCR TM (4) 125cc 2T 2:17:22.45 1:05.00
  J 1: 21:17.90 (27) J 2: 21:59.76 (38) J 3: 25:38.67 (31) J 4: 28:12.67 (71) J 5: 26:50.16 (2) J 6: 13:23.29 (11)
5 34 GUSTAVSSON Niklas SVEMO KTM (5) 125cc 2T 2:17:51.88 1:34.43
  J 1: 21:04.28 (13) J 2: 21:44.71 (23) J 3: 25:12.84 (16) J 4: 28:18.92 (79) J 5: 28:03.14 (44) J 6: 13:27.99 (14)
6 26 ALBERGONI Simone FMI KTM (6) 125cc 2T 2:17:52.76 1:35.31
  J 1: 21:21.55 (29) J 2: 21:53.89 (31) J 3: 25:20.28 (21) J 4: 27:59.85 (52) J 5: 27:25.08 (16) J 6: 13:52.11 (52)
7 5 GOTTVALD Zdenek ACCR HVA (7) 125cc 2T 2:19:19.97 3:02.52
  J 1: 21:36.67 (45) J 2: 23:05.68 (146) J 3: 25:47.26 (43) J 4: 28:07.00 (61) J 5: 27:10.53 (6) J 6: 13:32.83 (18)
8 92 SAARENKOSKI Mika SML HONDA (8) 125cc 2T 2:19:35.92 3:18.47
  J 1: 21:38.47 (50) J 2: 22:33.57 (83) J 3: 26:13.98 (71) J 4: 27:45.87 (40) J 5: 27:54.57 (29) J 6: 13:29.46 (16)
9 44 ALGAY Gilles FFM YAMAHA (9) 125cc 2T 2:19:59.42 3:41.97
  J 1: 21:39.95 (51) J 2: 22:42.15 (93) J 3: 25:56.88 (51) J 4: 27:34.41 (29) J 5: 28:15.37 (55) J 6: 13:50.66 (47)
10 104 BECONI Andrea FMI HONDA (10) 125cc 2T 2:20:14.40 3:56.95
  J 1: 21:59.89 (78) J 2: 22:33.09 (82) J 3: 26:22.58 (81) J 4: 27:18.21 (15) J 5: 28:00.49 (36) J 6: 14:00.14 (71)
11 39 PONS Xavier RFME KTM (11) 125cc 2T 2:20:15.31 3:57.86
  J 1: 21:44.67 (59) J 2: 22:21.24 (65) J 3: 25:44.51 (40) J 4: 28:24.44 (88) J 5: 28:12.22 (49) J 6: 13:48.23 (43)
12 30 CARRARA Paolo FMI YAMAHA (12) 125cc 2T 2:20:29.09 4:11.64
  J 1: 21:46.45 (62) J 2: 22:14.96 (55) J 3: 25:56.30 (50) J 4: 28:12.68 (72) J 5: 27:59.44 (34) J 6: 14:19.26 (126)
13 35 JONES Edward ACU KTM (13) 125cc 2T 2:20:29.92 4:12.47
  J 1: 21:52.95 (69) J 2: 22:27.14 (74) J 3: 26:02.62 (57) J 4: 28:05.80 (59) J 5: 27:59.54 (35) J 6: 14:01.87 (74)
14 22 SMITH Damien MA HVA (14) 125cc 2T 2:20:39.01 4:21.56
  J 1: 22:11.51 (95) J 2: 21:47.13 (25) J 3: 25:36.92 (29) J 4: 28:49.12 (123) J 5: 28:15.97 (56) J 6: 13:58.36 (67)
15 15 MALAT Martin ACCR HVA (15) 125cc 2T 2:20:46.75 4:29.30
  J 1: 21:49.55 (65) J 2: 22:20.15 (64) J 3: 26:17.74 (77) J 4: 28:18.05 (77) J 5: 28:04.33 (46) J 6: 13:56.93 (62)
16 108 AHONEN Tuomas SML GAS GAS (16) 125cc 2T 2:20:58.96 4:41.51
  J 1: 21:50.86 (66) J 2: 22:33.82 (84) J 3: 26:31.04 (89) J 4: 27:44.03 (38) J 5: 28:24.29 (67) J 6: 13:54.92 (56)
17 80 LLOBET Daniel RFME HONDA (17) 125cc 2T 2:21:22.66 5:05.21
  J 1: 22:25.26 (121) J 2: 22:31.29 (79) J 3: 26:08.01 (64) J 4: 27:37.29 (32) J 5: 28:31.82 (80) J 6: 14:08.99 (91)
18 3 ESTEVE Isidre RFME KTM (18) 125cc 2T 2:21:29.35 5:11.90
  J 1: 22:03.93 (83) J 2: 23:07.16 (149) J 3: 26:40.87 (101) J 4: 28:40.41 (107) J 5: 27:21.97 (13) J 6: 13:35.01 (22)
19 32 GEORGSSON Fredrik SVEMO KTM (19) 125cc 2T 2:21:47.29 5:29.84
  J 1: 21:35.42 (42) J 2: 22:05.42 (43) J 3: 26:04.49 (60) J 4: 29:15.93 (159) J 5: 28:47.86 (97) J 6: 13:58.17 (66)
20 24 WATTS Shane MA KTM (20) 125cc 2T 2:22:15.04 5:57.59
  J 1: 20:52.69 (6) J 2: 21:23.94 (11) J 3: 25:01.88 (8) J 4: 27:54.30 (49) J 5: 33:52.31 (319) J 6: 13:09.92 (4)
21 61 DUBAC Julien FFM YAMAHA (21) 125cc 2T 2:22:41.99 6:24.54
  J 1: 22:11.20 (93) J 2: 22:43.46 (94) J 3: 26:41.37 (102) J 4: 28:01.27 (54) J 5: 28:46.06 (92) J 6: 14:18.63 (121)
22 40 RIIHELAINEN Riku SML TM (22) 125cc 2T 2:22:53.07 6:35.62
  J 1: 21:59.68 (77) J 2: 22:33.85 (85) J 3: 26:25.37 (84) J 4: 28:53.25 (127) J 5: 29:21.31 (137) J 6: 13:39.61 (32)
23 71 HREHOR Jan SMF KTM (23) 125cc 2T 2:23:09.37 6:51.92
  J 1: 22:41.26 (144) J 2: 22:52.40 (115) J 3: 26:51.00 (123) J 4: 27:58.55 (51) J 5: 28:31.17 (78) J 6: 14:14.99 (109)
24 67 FALGARI Giuliano FMI HONDA (24) 125cc 2T 2:23:11.89 6:54.44
  J 1: 22:19.56 (111) J 2: 23:00.54 (134) J 3: 26:26.55 (85) J 4: 27:52.97 (47) J 5: 29:18.11 (133) J 6: 14:14.16 (106)
25 37 KUKLIK Vita ACCR KTM (25) 125cc 2T 2:23:14.37 6:56.92
  J 1: 22:05.84 (85) J 2: 22:49.56 (107) J 3: 26:34.28 (95) J 4: 28:54.27 (128) J 5: 29:12.09 (124) J 6: 13:38.33 (30)
26 46 PELLETERET Johann FFM HVA (26) 125cc 2T 2:23:29.32 7:11.87
  J 1: 22:37.39 (137) J 2: 22:55.94 (122) J 3: 26:43.46 (110) J 4: 28:07.39 (62) J 5: 28:33.00 (82) J 6: 14:32.14 (166)
27 57 CATER Jason MA YAMAHA (27) 125cc 2T 2:23:53.90 7:36.45
  J 1: 22:18.55 (106) J 2: 22:44.05 (96) J 3: 26:33.58 (94) J 4: 28:39.67 (105) J 5: 29:18.22 (134) J 6: 14:19.83 (129)
28 4 GOBLET Jean-François FMB GAS GAS (28) 125cc 2T 2:24:15.30 7:57.85
  J 1: 22:18.46 (105) J 2: 23:19.39 (165) J 3: 26:32.75 (92) J 4: 29:25.89 (172) J 5: 28:28.69 (73) J 6: 14:10.12 (95)
29 84 MELICHAR Pavel ACCR KTM (29) 125cc 2T 2:24:18.96 8:01.51
  J 1: 22:48.61 (151) J 2: 22:57.84 (125) J 3: 27:10.87 (143) J 4: 28:35.54 (104) J 5: 28:40.51 (87) J 6: 14:05.59 (82)
30 31 GEYER Stefan DMSB HVA (30) 125cc 2T 2:24:23.00 8:05.55
  J 1: 22:20.83 (115) J 2: 22:58.34 (126) J 3: 26:14.96 (73) J 4: 29:44.30 (201) J 5: 28:50.34 (100) J 6: 14:14.23 (107)
31 6 PEARSON Nick AMA YAMAHA (31) 125cc 2T 2:24:40.15 8:22.70
  J 1: 23:05.39 (174) J 2: 22:29.44 (77) J 3: 27:01.93 (135) J 4: 29:40.75 (192) J 5: 28:30.62 (76) J 6: 13:52.02 (51)
32 118 CASTELLA Pierre-Marie FFM KTM (32) 125cc 2T 2:24:41.32 8:23.87
  J 1: 22:20.73 (114) J 2: 23:14.79 (157) J 3: 27:18.84 (156) J 4: 28:33.81 (101) J 5: 29:10.81 (122) J 6: 14:02.34 (76)
33 51 ROGIER Frédéric FFM HVA (33) 125cc 2T 2:25:06.84 8:49.39
  J 1: 22:19.83 (112) J 2: 23:59.29 (213) J 3: 27:14.50 (149) J 4: 28:07.42 (63) J 5: 29:14.59 (127) J 6: 14:11.21 (99)
34 81 MARANGONI Davide FMI KTM (34) 125cc 2T 2:25:34.83 9:17.38
  J 1: 23:32.06 (208) J 2: 23:20.29 (167) J 3: 26:36.97 (99) J 4: 28:06.83 (60) J 5: 29:13.25 (126) J 6: 14:45.43 (194)
35 2 EDWARDS Andrew ACU KTM (35) 125cc 2T 2:25:37.19 9:19.74
  J 1: 22:39.26 (140) J 2: 23:27.00 (177) J 3: 26:51.33 (124) J 4: 29:24.01 (171) J 5: 28:29.31 (74) J 6: 14:46.28 (198)
36 72 HUNT Stephen ACU HONDA (36) 125cc 2T 2:26:14.42 9:56.97
  J 1: 23:08.33 (178) J 2: 23:39.88 (193) J 3: 27:14.81 (150) J 4: 28:33.95 (102) J 5: 29:15.60 (128) J 6: 14:21.85 (133)
37 36 KOLI Marko SML GAS GAS (37) 125cc 2T 2:26:17.73 10:00.28
  J 1: 22:41.31 (145) J 2: 23:06.44 (148) J 3: 26:51.35 (125) J 4: 29:22.31 (168) J 5: 29:57.48 (168) J 6: 14:18.84 (122)
38 33 GREEN Kerry MA YAMAHA (38) 125cc 2T 2:26:56.55 10:39.10
  J 1: 22:57.64 (163) J 2: 22:47.96 (103) J 3: 26:53.87 (127) J 4: 29:50.27 (210) J 5: 29:43.45 (158) J 6: 14:43.36 (185)
39 59 DAL POZZO Aimone FMI HONDA (39) 125cc 2T 2:27:48.79 11:31.34
  J 1: 22:43.17 (147) J 2: 23:00.71 (136) J 3: 26:26.58 (87) J 4: 28:02.30 (56) J 5: 29:05.24 (111) J 6: 18:30.79 (443)
40 60 DECKER André DMSB KTM (40) 125cc 2T 2:27:53.82 11:36.37
  J 1: 23:08.95 (179) J 2: 23:34.37 (185) J 3: 28:04.67 (207) J 4: 28:55.02 (129) J 5: 29:20.49 (135) J 6: 14:50.32 (211)
41 62 BAUDRY Julien FFM HVA (41) 125cc 2T 2:28:00.65 11:43.20
  J 1: 22:41.47 (146) J 2: 23:58.86 (212) J 3: 27:31.02 (169) J 4: 28:59.66 (136) J 5: 30:02.40 (176) J 6: 14:47.24 (200)
42 68 GAUTHIER Julien FFM KTM (42) 125cc 2T 2:28:20.26 12:02.81
  J 1: 22:38.55 (139) J 2: 23:51.02 (199) J 3: 28:17.93 (229) J 4: 28:59.43 (135) J 5: 29:44.90 (159) J 6: 14:48.43 (205)
43 41 ROPER Stevie ACU KTM (43) 125cc 2T 2:28:44.21 12:26.76
  J 1: 27:17.93 (334) J 2: 22:55.86 (120) J 3: 26:24.53 (82) J 4: 28:46.24 (117) J 5: 28:52.28 (101) J 6: 14:27.37 (147)
44 97 SPERLE Brian AMA KTM (44) 125cc 2T 2:28:48.11 12:30.66
  J 1: 23:26.54 (199) J 2: 23:26.54 (174) J 3: 27:40.35 (179) J 4: 29:14.44 (155) J 5: 30:26.85 (205) J 6: 14:33.39 (171)
45 65 DUZELLIER Pierre FFM TM (45) 125cc 2T 2:29:34.69 13:17.24
  J 1: 22:51.57 (152) J 2: 24:09.93 (226) J 3: 28:31.77 (248) J 4: 28:59.98 (137) J 5: 30:08.51 (188) J 6: 14:52.93 (218)
46 87 PERRIN Jérôme FFM KTM (46) 125cc 2T 2:29:37.55 13:20.10
  J 1: 23:47.96 (224) J 2: 23:28.53 (178) J 3: 27:40.28 (178) J 4: 29:35.87 (186) J 5: 30:07.88 (187) J 6: 14:57.03 (227)
47 1 DIAZ Homero FMM HVA (47) 125cc 2T 2:29:41.05 13:23.60
  J 1: 22:12.91 (98) J 2: 23:05.34 (145) J 3: 25:57.99 (53) J 4: 35:57.62 (391) J 5: 28:23.11 (65) J 6: 14:04.08 (78)
48 19 PIRAUX Eric FMB KTM (48) 125cc 2T 2:29:57.81 13:40.36
  J 1: 23:22.51 (192) J 2: 24:08.24 (222) J 3: 27:36.09 (173) J 4: 30:49.13 (261) J 5: 29:08.29 (114) J 6: 14:53.55 (221)
49 103 BARBERIO Angelo FMI KTM (49) 125cc 2T 2:30:14.97 13:57.52
  J 1: 22:31.79 (132) J 2: 24:04.05 (219) J 3: 28:08.86 (214) J 4: 29:46.35 (203) J 5: 30:26.75 (203) J 6: 15:17.17 (270)
50 117 SCHILCHER Thomas DMSB KTM (50) 125cc 2T 2:30:23.33 14:05.88
  J 1: 23:10.60 (180) J 2: 24:03.23 (217) J 3: 28:47.84 (264) J 4: 29:31.27 (179) J 5: 30:36.67 (214) J 6: 14:13.72 (104)
51 11 KUROWSKI Lukasz PZM KTM (51) 125cc 2T 2:31:35.22 15:17.77
  J 1: 22:18.69 (107) J 2: 22:18.21 (61) J 3: 26:46.55 (115) J 4: 29:54.09 (214) J 5: 36:40.50 (370) J 6: 13:37.18 (26)
52 78 KRAUSE Paul AMA KTM (52) 125cc 2T 2:31:38.72 15:21.27
  J 1: 23:55.44 (234) J 2: 23:56.34 (209) J 3: 28:04.81 (208) J 4: 29:46.99 (204) J 5: 30:59.39 (233) J 6: 14:55.75 (223)
53 83 MCNEIL Luke AMA YAMAHA (53) 125cc 2T 2:31:55.32 15:37.87
  J 1: 23:24.95 (198) J 2: 23:40.88 (194) J 3: 28:07.91 (210) J 4: 30:12.03 (233) J 5: 31:13.77 (243) J 6: 15:15.78 (265)
54 64 JONES Robert ACU YAMAHA (54) 125cc 2T 2:32:26.17 16:08.72
  J 1: 24:05.08 (245) J 2: 25:10.63 (285) J 3: 28:11.41 (217) J 4: 29:16.07 (160) J 5: 30:44.79 (223) J 6: 14:58.19 (231)
55 8 ISFORDINK Patrick KNMV KTM (55) 125cc 2T 2:34:03.98 17:46.53
  J 1: 22:18.93 (108) J 2: 22:32.16 (81) J 3: 27:04.71 (138) J 4: 29:17.91 (162) J 5: 39:02.11 (384) J 6: 13:48.16 (42)
56 70 HAY Chris ACU HVA (56) 125cc 2T 2:34:33.94 18:16.49
  J 1: 29:38.92 (365) J 2: 22:55.87 (121) J 3: 28:05.64 (209) J 4: 28:57.34 (134) J 5: 29:15.71 (129) J 6: 15:40.46 (318)
57 66 EVANS Jonathan ACU KTM (57) 125cc 2T 2:34:47.40 18:29.95
  J 1: 24:26.07 (258) J 2: 24:51.62 (266) J 3: 29:22.77 (287) J 4: 29:35.68 (185) J 5: 31:20.91 (247) J 6: 15:10.35 (255)
58 69 GUSH Anthony ACU YAMAHA (58) 125cc 2T 2:35:05.98 18:48.53
  J 1: 24:13.80 (250) J 2: 24:55.05 (269) J 3: 29:14.05 (282) J 4: 29:50.20 (209) J 5: 31:37.78 (263) J 6: 15:15.10 (263)
59 7 ISFORDINK Franck KNMV KTM (59) 125cc 2T 2:35:06.40 18:48.95
  J 1: 22:14.98 (103) J 2: 22:47.42 (101) J 3: 26:55.66 (130) J 4: 29:42.79 (198) J 5: 39:32.63 (389) J 6: 13:52.92 (54)
60 77 JONES Willliam ACU SUZUKI (60) 125cc 2T 2:35:56.94 19:39.49
  J 1: 25:32.26 (295) J 2: 25:29.52 (299) J 3: 29:07.75 (277) J 4: 30:19.56 (243) J 5: 30:10.97 (192) J 6: 15:16.88 (269)
61 27 BEAL John AMA GAS GAS (61) 125cc 2T 2:36:54.85 20:37.40
  J 1: 23:32.19 (209) J 2: 23:03.36 (142) J 3: 27:22.84 (160) J 4: 29:34.47 (183) J 5: 39:26.91 (388) J 6: 13:55.08 (57)
62 96 SEEHORN Jonathan AMA KTM (62) 125cc 2T 2:39:47.46 23:30.01
  J 1: 24:33.26 (262) J 2: 25:01.03 (277) J 3: 29:13.56 (281) J 4: 30:40.38 (256) J 5: 35:22.58 (349) J 6: 14:56.65 (226)
63 29 ANDRE Raphaël FFM GAS GAS (63) 125cc 2T 2:39:51.73 23:34.28
  J 1: 21:42.91 (55) J 2: 22:45.33 (100) J 3: 26:00.38 (54) J 4: 47:19.18 (433) J 5: 28:17.50 (59) J 6: 13:46.43 (40)
64 76 MONSEU Benoït FMB KTM (64) 125cc 2T 2:40:48.47 24:31.02
  J 1: 23:50.53 (228) J 2: 25:13.40 (290) J 3: 30:37.05 (334) J 4: 31:41.34 (299) J 5: 34:01.47 (324) J 6: 15:24.68 (289)
65 73 IKEMACHI Yoshio MFJ HONDA (65) 125cc 2T 2:42:36.96 26:19.51
  J 1: 24:57.51 (276) J 2: 26:16.24 (332) J 3: 29:53.90 (304) J 4: 31:33.17 (289) J 5: 33:56.48 (321) J 6: 15:59.66 (342)
66 10 KEDZIERSKI Lukasz PZM KTM (66) 125cc 2T 2:43:00.62 26:43.17
  J 1: 23:00.68 (166) J 2: 23:57.39 (210) J 3: 28:17.19 (228) J 4: 31:37.78 (295) J 5: 41:44.09 (396) J 6: 14:23.49 (137)
67 53 BERNARDI Paolo FMI HONDA (67) 125cc 2T 2:45:26.28 29:08.83
  J 1: 27:33.18 (337) J 2: 23:18.69 (162) J 3: 26:36.82 (98) J 4: 28:33.56 (100) J 5: 39:53.24 (392) J 6: 19:30.79 (445)
68 75 JOHNS David ACU HONDA (68) 125cc 2T 2:46:53.00 30:35.55
  J 1: 23:50.95 (230) J 2: 39:26.75 (459) J 3: 28:25.72 (240) J 4: 30:00.19 (225) J 5: 30:25.77 (201) J 6: 14:43.62 (186)
69 79 LEGROS Gérard FFM KTM (69) 125cc 2T 2:47:17.08 30:59.63
  J 1: 25:17.14 (287) J 2: 27:36.51 (384) J 3: 31:09.78 (355) J 4: 32:34.38 (325) J 5: 34:09.63 (328) J 6: 16:29.64 (370)
70 48 BATT Peter ACU HVA (70) 125cc 2T 2:48:01.35 31:43.90
  J 1: 26:45.17 (327) J 2: 26:37.22 (349) J 3: 32:08.17 (387) J 4: 32:34.10 (324) J 5: 33:37.75 (316) J 6: 16:18.94 (360)
71 88 SOUTHWELL Scott MA KTM (71) 125cc 2T 2:49:39.68 33:22.23
  J 1: 24:23.38 (256) J 2: 27:40.93 (387) J 3: 29:28.87 (290) J 4: 33:17.53 (349) J 5: 39:43.85 (390) J 6: 15:05.12 (245)
72 102 CARVALHO Diogo FNM YAMAHA (72) 125cc 2T 2:50:24.97 34:07.52
  J 1: 25:23.53 (290) J 2: 25:43.41 (312) J 3: 39:52.43 (435) J 4: 30:34.70 (251) J 5: 34:02.48 (325) J 6: 14:48.42 (204)
73 9 JERVIS James CMA KTM (73) 125cc 2T 2:58:26.87 42:09.42
  J 1: 30:12.37 (379) J 2: 28:40.52 (405) J 3: 31:31.86 (371) J 4: 35:46.02 (385) J 5: 35:50.63 (357) J 6: 16:25.47 (366)
74 90 RICHOUX Thierry FFM KTM (74) 125cc 2T 3:01:02.99 44:45.54
  J 1: 30:35.72 (381) J 2: 27:17.38 (373) J 3: 31:51.27 (378) J 4: 38:26.80 (407) J 5: 35:21.03 (348) J 6: 17:30.79 (417)
75 86 PENNYCOOK Martin ACU KTM (75) 125cc 2T 3:01:15.03 44:57.58
  J 1: 31:56.72 (402) J 2: 29:24.90 (416) J 3: 32:38.11 (394) J 4: 34:37.43 (378) J 5: 36:29.33 (368) J 6: 16:08.54 (352)
76 38 OLIVER Michael MA KTM (76) 125cc 2T 3:02:45.56 46:28.11
  J 1: 22:39.39 (141) J 2: 23:03.16 (141) J 3: 1:01:42.28 (461) J 4: 29:43.82 (200) J 5: 30:36.49 (213) J 6: 15:00.42 (234)
77 23 TOFANI André CBM KTM (77) 125cc 2T 3:02:55.61 46:38.16
  J 1: 29:13.27 (359) J 2: 26:38.51 (351) J 3: 31:17.65 (362) J 4: 37:53.31 (402) J 5: 41:24.19 (395) J 6: 16:28.68 (369)
78 119 MARQUIS Eric FFM KTM (78) 125cc 2T 3:07:40.85 51:23.40
  J 1: 35:19.89 (424) J 2: 31:32.64 (432) J 3: 31:56.18 (381) J 4: 37:07.44 (397) J 5: 34:13.91 (329) J 6: 17:30.79 (417)
79 91 RUSH Bill AMA KTM (79) 125cc 2T 3:09:54.34 53:36.89
  J 1: 25:01.63 (278) J 2: 25:39.72 (309) J 3: 29:47.28 (302) J 4: 31:25.53 (284) J 5: 1:02:25.28 (432) J 6: 15:34.90 (308)
80 93 SANZEY Guillaume FFM GAS GAS (80) 125cc 2T 3:13:04.62 56:47.17
  J 1: 26:10.52 (315) J 2: 25:43.88 (313) J 3: 29:01.99 (275) J 4: 1:02:31.47 (448) J 5: 32:05.97 (273) J 6: 17:30.79 (417)
81 42 SNELLENBERG Geert KNMV KTM (81) 125cc 2T 3:18:31.51 1:02:14.06
  J 1: 47:27.79 (476) J 2: 42:48.52 (464) J 3: 28:41.74 (260) J 4: 31:24.87 (283) J 5: 32:34.96 (292) J 6: 15:33.63 (304)
82 45 ANTONSEN David SVEMO TM (82) 125cc 2T 3:19:16.47 1:02:59.02
  J 1: 27:35.02 (338) J 2: 52:47.80 (475) J 3: 34:00.95 (417) J 4: 33:58.70 (363) J 5: 34:32.06 (334) J 6: 16:21.94 (363)
83 116 VISSER Michel KNMV HVA (83) 125cc 2T 3:32:49.66 1:16:32.21
  J 1: 37:14.23 (432) J 2: 23:25.86 (173) J 3: 1:18:21.16 (470) J 4: 29:01.35 (141) J 5: 30:42.97 (221) J 6: 14:04.09 (79)
84 58 CESCHIN Nicolas FFM KTM (84) 125cc 2T 3:38:36.83 1:22:19.38
  J 1: 35:04.36 (422) J 2: 57:10.36 (479) J 3: 31:23.99 (367) J 4: 41:28.82 (423) J 5: 35:58.51 (361) J 6: 17:30.79 (417)
85 56 BREAU Jean-Marie CMA KTM (85) 125cc 2T 4:19:45.74 2:03:28.29
  J 1: 34:28.70 (420) J 2: 40:47.60 (462) J 3: 42:00.61 (440) J 4: 1:15:02.33 (456) J 5: 49:55.71 (417) J 6: 17:30.79 (417)
86 105 BOURGEOIS Marc FFM BETA 50cc (86) 125cc 2T 4:21:34.13 2:05:16.68
  J 1: 29:53.08 (371) J 2: 33:11.01 (440) J 3: 38:13.03 (431) J 4: 1:04:05.96 (449) J 5: 1:19:40.26 (445) J 6: 16:30.79 (371)
87 106 FARIGOULE Rénald FFM TM (87) 125cc 2T 4:44:39.92 2:28:22.47
  J 1: 41:02.15 (454) J 2: 33:07.39 (439) J 3: 1:19:22.64 (471) J 4: 44:04.65 (428) J 5: 1:09:32.30 (440) J 6: 17:30.79 (417)
88 114 EDYVEAN George ACU TM (88) 125cc 2T 5:04:44.87 2:48:27.42
  J 1: 25:34.59 (296) J 2: 28:14.94 (399) J 3: 31:49.56 (377) J 4: 1:30:00.41 (461) J 5: 1:52:58.05 (451) J 6: 16:07.32 (351)

Abandons étape 1

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  49 BAZZURI Roberto FMI HVA   125cc 2T    
  J 1: J 2: 22:02.83 (41) J 3: J 4: J 5: J 6:
  63 FORICHON Hugues FFM TM   125cc 2T    
  J 1: J 2: 23:53.00 (204) J 3: 27:36.11 (174) J 4: 29:35.54 (184) J 5: 30:07.44 (185) J 6: 15:16.46 (267)
  107 GARCIA SANCHEZ Miguel RFME HVA   125cc 2T    
  J 1: J 2: 23:16.76 (160) J 3: 27:16.62 (153) J 4: 28:41.42 (110) J 5: 29:43.32 (157) J 6:

Abandons étape 2

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  18 POHJAMO Petri SML GAS GAS   125cc 2T    
  J 1: 21:35.27 (41) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  21 SCOVOLO Fausto FMI YAMAHA   125cc 2T    
  J 1: 21:23.70 (31) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  47 AUSSOURD Cédric FFM TM   125cc 2T    
  J 1: 25:52.13 (305) J 2: J 3: 27:26.61 (164) J 4: 29:04.67 (144) J 5: 30:29.08 (207) J 6: 14:51.40 (215)
  54 BLANCHARD Florent FFM YAMAHA   125cc 2T    
  J 1: 22:11.22 (94) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  74 IZUMI Matabe MFJ GAS GAS   125cc 2T    
  J 1: 39:08.42 (445) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  101 WECKMAN Peter SML KTM   125cc 2T    
  J 1: 26:02.95 (310) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  109 LANGENBACH Marion DMSB HVA   125cc 2T    
  J 1: 46:57.18 (472) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  113 NERON Marc-Antoine FFM KTM   125cc 2T    
  J 1: 37:54.65 (436) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  115 TSUKADA Masatoshi MFJ HONDA   125cc 2T    
  J 1: 1:55:53.70 (516) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:

Abandons étape 3

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  18 POHJAMO Petri SML GAS GAS   125cc 2T    
  J 1: 21:35.27 (41) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  21 SCOVOLO Fausto FMI YAMAHA   125cc 2T    
  J 1: 21:23.70 (31) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  25 ZILCOSKY Todd CMA GAS GAS   125cc 2T    
  J 1: 25:07.32 (279) J 2: 26:38.15 (350) J 3: J 4: J 5: J 6:
  43 NAAFS Chris KNMV HVA   125cc 2T    
  J 1: 42:47.03 (463) J 2: 30:19.71 (423) J 3: J 4: J 5: J 6:
  49 BAZZURI Roberto FMI HVA   125cc 2T    
  J 1: J 2: 22:02.83 (41) J 3: J 4: J 5: J 6:
  54 BLANCHARD Florent FFM YAMAHA   125cc 2T    
  J 1: 22:11.22 (94) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  74 IZUMI Matabe MFJ GAS GAS   125cc 2T    
  J 1: 39:08.42 (445) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  101 WECKMAN Peter SML KTM   125cc 2T    
  J 1: 26:02.95 (310) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  109 LANGENBACH Marion DMSB HVA   125cc 2T    
  J 1: 46:57.18 (472) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  113 NERON Marc-Antoine FFM KTM   125cc 2T    
  J 1: 37:54.65 (436) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  115 TSUKADA Masatoshi MFJ HONDA   125cc 2T    
  J 1: 1:55:53.70 (516) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:

Hors course étape 3

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  89 PLUMB Nicky ACU YAMAHA   125cc 2T    
  J 1: 42:49.78 (464) J 2: 1:25:30.86 (492) J 3: J 4: J 5: J 6:

Abandons étape 4

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  18 POHJAMO Petri SML GAS GAS   125cc 2T    
  J 1: 21:35.27 (41) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  21 SCOVOLO Fausto FMI YAMAHA   125cc 2T    
  J 1: 21:23.70 (31) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  25 ZILCOSKY Todd CMA GAS GAS   125cc 2T    
  J 1: 25:07.32 (279) J 2: 26:38.15 (350) J 3: J 4: J 5: J 6:
  43 NAAFS Chris KNMV HVA   125cc 2T    
  J 1: 42:47.03 (463) J 2: 30:19.71 (423) J 3: J 4: J 5: J 6:
  49 BAZZURI Roberto FMI HVA   125cc 2T    
  J 1: J 2: 22:02.83 (41) J 3: J 4: J 5: J 6:
  74 IZUMI Matabe MFJ GAS GAS   125cc 2T    
  J 1: 39:08.42 (445) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  82 MARCENAC Géraud FFM HVA   125cc 2T    
  J 1: 22:56.53 (161) J 2: 23:45.15 (196) J 3: 28:00.67 (201) J 4: J 5: J 6:
  101 WECKMAN Peter SML KTM   125cc 2T    
  J 1: 26:02.95 (310) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  109 LANGENBACH Marion DMSB HVA   125cc 2T    
  J 1: 46:57.18 (472) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  113 NERON Marc-Antoine FFM KTM   125cc 2T    
  J 1: 37:54.65 (436) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  115 TSUKADA Masatoshi MFJ HONDA   125cc 2T    
  J 1: 1:55:53.70 (516) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:

Hors course étape 4

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  12 LARSSON Richard SVEMO TM   125cc 2T    
  J 1: 21:14.15 (23) J 2: 21:27.90 (12) J 3: 25:11.39 (14) J 4: J 5: J 6:
  13 LEWIS Tim ACU TM   125cc 2T    
  J 1: 22:10.77 (92) J 2: 22:38.98 (88) J 3: 30:55.78 (347) J 4: J 5: J 6:
  54 BLANCHARD Florent FFM YAMAHA   125cc 2T    
  J 1: 22:11.22 (94) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  89 PLUMB Nicky ACU YAMAHA   125cc 2T    
  J 1: 42:49.78 (464) J 2: 1:25:30.86 (492) J 3: J 4: J 5: J 6:

Abandons étape 5

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  12 LARSSON Richard SVEMO TM   125cc 2T    
  J 1: 21:14.15 (23) J 2: 21:27.90 (12) J 3: 25:11.39 (14) J 4: J 5: J 6:
  13 LEWIS Tim ACU TM   125cc 2T    
  J 1: 22:10.77 (92) J 2: 22:38.98 (88) J 3: 30:55.78 (347) J 4: J 5: J 6:
  50 BENNETT John AMA YAMAHA   125cc 2T    
  J 1: 24:15.85 (252) J 2: 24:17.63 (232) J 3: 28:30.29 (244) J 4: 30:04.92 (229) J 5: J 6:
  52 BENNETT Kevin AMA KTM   125cc 2T    
  J 1: 23:05.30 (173) J 2: 25:13.06 (289) J 3: 28:13.26 (220) J 4: 29:38.06 (190) J 5: J 6:
  82 MARCENAC Géraud FFM HVA   125cc 2T    
  J 1: 22:56.53 (161) J 2: 23:45.15 (196) J 3: 28:00.67 (201) J 4: J 5: J 6:
  110 MADASCHI Marco FMI KTM   125cc 2T    
  J 1: 23:35.19 (214) J 2: 24:48.60 (263) J 3: 28:31.42 (247) J 4: 30:14.67 (236) J 5: J 6:

Hors course étape 5

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  89 PLUMB Nicky ACU YAMAHA   125cc 2T    
  J 1: 42:49.78 (464) J 2: 1:25:30.86 (492) J 3: J 4: J 5: J 6:

Abandons étape 6

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  52 BENNETT Kevin AMA KTM   125cc 2T    
  J 1: 23:05.30 (173) J 2: 25:13.06 (289) J 3: 28:13.26 (220) J 4: 29:38.06 (190) J 5: J 6:

Klasyfikacja w klasie 250 2T po sze¶ciu dniach

Poz. Nr Zawodnik Federacja Motocykl (Poz) Klasa Czas Strata
                 
1 137 FRETIGNE David FFM YAMAHA (1) 250cc 2T 2:13:42.64  
  J 1: 20:35.10 (3) J 2: 21:12.61 (7) J 3: 24:43.77 (6) J 4: 27:07.72 (9) J 5: 26:53.01 (3) J 6: 13:10.43 (5)
2 132 BOANO Jarno FMI HONDA (2) 250cc 2T 2:15:41.95 1:59.31
  J 1: 20:47.87 (5) J 2: 21:09.04 (6) J 3: 24:56.14 (7) J 4: 27:14.54 (12) J 5: 27:52.18 (25) J 6: 13:42.18 (35)
3 131 BERNARD Eric FFM KTM (3) 250cc 2T 2:16:55.26 3:12.62
  J 1: 20:55.00 (8) J 2: 21:49.54 (27) J 3: 25:11.77 (15) J 4: 27:43.15 (37) J 5: 27:25.08 (16) J 6: 13:50.72 (49)
4 144 GUILLAUME Sébastien FFM HVA (4) 250cc 2T 2:17:19.39 3:36.75
  J 1: 21:06.56 (14) J 2: 21:33.73 (16) J 3: 25:08.92 (11) J 4: 27:42.65 (36) J 5: 28:02.31 (41) J 6: 13:45.22 (38)
5 173 LAAKSONEN Jani SML GAS GAS (5) 250cc 2T 2:17:43.53 4:00.89
  J 1: 21:32.58 (36) J 2: 21:56.62 (33) J 3: 25:50.49 (46) J 4: 27:07.06 (8) J 5: 27:22.93 (14) J 6: 13:53.85 (55)
6 174 PORTE Guillaume FFM GAS GAS (6) 250cc 2T 2:18:01.34 4:18.70
  J 1: 21:31.00 (34) J 2: 21:57.62 (37) J 3: 25:42.40 (36) J 4: 27:15.88 (13) J 5: 27:53.92 (27) J 6: 13:40.52 (33)
7 326 JORIOT Marc-Olivier FFM HVA (7) 250cc 2T 2:18:51.14 5:08.50
  J 1: 21:35.25 (40) J 2: 22:13.21 (52) J 3: 25:46.86 (42) J 4: 27:49.17 (43) J 5: 27:23.51 (15) J 6: 14:03.14 (77)
8 159 ALBEPART Emmanuel FFM GAS GAS (8) 250cc 2T 2:19:00.00 5:17.36
  J 1: 21:16.35 (26) J 2: 22:08.17 (46) J 3: 25:41.48 (35) J 4: 27:22.24 (17) J 5: 28:18.60 (62) J 6: 14:13.16 (103)
9 167 MEMMI Jean-Etienne FFM GAS GAS (9) 250cc 2T 2:19:55.58 6:12.94
  J 1: 21:15.36 (25) J 2: 22:06.88 (44) J 3: 25:35.73 (28) J 4: 27:53.80 (48) J 5: 28:34.11 (83) J 6: 14:29.70 (154)
10 183 DESPRES Cyril FFM HONDA (10) 250cc 2T 2:20:09.91 6:27.27
  J 1: 21:46.42 (61) J 2: 22:10.53 (48) J 3: 26:30.68 (88) J 4: 27:29.28 (23) J 5: 28:14.84 (52) J 6: 13:58.16 (65)
11 212 COSTES Alain FFM HVA (11) 250cc 2T 2:20:15.51 6:32.87
  J 1: 21:58.81 (75) J 2: 22:26.64 (73) J 3: 26:16.34 (75) J 4: 27:23.70 (19) J 5: 28:10.86 (48) J 6: 13:59.16 (70)
12 151 PEARSON Russ AMA YAMAHA (12) 250cc 2T 2:20:25.05 6:42.41
  J 1: 21:43.35 (56) J 2: 22:22.23 (66) J 3: 25:50.53 (47) J 4: 28:26.96 (92) J 5: 28:28.17 (72) J 6: 13:33.81 (19)
13 126 ARO Samuli SML HVA (13) 250cc 2T 2:20:28.25 6:45.61
  J 1: 26:31.59 (323) J 2: 21:04.74 (4) J 3: 25:10.45 (13) J 4: 27:16.06 (14) J 5: 27:21.92 (12) J 6: 13:03.49 (1)
14 141 KNORR Mirko DMSB HVA (14) 250cc 2T 2:20:44.50 7:01.86
  J 1: 22:09.37 (91) J 2: 22:13.62 (54) J 3: 25:39.04 (33) J 4: 27:52.08 (46) J 5: 28:16.67 (58) J 6: 14:33.72 (174)
15 163 MIQUEL Damien FFM HVA (15) 250cc 2T 2:20:51.08 7:08.44
  J 1: 21:31.00 (34) J 2: 22:13.09 (51) J 3: 25:53.10 (49) J 4: 28:17.92 (76) J 5: 28:46.16 (94) J 6: 14:09.81 (93)
16 162 McCONNELL Euan ACU KTM (16) 250cc 2T 2:20:51.93 7:09.29
  J 1: 21:43.39 (57) J 2: 22:03.62 (42) J 3: 26:08.49 (65) J 4: 28:17.01 (75) J 5: 28:47.43 (95) J 6: 13:51.99 (50)
17 128 BAROS Milan ACCR HVA (17) 250cc 2T 2:20:57.45 7:14.81
  J 1: 22:22.37 (117) J 2: 22:12.20 (50) J 3: 26:02.84 (58) J 4: 28:04.87 (58) J 5: 28:14.13 (51) J 6: 14:01.04 (72)
18 297 SAARI Tuukka SML HVA (18) 250cc 2T 2:21:06.86 7:24.22
  J 1: 21:36.62 (44) J 2: 22:23.20 (67) J 3: 26:35.59 (97) J 4: 28:00.08 (53) J 5: 28:13.47 (50) J 6: 14:17.90 (118)
19 134 BRAY BROOK Wayne ACU GAS GAS (19) 250cc 2T 2:21:20.16 7:37.52
  J 1: 21:41.30 (53) J 2: 22:17.87 (59) J 3: 26:15.69 (74) J 4: 28:21.33 (83) J 5: 28:31.40 (79) J 6: 14:12.57 (102)
20 200 BESNIER Arnaud FFM GAS GAS (20) 250cc 2T 2:21:31.30 7:48.66
  J 1: 22:30.64 (130) J 2: 22:31.47 (80) J 3: 26:19.05 (78) J 4: 27:31.19 (25) J 5: 27:54.04 (28) J 6: 14:44.91 (191)
21 129 BARTHEL Marko DMSB KTM (21) 250cc 2T 2:21:33.07 7:50.43
  J 1: 21:37.27 (46) J 2: 21:51.38 (28) J 3: 25:46.00 (41) J 4: 28:18.89 (78) J 5: 28:48.43 (99) J 6: 15:11.10 (258)
22 366 POSLEDNI Bohumil ACCR HVA (22) 250cc 2T 2:21:49.05 8:06.41
  J 1: 21:47.91 (64) J 2: 22:25.61 (70) J 3: 26:50.53 (122) J 4: 28:33.31 (99) J 5: 27:53.10 (26) J 6: 14:18.59 (120)
23 140 HEMMELDER Tom KNMV KTM (23) 250cc 2T 2:21:59.41 8:16.77
  J 1: 22:02.63 (82) J 2: 22:27.75 (75) J 3: 26:10.05 (66) J 4: 28:07.46 (64) J 5: 28:54.31 (103) J 6: 14:17.21 (116)
24 149 PEARSON David AMA YAMAHA (24) 250cc 2T 2:22:00.18 8:17.54
  J 1: 21:54.33 (73) J 2: 21:57.16 (34) J 3: 26:13.11 (70) J 4: 28:11.18 (69) J 5: 29:29.28 (149) J 6: 14:15.12 (110)
25 164 ENDERLEIN Swen DMSB KTM (25) 250cc 2T 2:22:42.48 8:59.84
  J 1: 22:09.32 (90) J 2: 22:28.44 (76) J 3: 26:43.24 (107) J 4: 28:09.13 (67) J 5: 28:53.26 (102) J 6: 14:19.09 (125)
26 157 VERHOEVEN Frans KNMV KTM (26) 250cc 2T 2:22:48.33 9:05.69
  J 1: 21:50.91 (67) J 2: 22:59.35 (130) J 3: 26:07.82 (63) J 4: 28:11.92 (70) J 5: 29:10.59 (120) J 6: 14:27.74 (148)
27 271 MERLANDE Dominique FFM YAMAHA (27) 250cc 2T 2:22:52.21 9:09.57
  J 1: 21:59.36 (76) J 2: 22:54.09 (118) J 3: 27:05.26 (139) J 4: 28:13.90 (73) J 5: 28:30.68 (77) J 6: 14:08.92 (90)
28 160 JOHANSSON Daniel SVEMO GAS GAS (28) 250cc 2T 2:23:05.35 9:22.71
  J 1: 22:08.32 (87) J 2: 22:41.63 (92) J 3: 26:21.06 (80) J 4: 28:28.67 (93) J 5: 28:57.32 (106) J 6: 14:28.35 (150)
29 165 MATTILA Jari SML GAS GAS (29) 250cc 2T 2:23:59.42 10:16.78
  J 1: 21:58.51 (74) J 2: 22:19.20 (63) J 3: 26:02.94 (59) J 4: 29:58.48 (222) J 5: 29:08.64 (115) J 6: 14:31.65 (163)
30 154 SAEYS Pierre FMB KAWASAKI (30) 250cc 2T 2:24:17.27 10:34.63
  J 1: 22:00.26 (79) J 2: 22:50.62 (111) J 3: 26:26.56 (86) J 4: 29:10.44 (151) J 5: 29:26.86 (141) J 6: 14:22.53 (135)
31 254 DESPONTIN Mikaël FMB KTM (31) 250cc 2T 2:25:07.52 11:24.88
  J 1: 22:40.05 (143) J 2: 22:50.51 (110) J 3: 27:15.96 (152) J 4: 28:32.93 (98) J 5: 29:22.63 (139) J 6: 14:25.44 (144)
32 146 LOPEZ Francisco FMC KTM (32) 250cc 2T 2:25:08.49 11:25.85
  J 1: 22:09.11 (89) J 2: 22:44.73 (98) J 3: 26:42.38 (105) J 4: 29:00.04 (138) J 5: 30:22.65 (200) J 6: 14:09.58 (92)
33 270 CASALS Jordi RFME GAS GAS (33) 250cc 2T 2:25:31.58 11:48.94
  J 1: 22:55.08 (157) J 2: 23:29.02 (179) J 3: 27:27.37 (165) J 4: 28:19.19 (80) J 5: 28:46.15 (93) J 6: 14:34.77 (176)
34 317 VILLA Paolo FMI GAS GAS (34) 250cc 2T 2:25:32.74 11:50.10
  J 1: 22:54.81 (156) J 2: 23:18.78 (163) J 3: 27:24.10 (163) J 4: 28:43.06 (114) J 5: 28:41.57 (89) J 6: 14:30.42 (156)
35 125 AGRA Xacob RFME KTM (35) 250cc 2T 2:25:56.34 12:13.70
  J 1: 30:05.28 (376) J 2: 21:44.16 (22) J 3: 25:26.95 (26) J 4: 27:18.79 (16) J 5: 28:02.62 (43) J 6: 13:18.54 (9)
36 299 SANTALA Heikki SML GAS GAS (36) 250cc 2T 2:26:04.67 12:22.03
  J 1: 22:22.55 (118) J 2: 25:42.10 (310) J 3: 26:45.60 (113) J 4: 28:26.21 (90) J 5: 28:16.19 (57) J 6: 14:32.02 (165)
37 147 MAGALHAES Bernardo CBM KTM (37) 250cc 2T 2:26:09.40 12:26.76
  J 1: 22:30.17 (128) J 2: 23:11.57 (153) J 3: 26:41.55 (103) J 4: 29:26.31 (175) J 5: 30:21.19 (199) J 6: 13:58.61 (68)
38 161 STODULKA Martin ACCR KTM (38) 250cc 2T 2:26:10.67 12:28.03
  J 1: 22:14.45 (100) J 2: 22:58.86 (129) J 3: 26:49.39 (120) J 4: 29:14.63 (156) J 5: 30:10.12 (190) J 6: 14:43.22 (184)
39 235 LAAKSO Juha SML GAS GAS (39) 250cc 2T 2:26:17.98 12:35.34
  J 1: 23:16.50 (190) J 2: 22:56.16 (123) J 3: 26:47.69 (117) J 4: 27:47.19 (41) J 5: 30:46.57 (225) J 6: 14:43.87 (187)
40 135 DIAZ Sergio FMM HVA (40) 250cc 2T 2:26:26.54 12:43.90
  J 1: 22:19.49 (110) J 2: 22:59.89 (131) J 3: 26:49.28 (119) J 4: 29:47.01 (205) J 5: 30:16.24 (195) J 6: 14:14.63 (108)
41 337 HOCKEY Chris ACU YAMAHA (41) 250cc 2T 2:27:04.38 13:21.74
  J 1: 23:03.51 (169) J 2: 23:36.34 (189) J 3: 27:39.24 (177) J 4: 29:12.28 (153) J 5: 29:28.35 (147) J 6: 14:04.66 (81)
42 319 WALZER Bernhard OeAMTC KTM (42) 250cc 2T 2:27:23.64 13:41.00
  J 1: 23:24.03 (195) J 2: 23:01.85 (137) J 3: 27:11.46 (146) J 4: 29:21.38 (166) J 5: 30:27.33 (206) J 6: 13:57.59 (64)
43 171 LEON Ricardo FMC HONDA (43) 250cc 2T 2:27:38.26 13:55.62
  J 1: 22:53.07 (154) J 2: 23:22.45 (172) J 3: 26:43.25 (108) J 4: 28:51.39 (125) J 5: 31:29.16 (258) J 6: 14:18.94 (123)
44 181 HOOPER Chris ACU YAMAHA (44) 250cc 2T 2:28:08.71 14:26.07
  J 1: 23:24.91 (197) J 2: 23:20.85 (169) J 3: 27:56.43 (196) J 4: 29:12.74 (154) J 5: 30:06.42 (184) J 6: 14:07.36 (86)
45 323 WILLIAMS Jonathon ACU TM (45) 250cc 2T 2:28:17.40 14:34.76
  J 1: 23:24.00 (194) J 2: 24:11.24 (227) J 3: 28:04.02 (205) J 4: 29:25.89 (172) J 5: 28:34.72 (84) J 6: 14:37.53 (180)
46 236 MC GUIRE Paul MCUI TM (46) 250cc 2T 2:28:39.01 14:56.37
  J 1: 23:10.73 (181) J 2: 23:34.42 (186) J 3: 27:58.26 (198) J 4: 29:06.96 (145) J 5: 30:36.76 (216) J 6: 14:11.88 (100)
47 155 URRUTIA Nicolas FMC YAMAHA (47) 250cc 2T 2:29:17.18 15:34.54
  J 1: 24:04.43 (243) J 2: 23:10.20 (152) J 3: 27:08.54 (141) J 4: 29:55.57 (216) J 5: 30:38.43 (217) J 6: 14:20.01 (130)
48 300 SCHMELZLE Ron AMA YAMAHA (48) 250cc 2T 2:29:35.74 15:53.10
  J 1: 23:07.29 (177) J 2: 24:17.87 (233) J 3: 27:57.41 (197) J 4: 29:33.88 (182) J 5: 29:27.46 (144) J 6: 15:11.83 (259)
49 133 BRAGA Luis Felipe CBM GAS GAS (49) 250cc 2T 2:29:41.62 15:58.98
  J 1: 24:24.95 (257) J 2: 23:02.35 (139) J 3: 26:43.39 (109) J 4: 29:41.07 (194) J 5: 30:53.30 (230) J 6: 14:56.56 (225)
50 130 BARTOZ Lukasz PZM KTM (50) 250cc 2T 2:29:42.26 15:59.62
  J 1: 22:35.98 (135) J 2: 23:26.91 (176) J 3: 27:15.37 (151) J 4: 29:56.80 (217) J 5: 31:42.94 (265) J 6: 14:44.26 (190)
51 175 WAUTERS Bruno FFM GAS GAS (51) 250cc 2T 2:29:47.84 16:05.20
  J 1: 23:14.63 (187) J 2: 24:00.52 (215) J 3: 28:03.54 (204) J 4: 29:17.42 (161) J 5: 30:08.75 (189) J 6: 15:02.98 (237)
52 269 MEILLAT Christophe FFM HONDA (52) 250cc 2T 2:29:48.44 16:05.80
  J 1: 23:36.68 (215) J 2: 24:25.24 (240) J 3: 28:16.67 (225) J 4: 29:08.16 (150) J 5: 29:43.02 (156) J 6: 14:38.67 (181)
53 333 ARMANNI Osvaldo FMI HONDA (53) 250cc 2T 2:29:57.24 16:14.60
  J 1: 23:13.97 (186) J 2: 23:48.63 (197) J 3: 28:09.59 (215) J 4: 30:18.46 (240) J 5: 29:56.85 (166) J 6: 14:29.74 (155)
54 168 WESNER Craig AMA KAWASAKI (54) 250cc 2T 2:30:06.69 16:24.05
  J 1: 22:53.17 (155) J 2: 23:32.32 (184) J 3: 28:26.13 (241) J 4: 30:15.12 (237) J 5: 30:51.86 (229) J 6: 14:08.09 (89)
55 169 PRICE Ian MA KTM (55) 250cc 2T 2:30:10.59 16:27.95
  J 1: 22:39.76 (142) J 2: 23:07.82 (150) J 3: 27:02.35 (136) J 4: 31:34.04 (292) J 5: 31:14.99 (244) J 6: 14:31.63 (162)
56 306 STOWE Tim AMA SUZUKI (56) 250cc 2T 2:30:14.32 16:31.68
  J 1: 23:39.30 (219) J 2: 23:38.98 (191) J 3: 28:21.81 (236) J 4: 29:56.93 (218) J 5: 30:07.84 (186) J 6: 14:29.46 (153)
57 158 WILLISCROFT Brad MA KTM (57) 250cc 2T 2:30:22.56 16:39.92
  J 1: 21:11.14 (19) J 2: 21:41.72 (20) J 3: 36:34.14 (430) J 4: 28:08.07 (66) J 5: 29:27.59 (145) J 6: 13:19.90 (10)
58 263 HOLE Steven ACU GAS GAS (58) 250cc 2T 2:30:23.04 16:40.40
  J 1: 23:27.96 (203) J 2: 24:18.16 (235) J 3: 28:20.91 (234) J 4: 29:10.55 (152) J 5: 29:57.52 (169) J 6: 15:07.94 (251)
59 233 KNIGHT Juan ACU KTM (59) 250cc 2T 2:30:34.60 16:51.96
  J 1: 21:46.81 (63) J 2: 28:34.50 (403) J 3: 31:06.61 (354) J 4: 27:38.18 (33) J 5: 27:50.66 (23) J 6: 13:37.84 (28)
60 248 FREDETTE Jeff AMA KAWASAKI (60) 250cc 2T 2:30:43.11 17:00.47
  J 1: 23:29.00 (206) J 2: 23:51.03 (200) J 3: 27:46.53 (186) J 4: 29:25.97 (174) J 5: 31:13.44 (242) J 6: 14:57.14 (228)
61 214 DEYO Alan AMA KTM (61) 250cc 2T 2:30:45.55 17:02.91
  J 1: 22:56.59 (162) J 2: 23:53.72 (206) J 3: 28:15.87 (223) J 4: 29:37.66 (189) J 5: 30:49.24 (226) J 6: 15:12.47 (260)
62 349 LUZZI Massimiliano FMI HONDA (62) 250cc 2T 2:31:10.11 17:27.47
  J 1: 23:01.13 (167) J 2: 23:30.97 (182) J 3: 27:30.04 (167) J 4: 28:52.96 (126) J 5: 30:19.36 (198) J 6: 17:55.65 (423)
63 359 DE ROCCHI Marco FMI TM (63) 250cc 2T 2:31:23.32 17:40.68
  J 1: 23:48.72 (227) J 2: 24:28.46 (243) J 3: 28:19.48 (233) J 4: 30:57.99 (269) J 5: 29:24.93 (140) J 6: 14:23.74 (139)
64 351 GONZALEZ Oscar RFME HONDA (64) 250cc 2T 2:32:05.69 18:23.05
  J 1: 23:28.17 (204) J 2: 23:52.96 (203) J 3: 28:18.63 (230) J 4: 31:12.38 (279) J 5: 30:16.24 (195) J 6: 14:57.31 (229)
65 251 OLIVEROS Raul RFME HONDA (65) 250cc 2T 2:32:11.15 18:28.51
  J 1: 23:48.15 (225) J 2: 23:55.29 (208) J 3: 28:10.28 (216) J 4: 29:15.85 (157) J 5: 32:07.00 (274) J 6: 14:54.58 (222)
66 193 BENNETT Brian AMA TM (66) 250cc 2T 2:32:27.39 18:44.75
  J 1: 23:48.56 (226) J 2: 23:58.04 (211) J 3: 28:26.35 (243) J 4: 30:19.44 (242) J 5: 31:24.37 (252) J 6: 14:30.63 (159)
67 238 CROUZET Stéphane FFM GAS GAS (67) 250cc 2T 2:32:31.95 18:49.31
  J 1: 23:37.81 (217) J 2: 24:08.35 (223) J 3: 28:30.74 (245) J 4: 30:00.28 (226) J 5: 31:10.99 (241) J 6: 15:03.78 (240)
68 264 HORNER Mark ACU KTM (68) 250cc 2T 2:33:01.36 19:18.72
  J 1: 24:03.60 (241) J 2: 24:08.53 (224) J 3: 28:38.21 (255) J 4: 29:41.76 (196) J 5: 31:06.14 (237) J 6: 15:23.12 (285)
69 365 SILVESTRI Steve AMA TM (69) 250cc 2T 2:33:01.51 19:18.87
  J 1: 25:26.30 (294) J 2: 24:18.28 (236) J 3: 28:32.05 (249) J 4: 30:29.58 (249) J 5: 29:58.32 (173) J 6: 14:16.98 (115)
70 218 THEILACKER Uwe DMSB KTM (70) 250cc 2T 2:33:11.11 19:28.47
  J 1: 23:52.43 (232) J 2: 24:26.87 (242) J 3: 28:47.10 (263) J 4: 30:30.48 (250) J 5: 30:50.33 (227) J 6: 14:43.90 (188)
71 259 FLOIRAC Guillaume FFM KAWASAKI (71) 250cc 2T 2:34:00.62 20:17.98
  J 1: 23:57.21 (236) J 2: 26:03.15 (324) J 3: 28:15.56 (222) J 4: 29:36.06 (187) J 5: 30:40.52 (218) J 6: 15:28.12 (294)
72 243 DELSEMME Philippe FMB GAS GAS (72) 250cc 2T 2:34:07.11 20:24.47
  J 1: 25:13.01 (280) J 2: 25:10.86 (286) J 3: 28:12.53 (218) J 4: 29:52.94 (213) J 5: 30:13.44 (193) J 6: 15:24.33 (288)
73 277 SERVAN Jérôme FFM GAS GAS (73) 250cc 2T 2:34:20.75 20:38.11
  J 1: 24:45.12 (268) J 2: 24:41.44 (258) J 3: 28:55.64 (271) J 4: 29:42.74 (197) J 5: 30:36.71 (215) J 6: 15:39.10 (314)
74 237 MARTY Eric FFM GAS GAS (74) 250cc 2T 2:34:23.68 20:41.04
  J 1: 23:38.86 (218) J 2: 24:28.57 (244) J 3: 28:16.94 (227) J 4: 31:14.94 (280) J 5: 31:20.48 (245) J 6: 15:23.89 (286)
75 127 ZANOL Felipe Augusto CBM GAS GAS (75) 250cc 2T 2:34:49.01 21:06.37
  J 1: 23:45.31 (223) J 2: 24:12.73 (228) J 3: 28:14.59 (221) J 4: 31:30.45 (287) J 5: 31:28.48 (257) J 6: 15:37.45 (311)
76 143 VOSER Patrick FMS KTM (76) 250cc 2T 2:34:50.68 21:08.04
  J 1: 24:45.54 (269) J 2: 24:35.97 (256) J 3: 28:08.31 (211) J 4: 30:28.44 (247) J 5: 31:30.44 (260) J 6: 15:21.98 (281)
77 262 GUENAIS Jean-Luc FFM KTM (77) 250cc 2T 2:35:01.40 21:18.76
  J 1: 24:18.36 (254) J 2: 25:12.05 (287) J 3: 28:53.31 (266) J 4: 30:15.35 (238) J 5: 30:32.56 (211) J 6: 15:49.77 (331)
78 324 WOLFE Dave AMA KTM (78) 250cc 2T 2:35:09.10 21:26.46
  J 1: 23:51.51 (231) J 2: 24:18.88 (237) J 3: 28:32.57 (250) J 4: 30:59.12 (270) J 5: 32:15.93 (279) J 6: 15:11.09 (257)
79 295 ROUSSEL Patrick FFM GAS GAS (79) 250cc 2T 2:35:20.75 21:38.11
  J 1: 25:25.06 (293) J 2: 24:02.73 (216) J 3: 28:19.21 (232) J 4: 31:04.17 (273) J 5: 31:22.53 (248) J 6: 15:07.05 (249)
80 142 KRASUSKI Piotr PZM KTM (80) 250cc 2T 2:35:26.40 21:43.76
  J 1: 24:08.45 (248) J 2: 24:19.70 (238) J 3: 28:22.29 (237) J 4: 31:33.71 (290) J 5: 32:29.34 (287) J 6: 14:32.91 (169)
81 222 GAASCH Patrick FFM GAS GAS (81) 250cc 2T 2:35:45.78 22:03.14
  J 1: 23:44.92 (222) J 2: 24:31.60 (249) J 3: 30:49.35 (341) J 4: 30:36.87 (254) J 5: 31:23.80 (251) J 6: 14:39.24 (182)
82 203 BOUCHER Laurent FFM GAS GAS (82) 250cc 2T 2:36:36.43 22:53.79
  J 1: 24:30.74 (261) J 2: 25:33.90 (301) J 3: 28:54.11 (268) J 4: 30:12.09 (234) J 5: 31:45.50 (266) J 6: 15:40.09 (317)
83 249 HAKATA Inao MFJ GAS GAS (83) 250cc 2T 2:37:08.79 23:26.15
  J 1: 24:33.81 (263) J 2: 25:28.38 (298) J 3: 29:39.37 (297) J 4: 30:49.35 (262) J 5: 31:08.74 (239) J 6: 15:29.14 (297)
84 352 JANNES Alwin KNMV HVA (84) 250cc 2T 2:37:17.63 23:34.99
  J 1: 25:38.09 (299) J 2: 25:04.39 (281) J 3: 29:45.35 (301) J 4: 31:32.34 (288) J 5: 30:45.22 (224) J 6: 14:32.24 (167)
85 192 CAMIER Jean-François FFM YAMAHA (85) 250cc 2T 2:37:19.31 23:36.67
  J 1: 24:03.74 (242) J 2: 25:15.82 (293) J 3: 29:10.74 (280) J 4: 30:52.25 (266) J 5: 32:12.25 (278) J 6: 15:44.51 (323)
86 291 RIVOIRARD Christophe FFM YAMAHA (86) 250cc 2T 2:37:40.05 23:57.41
  J 1: 24:07.31 (247) J 2: 25:50.34 (316) J 3: 29:14.58 (283) J 4: 30:47.73 (260) J 5: 32:26.37 (285) J 6: 15:13.72 (262)
87 138 GUARDADO Gabriel FMM KTM (87) 250cc 2T 2:37:47.47 24:04.83
  J 1: 23:37.51 (216) J 2: 25:27.49 (297) J 3: 28:01.16 (203) J 4: 33:01.46 (341) J 5: 32:54.60 (302) J 6: 14:45.25 (192)
88 275 MORAIN Todd AMA KTM (88) 250cc 2T 2:38:00.76 24:18.12
  J 1: 26:05.50 (312) J 2: 25:50.29 (315) J 3: 28:33.63 (251) J 4: 29:49.59 (208) J 5: 33:13.14 (309) J 6: 14:28.61 (151)
89 260 FOSTER Neil ACU KTM (89) 250cc 2T 2:38:05.07 24:22.43
  J 1: 24:43.31 (266) J 2: 28:08.13 (396) J 3: 28:56.93 (273) J 4: 29:49.17 (207) J 5: 31:23.76 (250) J 6: 15:03.77 (239)
90 318 HENRIOT Vivian FFM GAS GAS (90) 250cc 2T 2:38:05.51 24:22.87
  J 1: 25:19.94 (289) J 2: 24:58.78 (275) J 3: 29:18.50 (286) J 4: 32:05.35 (312) J 5: 31:29.79 (259) J 6: 14:53.15 (219)
91 239 DAIRAKU Toshiyuki MFJ KTM (91) 250cc 2T 2:38:18.39 24:35.75
  J 1: 25:41.69 (301) J 2: 25:19.54 (294) J 3: 29:23.64 (288) J 4: 31:44.15 (302) J 5: 31:22.62 (249) J 6: 14:46.75 (199)
92 354 RUBIO Pere RFME GAS GAS (92) 250cc 2T 2:38:23.36 24:40.72
  J 1: 24:56.30 (275) J 2: 24:57.84 (273) J 3: 29:44.15 (300) J 4: 32:10.24 (315) J 5: 31:46.45 (267) J 6: 14:48.38 (203)
93 311 TISCHHART Markus OeAMTC KTM (93) 250cc 2T 2:38:25.78 24:43.14
  J 1: 22:55.85 (160) J 2: 23:59.45 (214) J 3: 29:38.33 (296) J 4: 30:54.77 (268) J 5: 36:11.64 (365) J 6: 14:45.74 (195)
94 229 JACKSON Marc ACU KTM (94) 250cc 2T 2:38:45.48 25:02.84
  J 1: 23:14.86 (188) J 2: 23:21.99 (171) J 3: 27:22.88 (161) J 4: 28:39.92 (106) J 5: 29:10.18 (118) J 6: 26:55.65 (448)
95 179 QUAYLE Gareth ACU KTM (95) 250cc 2T 2:39:09.75 25:27.11
  J 1: 26:13.67 (317) J 2: 27:55.35 (391) J 3: 28:54.20 (269) J 4: 29:59.57 (224) J 5: 31:51.37 (269) J 6: 14:15.59 (112)
96 294 RORIVE Philippe FMB GAS GAS (96) 250cc 2T 2:39:55.24 26:12.60
  J 1: 25:36.08 (297) J 2: 25:02.65 (279) J 3: 29:30.13 (291) J 4: 31:09.27 (276) J 5: 32:37.08 (294) J 6: 16:00.03 (343)
97 234 KONDO Yusuke MFJ GAS GAS (97) 250cc 2T 2:40:49.03 27:06.39
  J 1: 25:56.09 (307) J 2: 25:55.96 (319) J 3: 29:23.76 (289) J 4: 31:40.30 (298) J 5: 32:46.66 (298) J 6: 15:06.26 (248)
98 204 BOWKER Neil ACU KTM (98) 250cc 2T 2:40:51.10 27:08.46
  J 1: 24:41.41 (265) J 2: 27:23.86 (378) J 3: 30:32.17 (331) J 4: 30:49.37 (263) J 5: 32:08.81 (276) J 6: 15:15.48 (264)
99 301 SHANE WILLIAM Mark ACU TM (99) 250cc 2T 2:41:12.84 27:30.20
  J 1: 25:13.65 (281) J 2: 28:58.60 (407) J 3: 28:52.11 (265) J 4: 31:21.39 (281) J 5: 31:25.05 (255) J 6: 15:22.04 (282)
100 207 BOYD Neil ACU KTM (100) 250cc 2T 2:42:05.75 28:23.11
  J 1: 26:36.26 (326) J 2: 25:34.22 (302) J 3: 29:34.19 (295) J 4: 31:36.57 (294) J 5: 33:19.45 (310) J 6: 15:25.06 (290)
101 210 CHATOU Eric FFM KTM (101) 250cc 2T 2:42:42.53 28:59.89
  J 1: 25:52.84 (306) J 2: 26:12.09 (329) J 3: 29:43.35 (299) J 4: 32:06.89 (313) J 5: 32:49.96 (299) J 6: 15:57.40 (339)
102 322 WIGMAN Ed KNMV HVA (102) 250cc 2T 2:42:44.36 29:01.72
  J 1: 25:58.00 (308) J 2: 25:33.37 (300) J 3: 30:57.69 (350) J 4: 32:02.11 (310) J 5: 32:28.12 (286) J 6: 15:45.07 (325)
103 197 BELTRAN Felipe RFME GAS GAS (103) 250cc 2T 2:43:35.91 29:53.27
  J 1: 25:00.06 (277) J 2: 30:26.73 (426) J 3: 29:31.73 (293) J 4: 31:06.02 (274) J 5: 32:11.49 (277) J 6: 15:19.88 (275)
104 124 PRZYBYSZ Marek PZM KTM (104) 250cc 2T 2:44:19.48 30:36.84
  J 1: 41:45.38 (460) J 2: 22:47.88 (102) J 3: 26:53.75 (126) J 4: 29:04.11 (143) J 5: 30:10.66 (191) J 6: 13:37.70 (27)
105 286 PUMA Jeremy AMA KTM (105) 250cc 2T 2:44:21.17 30:38.53
  J 1: 27:51.62 (344) J 2: 26:23.87 (338) J 3: 31:01.00 (351) J 4: 31:00.40 (271) J 5: 32:21.28 (282) J 6: 15:43.00 (322)
106 288 QUAYLE Mathew ACU KTM (106) 250cc 2T 2:44:28.82 30:46.18
  J 1: 29:24.10 (360) J 2: 25:35.80 (307) J 3: 30:22.44 (322) J 4: 30:52.20 (265) J 5: 33:23.04 (312) J 6: 14:51.24 (212)
107 232 KEITH Drew MA TM (107) 250cc 2T 2:44:33.62 30:50.98
  J 1: 39:55.23 (449) J 2: 23:20.64 (168) J 3: 28:24.71 (239) J 4: 29:07.17 (147) J 5: 29:49.85 (160) J 6: 13:56.02 (59)
108 199 BERTRAND Patrick FFM KAWASAKI (108) 250cc 2T 2:46:45.08 33:02.44
  J 1: 24:49.49 (273) J 2: 24:17.88 (234) J 3: 28:30.95 (246) J 4: 37:41.77 (400) J 5: 36:51.28 (371) J 6: 14:33.71 (173)
109 283 PIROLLEY Dominique FFM HVA (109) 250cc 2T 2:47:42.50 33:59.86
  J 1: 30:05.70 (377) J 2: 26:45.52 (358) J 3: 30:18.47 (319) J 4: 31:33.85 (291) J 5: 32:34.08 (290) J 6: 16:24.88 (365)
110 304 SOLOZABAL Eduardo RFME HONDA (110) 250cc 2T 2:48:15.99 34:33.35
  J 1: 24:04.77 (244) J 2: 24:08.73 (225) J 3: 41:32.51 (437) J 4: 32:44.60 (329) J 5: 31:09.26 (240) J 6: 14:36.12 (178)
111 281 PAGANESSI Paolo FMI HVA (111) 250cc 2T 2:48:33.56 34:50.92
  J 1: 31:22.97 (394) J 2: 24:29.19 (246) J 3: 27:52.66 (193) J 4: 40:58.56 (419) J 5: 29:31.23 (150) J 6: 14:18.95 (124)
112 194 CAMPBELL Peter MCUI TM (112) 250cc 2T 2:49:06.28 35:23.64
  J 1: 26:28.91 (322) J 2: 28:09.26 (398) J 3: 30:38.01 (335) J 4: 32:45.97 (330) J 5: 35:12.96 (345) J 6: 15:51.17 (333)
113 278 MOUGEOT Denis FFM KTM (113) 250cc 2T 2:49:20.64 35:38.00
  J 1: 29:46.60 (368) J 2: 26:34.48 (343) J 3: 31:13.19 (358) J 4: 33:19.52 (352) J 5: 32:22.66 (283) J 6: 16:04.19 (347)
114 231 KATERBAU Ragnar KNMV HONDA (114) 250cc 2T 2:49:35.89 35:53.25
  J 1: 30:00.90 (372) J 2: 26:49.51 (361) J 3: 30:30.99 (330) J 4: 32:00.10 (309) J 5: 34:43.72 (337) J 6: 15:30.67 (300)
115 148 MCCORMICK Michael CMA KTM (115) 250cc 2T 2:49:45.40 36:02.76
  J 1: 28:23.43 (349) J 2: 25:45.70 (314) J 3: 30:38.85 (336) J 4: 33:57.11 (361) J 5: 35:13.60 (346) J 6: 15:46.71 (327)
116 182 ARDERIU SOLER Joan FMA GAS GAS (116) 250cc 2T 2:49:50.59 36:07.95
  J 1: 26:10.74 (316) J 2: 27:36.99 (385) J 3: 30:51.16 (344) J 4: 33:34.40 (357) J 5: 35:38.83 (352) J 6: 15:58.47 (340)
117 178 ANDERSEN Peter DMU KTM (117) 250cc 2T 2:50:08.25 36:25.61
  J 1: 27:38.88 (339) J 2: 26:49.40 (360) J 3: 31:20.16 (365) J 4: 34:45.98 (379) J 5: 34:30.81 (333) J 6: 15:03.02 (238)
118 356 NEUENSCHWANDER Ueli FMS HVA (118) 250cc 2T 2:50:09.17 36:26.53
  J 1: 29:49.35 (370) J 2: 25:35.35 (306) J 3: 30:36.77 (333) J 4: 33:08.42 (344) J 5: 35:11.73 (343) J 6: 15:47.55 (330)
119 230 KAMBER Robert FMS MOSER (119) 250cc 2T 2:50:17.83 36:35.19
  J 1: 24:35.39 (264) J 2: 33:49.82 (445) J 3: 32:13.73 (388) J 4: 31:38.90 (297) J 5: 32:50.53 (300) J 6: 15:09.46 (253)
120 363 MARASCO Sébastien FFM GAS GAS (120) 250cc 2T 2:50:19.87 36:37.23
  J 1: 30:06.27 (378) J 2: 27:20.28 (375) J 3: 30:01.42 (308) J 4: 32:39.17 (327) J 5: 32:17.08 (280) J 6: 17:55.65 (423)
121 279 BERTHET Philippe FFM YAMAHA (121) 250cc 2T 2:51:03.70 37:21.06
  J 1: 28:45.37 (351) J 2: 26:43.78 (356) J 3: 30:18.58 (320) J 4: 34:10.31 (367) J 5: 33:10.01 (307) J 6: 17:55.65 (423)
122 285 PRICE Allan ACU YAMAHA (122) 250cc 2T 2:51:56.07 38:13.43
  J 1: 30:48.63 (386) J 2: 26:41.12 (353) J 3: 30:47.73 (339) J 4: 32:23.54 (319) J 5: 35:09.72 (342) J 6: 16:05.33 (348)
123 228 LESCURE Jean FFM GAS GAS (123) 250cc 2T 2:52:36.16 38:53.52
  J 1: 25:42.28 (303) J 2: 26:36.48 (346) J 3: 31:23.44 (366) J 4: 38:58.32 (410) J 5: 34:04.44 (327) J 6: 15:51.20 (334)
124 287 PUNKKI Juha SML KTM (124) 250cc 2T 2:52:48.38 39:05.74
  J 1: 29:02.83 (355) J 2: 26:36.68 (348) J 3: 30:50.37 (343) J 4: 32:41.16 (328) J 5: 37:17.26 (375) J 6: 16:20.08 (361)
125 309 NAKAJIMA Hiroaki MFJ KTM (125) 250cc 2T 2:53:45.71 40:03.07
  J 1: 32:42.53 (408) J 2: 27:10.35 (368) J 3: 31:24.63 (368) J 4: 33:57.18 (362) J 5: 33:11.00 (308) J 6: 15:20.02 (276)
126 213 LEBARON Didier FFM YAMAHA (126) 250cc 2T 2:53:55.53 40:12.89
  J 1: 27:07.71 (332) J 2: 28:33.73 (402) J 3: 32:22.86 (392) J 4: 34:30.41 (376) J 5: 34:37.11 (335) J 6: 16:43.71 (384)
127 220 LEMOINE Alain FFM GAS GAS (127) 250cc 2T 2:54:39.35 40:56.71
  J 1: 29:04.06 (356) J 2: 31:28.12 (431) J 3: 30:30.49 (329) J 4: 33:24.97 (354) J 5: 33:32.67 (315) J 6: 16:39.04 (377)
128 206 BAYSSE Serge FFM KTM (128) 250cc 2T 2:54:43.04 41:00.40
  J 1: 29:39.85 (366) J 2: 26:08.20 (328) J 3: 30:41.97 (337) J 4: 35:53.79 (388) J 5: 36:05.79 (363) J 6: 16:13.44 (357)
129 305 STEAHLY Derek AMA KTM (129) 250cc 2T 2:56:29.94 42:47.30
  J 1: 26:00.05 (309) J 2: 27:23.51 (377) J 3: 30:20.17 (321) J 4: 38:17.31 (406) J 5: 39:18.79 (387) J 6: 15:10.11 (254)
130 190 ASBREUK Robert KNMV KTM (130) 250cc 2T 2:56:50.87 43:08.23
  J 1: 32:33.04 (407) J 2: 26:41.95 (354) J 3: 31:43.38 (376) J 4: 32:57.47 (340) J 5: 37:26.93 (376) J 6: 15:28.10 (293)
131 330 SCHILLACI Alfio FMS HVA (131) 250cc 2T 2:57:41.70 43:59.06
  J 1: 30:36.27 (382) J 2: 29:01.28 (409) J 3: 31:01.21 (353) J 4: 35:12.81 (383) J 5: 35:39.28 (353) J 6: 16:10.85 (356)
132 342 HENRY Charles FFM GAS GAS (132) 250cc 2T 2:57:47.35 44:04.71
  J 1: 24:11.93 (249) J 2: 26:06.52 (326) J 3: 46:10.84 (445) J 4: 33:12.01 (346) J 5: 32:41.73 (296) J 6: 15:24.32 (287)
133 245 OFFENSTEIN Luc FFM KTM (133) 250cc 2T 3:00:57.90 47:15.26
  J 1: 30:46.42 (384) J 2: 30:23.89 (425) J 3: 31:31.31 (370) J 4: 34:25.19 (374) J 5: 37:47.10 (379) J 6: 16:03.99 (346)
134 172 OVERNEY Christophe FFM GAS GAS (134) 250cc 2T 3:01:04.58 47:21.94
  J 1: 38:47.21 (443) J 2: 27:12.31 (370) J 3: 30:55.09 (346) J 4: 32:49.91 (333) J 5: 34:58.94 (339) J 6: 16:21.12 (362)
135 250 HANSSON Bosse SVEMO TM (135) 250cc 2T 3:01:34.47 47:51.83
  J 1: 31:19.21 (392) J 2: 27:34.26 (382) J 3: 31:58.41 (383) J 4: 34:54.96 (381) J 5: 39:05.19 (385) J 6: 16:42.44 (382)
136 310 THORAIN Jean-François FFM GAS GAS (136) 250cc 2T 3:02:08.52 48:25.88
  J 1: 28:47.48 (352) J 2: 32:20.37 (434) J 3: 32:47.45 (395) J 4: 34:12.00 (369) J 5: 37:36.54 (377) J 6: 16:24.68 (364)
137 255 ELLIOT Andrew ACU HONDA (137) 250cc 2T 3:02:33.75 48:51.11
  J 1: 35:32.41 (425) J 2: 26:46.90 (359) J 3: 32:02.83 (385) J 4: 35:56.38 (390) J 5: 36:21.62 (367) J 6: 15:53.61 (337)
138 191 AUZELY Jean-Pierre FFM GAS GAS (138) 250cc 2T 3:02:51.43 49:08.79
  J 1: 46:09.82 (471) J 2: 25:38.17 (308) J 3: 29:55.89 (305) J 4: 32:56.81 (339) J 5: 32:41.45 (295) J 6: 15:29.29 (298)
139 334 PELLETIER Benoit FFM KTM (139) 250cc 2T 3:03:18.47 49:35.83
  J 1: 38:15.64 (437) J 2: 28:25.63 (401) J 3: 32:17.42 (389) J 4: 32:49.74 (332) J 5: 35:12.11 (344) J 6: 16:17.93 (359)
140 188 VALLET Jean-Pierre FFM GAS GAS (140) 250cc 2T 3:03:49.85 50:07.21
  J 1: 27:48.94 (342) J 2: 30:00.14 (420) J 3: 32:51.94 (399) J 4: 40:27.59 (416) J 5: 36:00.02 (362) J 6: 16:41.22 (380)
141 153 RIEWE Nick CMA KTM (141) 250cc 2T 3:03:56.67 50:14.03
  J 1: 25:42.06 (302) J 2: 27:27.46 (380) J 3: 31:33.78 (372) J 4: 35:54.52 (389) J 5: 47:43.97 (411) J 6: 15:34.88 (307)
142 261 GRIFFITHS Steve ACU KTM (142) 250cc 2T 3:04:09.11 50:26.47
  J 1: 25:14.99 (284) J 2: 24:49.97 (264) J 3: 28:01.15 (202) J 4: 34:07.92 (366) J 5: 57:03.23 (430) J 6: 14:51.85 (216)
143 209 CELINGANT Franck FFM KTM (143) 250cc 2T 3:07:48.09 54:05.45
  J 1: 28:22.80 (347) J 2: 24:55.23 (270) J 3: 29:42.57 (298) J 4: 43:59.61 (426) J 5: 45:41.85 (406) J 6: 15:06.03 (246)
144 341 HEDIGER Brigitte FMS KTM (144) 250cc 2T 3:10:01.18 56:18.54
  J 1: 36:19.49 (428) J 2: 32:56.90 (437) J 3: 32:06.15 (386) J 4: 34:23.36 (373) J 5: 37:46.93 (378) J 6: 16:28.35 (367)
145 320 WATSON Paul ACU KTM (145) 250cc 2T 3:10:16.03 56:33.39
  J 1: 28:22.88 (348) J 2: 25:34.76 (304) J 3: 31:14.83 (359) J 4: 33:05.43 (342) J 5: 55:42.22 (425) J 6: 16:15.91 (358)
146 327 ABBE Daniel FMS HVA (146) 250cc 2T 3:11:41.79 57:59.15
  J 1: 37:02.35 (430) J 2: 30:20.77 (424) J 3: 41:32.51 (437) J 4: 32:56.74 (338) J 5: 33:57.29 (322) J 6: 15:52.13 (336)
147 298 SALONEN Pertti SML KTM (147) 250cc 2T 3:18:37.64 1:04:55.00
  J 1: 31:01.49 (389) J 2: 26:26.38 (341) J 3: 57:12.09 (457) J 4: 33:58.83 (364) J 5: 34:30.15 (332) J 6: 15:28.70 (295)
148 339 SHAW Roger ACU HONDA (148) 250cc 2T 3:19:00.71 1:05:18.07
  J 1: 32:14.52 (405) J 2: 33:27.89 (442) J 3: 39:06.70 (434) J 4: 34:52.17 (380) J 5: 42:42.59 (398) J 6: 16:36.84 (373)
149 186 CHRISTOFFERSEN Lars DMU KAWASAKI (149) 250cc 2T 3:21:33.24 1:07:50.60
  J 1: 31:55.79 (400) J 2: 26:58.89 (365) J 3: 35:57.65 (428) J 4: 44:01.55 (427) J 5: 46:36.41 (407) J 6: 16:02.95 (345)
150 302 SHIMAZOE Masanori MFJ HONDA (150) 250cc 2T 3:22:41.61 1:08:58.97
  J 1: 32:45.90 (409) J 2: 28:20.67 (400) J 3: 49:45.64 (449) J 4: 40:58.98 (420) J 5: 35:24.82 (350) J 6: 15:25.60 (291)
151 325 WOLTERS Stef KNMV KTM (151) 250cc 2T 3:22:44.27 1:09:01.63
  J 1: 37:15.65 (433) J 2: 29:10.70 (411) J 3: 34:12.82 (420) J 4: 42:58.52 (425) J 5: 43:04.50 (399) J 6: 16:02.08 (344)
152 247 GUENIN Eric FFM KTM (152) 250cc 2T 3:24:02.69 1:10:20.05
  J 1: 41:25.52 (457) J 2: 29:24.68 (415) J 3: 32:49.21 (398) J 4: 40:36.86 (417) J 5: 41:50.77 (397) J 6: 17:55.65 (423)
153 308 TEN DAM Tonny KNMV KTM (153) 250cc 2T 3:24:05.53 1:10:22.89
  J 1: 31:34.10 (398) J 2: 28:07.16 (394) J 3: 53:09.01 (452) J 4: 38:43.16 (408) J 5: 35:51.13 (358) J 6: 16:40.97 (379)
154 328 PILOT Michel FFM GAS GAS (154) 250cc 2T 3:24:23.99 1:10:41.35
  J 1: 33:13.57 (414) J 2: 30:06.17 (421) J 3: 54:06.14 (455) J 4: 35:12.47 (382) J 5: 35:54.84 (360) J 6: 15:50.80 (332)
155 292 MORLON Gilbert FFM GAS GAS (155) 250cc 2T 3:26:19.76 1:12:37.12
  J 1: 51:01.25 (488) J 2: 26:25.58 (340) J 3: 30:05.42 (310) J 4: 32:52.45 (336) J 5: 49:49.19 (416) J 6: 16:05.87 (349)
156 350 OSORO Aitor RFME GAS GAS (156) 250cc 2T 3:28:34.67 1:14:52.03
  J 1: 31:48.68 (399) J 2: 26:25.18 (339) J 3: 33:27.01 (409) J 4: 1:06:23.68 (453) J 5: 34:53.29 (338) J 6: 15:36.83 (310)
157 196 BERGE Thierry FFM HONDA (157) 250cc 2T 3:34:42.32 1:20:59.68
  J 1: 22:23.16 (119) J 2: 1:21:29.41 (491) J 3: 35:11.38 (427) J 4: 29:50.74 (212) J 5: 31:28.26 (256) J 6: 14:19.37 (128)
158 282 PECHAUD Bruno FFM KTM (158) 250cc 2T 3:35:17.76 1:21:35.12
  J 1: 42:51.73 (465) J 2: 35:10.17 (447) J 3: 33:53.15 (416) J 4: 44:09.60 (430) J 5: 41:17.46 (394) J 6: 17:55.65 (423)
159 331 HATA Yoshitaka MFJ KTM (159) 250cc 2T 3:37:39.33 1:23:56.69
  J 1: 40:12.97 (452) J 2: 29:21.62 (414) J 3: 34:48.09 (424) J 4: 41:12.25 (421) J 5: 54:08.75 (423) J 6: 17:55.65 (423)
160 343 KNUP Michäela FMS KTM (160) 250cc 2T 3:41:02.48 1:27:19.84
  J 1: 46:59.19 (473) J 2: 37:21.20 (455) J 3: 34:40.69 (423) J 4: 40:26.65 (415) J 5: 43:39.10 (400) J 6: 17:55.65 (423)
161 156 VARGAS Guillermo FMM KTM (161) 250cc 2T 3:48:46.04 1:35:03.40
  J 1: 47:11.44 (474) J 2: 29:15.10 (413) J 3: 38:48.73 (433) J 4: 52:30.92 (438) J 5: 44:28.09 (402) J 6: 16:31.76 (372)
162 253 FAULK Mark AMA HONDA (162) 250cc 2T 3:49:34.35 1:35:51.71
  J 1: 23:56.98 (235) J 2: 24:26.08 (241) J 3: 28:54.93 (270) J 4: 1:31:10.48 (462) J 5: 46:58.44 (409) J 6: 14:07.44 (87)
163 256 ENNIS Gary MCUI TM (163) 250cc 2T 3:54:35.40 1:40:52.76
  J 1: 30:49.39 (387) J 2: 27:13.94 (372) J 3: 31:56.32 (382) J 4: 42:03.30 (424) J 5: 1:25:36.80 (447) J 6: 16:55.65 (392)
164 257 ENNIS Karl MCUI TM (164) 250cc 2T 4:00:22.69 1:46:40.05
  J 1: 31:56.67 (401) J 2: 27:31.62 (381) J 3: 1:20:48.03 (472) J 4: 39:53.52 (414) J 5: 44:13.50 (401) J 6: 15:59.35 (341)
165 284 POMMAREL Jean-Pierre FFM TM (165) 250cc 2T 4:05:59.25 1:52:16.61
  J 1: 54:34.46 (491) J 2: 50:26.47 (472) J 3: 32:01.54 (384) J 4: 37:36.29 (399) J 5: 55:49.35 (427) J 6: 15:31.14 (301)
166 321 WICHERTJES Erik KNMV KTM (166) 250cc 2T 4:07:16.26 1:53:33.62
  J 1: 45:06.65 (468) J 2: 38:30.81 (457) J 3: 44:18.55 (442) J 4: 49:09.99 (435) J 5: 52:14.61 (419) J 6: 17:55.65 (423)
167 316 VELEZ Manuel RFME GAS GAS (167) 250cc 2T 4:08:29.42 1:54:46.78
  J 1: 38:27.91 (440) J 2: 32:27.13 (435) J 3: 49:31.93 (448) J 4: 57:07.09 (443) J 5: 52:59.71 (421) J 6: 17:55.65 (423)
168 347 AZORIN Francisco RFME GAS GAS (168) 250cc 2T 4:12:57.02 1:59:14.38
  J 1: 38:35.31 (441) J 2: 34:49.79 (446) J 3: 34:53.09 (426) J 4: 49:27.19 (436) J 5: 1:17:15.99 (443) J 6: 17:55.65 (423)
169 296 ROY André CMA HONDA (169) 250cc 2T 4:15:26.32 2:01:43.68
  J 1: 36:03.46 (427) J 2: 31:37.99 (433) J 3: 34:30.21 (422) J 4: 1:05:19.61 (451) J 5: 1:09:59.40 (441) J 6: 17:55.65 (423)
170 242 DELPY Thierry FFM YAMAHA (170) 250cc 2T 4:20:24.57 2:06:41.93
  J 1: 1:05:13.20 (504) J 2: 49:54.70 (471) J 3: 31:12.03 (356) J 4: 41:16.84 (422) J 5: 56:04.69 (429) J 6: 16:43.11 (383)
171 344 SAVIO Ruben MEMSI KTM (171) 250cc 2T 4:26:55.05 2:13:12.41
  J 1: 1:06:38.05 (507) J 2: 46:42.86 (468) J 3: 34:09.01 (419) J 4: 55:29.17 (441) J 5: 47:17.84 (410) J 6: 16:38.12 (375)
172 189 COLLET Marc FMB GAS GAS (172) 250cc 2T 4:28:04.93 2:14:22.29
  J 1: 29:38.15 (363) J 2: 1:02:17.46 (481) J 3: 1:01:58.47 (462) J 4: 58:29.94 (444) J 5: 40:02.69 (393) J 6: 15:38.22 (313)
173 177 BAUTISTA Jesus RFME GAS GAS (173) 250cc 2T 4:48:39.70 2:34:57.06
  J 1: 48:38.85 (480) J 2: 1:07:17.74 (487) J 3: 33:34.35 (411) J 4: 58:58.24 (446) J 5: 1:03:31.87 (434) J 6: 16:38.65 (376)
174 201 BLETON Valery FFM GAS GAS (174) 250cc 2T 4:55:28.93 2:41:46.29
  J 1: 33:07.80 (413) J 2: 1:18:27.45 (489) J 3: 47:57.16 (447) J 4: 54:42.23 (440) J 5: 1:04:34.47 (435) J 6: 16:39.82 (378)
175 227 LEPPAKORPI Martin SVEMO GAS GAS (175) 250cc 2T 5:03:16.83 2:49:34.19
  J 1: 1:07:45.06 (510) J 2: 44:04.81 (465) J 3: 52:08.97 (450) J 4: 1:15:24.78 (457) J 5: 48:48.30 (413) J 6: 15:04.91 (242)
176 336 TREMEAU André FFM GAS GAS (176) 250cc 2T 5:13:20.80 2:59:38.16
  J 1: 50:55.73 (487) J 2: 1:03:34.25 (482) J 3: 40:04.63 (436) J 4: 35:57.66 (392) J 5: 1:44:52.88 (450) J 6: 17:55.65 (423)
177 362 WOOLEY Sean Douglas ACU KTM (177) 250cc 2T 5:18:39.09 3:04:56.45
  J 1: 48:32.69 (479) J 2: 1:03:42.82 (483) J 3: 1:01:00.19 (460) J 4: 1:04:16.92 (450) J 5: 1:05:43.60 (437) J 6: 15:22.87 (284)
178 335 GRAHAM Alan MCUI GAS GAS (178) 250cc 2T 5:31:08.16 3:17:25.52
  J 1: 47:51.12 (478) J 2: 1:07:35.16 (488) J 3: 1:08:36.17 (466) J 4: 1:05:53.47 (452) J 5: 1:03:16.59 (433) J 6: 17:55.65 (423)
179 315 VAZQUEZ Sergio RFME GAS GAS (179) 250cc 2T 6:35:59.59 4:22:16.95
  J 1: 59:49.06 (498) J 2: 1:05:34.20 (486) J 3: 56:10.13 (456) J 4: 1:09:23.10 (454) J 5: 2:07:07.45 (454) J 6: 17:55.65 (423)
180 208 BRADFORD Nicole AMA GAS GAS (180) 250cc 2T 6:46:58.31 4:33:15.67
  J 1: 1:02:51.11 (503) J 2: 36:56.39 (452) J 3: 1:26:19.77 (475) J 4: 1:19:15.98 (459) J 5: 2:03:39.41 (452) J 6: 17:55.65 (423)
181 268 MASTIN Amanda AMA KTM (181) 250cc 2T 8:11:30.50 5:57:47.86
  J 1: 1:34:07.63 (514) J 2: 53:37.31 (477) J 3: 1:26:08.69 (474) J 4: 1:55:52.37 (465) J 5: 2:05:03.21 (453) J 6: 16:41.29 (381)

Abandons étape 1

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  216 DUPREEL Eric FFM KTM   250cc 2T    
  J 1: J 2: 25:55.34 (318) J 3: 30:51.17 (345) J 4: 33:18.91 (350) J 5: 1:31:18.72 (449) J 6: 15:33.68 (305)
  244 DEMEESTER Arnaud FFM YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: J 2: 22:49.18 (106) J 3: 26:11.77 (69) J 4: 27:26.85 (22) J 5: 28:01.00 (38) J 6: 18:55.65 (444)
  258 FARGE Jérôme FFM GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  267 LAFFERTY Stephen ACU YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  274 MOODY Suzy AMA KTM   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  290 RIBOULE Hervé FFM YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: J 2: 28:58.65 (408) J 3: 52:14.00 (451) J 4: 38:14.21 (405) J 5: 36:55.20 (373) J 6: 15:34.50 (306)
  312 TOURNADRE Richard FFM YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  346 BORER Richard FMS YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  360 BLANDINEAU David FFM GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:

Hors course étape 1

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  205 DUBOIS Jean-Christophe FFM GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: J 2: 31:00.35 (427) J 3: 34:13.21 (421) J 4: J 5: J 6:

Abandons étape 2

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  195 CAPEL Bernard FMB GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: 54:36.02 (492) J 2: J 3: 33:15.18 (405) J 4: 45:54.41 (431) J 5: 37:57.57 (380) J 6: 16:07.21 (350)
  202 BOCHERMAN Ulf SVEMO GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: 1:14:26.37 (512) J 2: J 3: 1:07:47.89 (465) J 4: J 5: J 6:
  221 FUKUOKA Hideyuki MFJ HONDA   250cc 2T    
  J 1: 1:54:38.16 (515) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  223 ANDREW Gareth ACU HVA   250cc 2T    
  J 1: 23:31.27 (207) J 2: J 3: 27:36.29 (175) J 4: J 5: J 6:
  225 GIROLAMI Simone FMI HVA   250cc 2T    
  J 1: 22:23.50 (120) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  241 DE TREMAUDAN Henry FFM YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: 1:02:38.71 (502) J 2: J 3: J 4: J 5: 29:05.05 J 6:
  258 FARGE Jérôme FFM GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  266 KNIGHT David ACU YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: 21:00.10 (10) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  267 LAFFERTY Stephen ACU YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  274 MOODY Suzy AMA KTM   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  312 TOURNADRE Richard FFM YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  338 BAGUR Rafael RFME GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: 47:19.93 (475) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  340 SUKENOBU Tetsunori MFJ GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: 38:19.61 (438) J 2: J 3: 32:47.76 (396) J 4: 56:11.99 (442) J 5: 50:59.18 (418) J 6: 17:55.65 (423)
  346 BORER Richard FMS YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  360 BLANDINEAU David FFM GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:

Hors course étape 2

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  224 GAU Michel FFM HONDA   250cc 2T    
  J 1: 21:53.61 (72) J 2: J 3: 26:10.56 (68) J 4: 28:41.61 (111) J 5: 27:59.24 (33) J 6: 14:20.32 (131)
  273 MERMIER Pierre-Louis FFM GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: 25:23.80 (292) J 2: J 3: 30:48.83 (340) J 4: 34:14.24 (370) J 5: 33:45.39 (318) J 6: 15:47.44 (329)
  332 FROMENTEL Jean-Christophe FFM HVA   250cc 2T    
  J 1: 1:06:53.48 (508) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  367 STARIK Eran MEMSI KTM   250cc 2T    
  J 1: 51:40.24 (489) J 2: J 3: 1:03:37.41 (463) J 4: 47:37.21 (434) J 5: 1:05:39.99 (436) J 6:

Abandons étape 3

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  139 HAY Richard ACU HVA   250cc 2T    
  J 1: 22:17.65 (104) J 2: 22:39.57 (89) J 3: J 4: J 5: J 6:
  176 BARNICH Sébastien FMB KAWASAKI   250cc 2T    
  J 1: 26:53.30 (330) J 2: 27:41.14 (388) J 3: J 4: J 5: J 6:
  198 CIALONE François FFM GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: 1:20:58.81 (513) J 2: 1:03:52.67 (484) J 3: J 4: J 5: J 6:
  219 LECOULANT Cyrille FFM GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: 44:07.49 (467) J 2: 1:19:29.39 (490) J 3: J 4: 38:13.11 (404) J 5: 59:03.77 (431) J 6: 16:37.55 (374)
  221 FUKUOKA Hideyuki MFJ HONDA   250cc 2T    
  J 1: 1:54:38.16 (515) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  225 GIROLAMI Simone FMI HVA   250cc 2T    
  J 1: 22:23.50 (120) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  241 DE TREMAUDAN Henry FFM YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: 1:02:38.71 (502) J 2: J 3: J 4: J 5: 29:05.05 J 6:
  258 FARGE Jérôme FFM GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  266 KNIGHT David ACU YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: 21:00.10 (10) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  267 LAFFERTY Stephen ACU YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  274 MOODY Suzy AMA KTM   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  276 MORENO Patrick FFM HONDA   250cc 2T    
  J 1: 23:54.75 (233) J 2: 31:03.98 (428) J 3: J 4: J 5: J 6:
  312 TOURNADRE Richard FFM YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  329 BEDON Jean-François FFM KTM   250cc 2T    
  J 1: 57:02.91 (496) J 2: 47:27.49 (469) J 3: J 4: J 5: 1:13:39.41 (442) J 6: 17:55.65 (423)
  332 FROMENTEL Jean-Christophe FFM HVA   250cc 2T    
  J 1: 1:06:53.48 (508) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  338 BAGUR Rafael RFME GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: 47:19.93 (475) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  346 BORER Richard FMS YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  360 BLANDINEAU David FFM GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:

Abandons étape 4

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  139 HAY Richard ACU HVA   250cc 2T    
  J 1: 22:17.65 (104) J 2: 22:39.57 (89) J 3: J 4: J 5: J 6:
  145 LECLERCQ Raphaël FMB KTM   250cc 2T    
  J 1: 21:28.47 (32) J 2: 22:26.54 (72) J 3: 26:06.55 (62) J 4: J 5: J 6:
  176 BARNICH Sébastien FMB KAWASAKI   250cc 2T    
  J 1: 26:53.30 (330) J 2: 27:41.14 (388) J 3: J 4: J 5: J 6:
  180 ANGEL OLIVER José Luis RFME GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: 50:08.55 (484) J 2: 39:14.94 (458) J 3: 1:00:26.39 (459) J 4: J 5: J 6:
  184 ARMYNOT DU CHATELET Philippe FFM KTM   250cc 2T    
  J 1: 41:45.36 (459) J 2: 40:31.77 (461) J 3: 53:12.65 (453) J 4: J 5: 52:19.57 (420) J 6: 16:50.10 (391)
  187 ANDERSEN Curt DMU KTM   250cc 2T    
  J 1: 45:47.90 (469) J 2: 36:04.48 (449) J 3: 53:20.30 (454) J 4: J 5: 48:03.61 (412) J 6: 16:10.34 (355)
  198 CIALONE François FFM GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: 1:20:58.81 (513) J 2: 1:03:52.67 (484) J 3: J 4: J 5: J 6:
  205 DUBOIS Jean-Christophe FFM GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: J 2: 31:00.35 (427) J 3: 34:13.21 (421) J 4: J 5: J 6:
  221 FUKUOKA Hideyuki MFJ HONDA   250cc 2T    
  J 1: 1:54:38.16 (515) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  223 ANDREW Gareth ACU HVA   250cc 2T    
  J 1: 23:31.27 (207) J 2: J 3: 27:36.29 (175) J 4: J 5: J 6:
  225 GIROLAMI Simone FMI HVA   250cc 2T    
  J 1: 22:23.50 (120) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  241 DE TREMAUDAN Henry FFM YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: 1:02:38.71 (502) J 2: J 3: J 4: J 5: 29:05.05 J 6:
  246 OFVERSTEDT Mats SVEMO GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: 1:06:36.59 (506) J 2: 1:05:03.94 (485) J 3: 1:15:32.30 (469) J 4: J 5: 1:27:46.05 (448) J 6:
  258 FARGE Jérôme FFM GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  266 KNIGHT David ACU YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: 21:00.10 (10) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  267 LAFFERTY Stephen ACU YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  274 MOODY Suzy AMA KTM   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  312 TOURNADRE Richard FFM YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  332 FROMENTEL Jean-Christophe FFM HVA   250cc 2T    
  J 1: 1:06:53.48 (508) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  338 BAGUR Rafael RFME GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: 47:19.93 (475) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  346 BORER Richard FMS YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  357 CHALLICE Neil ACU KTM   250cc 2T    
  J 1: 25:19.50 (288) J 2: 26:03.96 (325) J 3: 33:28.91 (410) J 4: J 5: J 6:
  360 BLANDINEAU David FFM GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:

Hors course étape 4

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  202 BOCHERMAN Ulf SVEMO GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: 1:14:26.37 (512) J 2: J 3: 1:07:47.89 (465) J 4: J 5: J 6:
  276 MORENO Patrick FFM HONDA   250cc 2T    
  J 1: 23:54.75 (233) J 2: 31:03.98 (428) J 3: J 4: J 5: J 6:
  329 BEDON Jean-François FFM KTM   250cc 2T    
  J 1: 57:02.91 (496) J 2: 47:27.49 (469) J 3: J 4: J 5: 1:13:39.41 (442) J 6: 17:55.65 (423)

Abandons étape 5

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  136 WRAYFORD Rob ACU KAWASAKI   250cc 2T    
  J 1: 22:01.85 (80) J 2: 22:44.02 (95) J 3: 26:20.60 (79) J 4: 28:41.08 (109) J 5: J 6:
  145 LECLERCQ Raphaël FMB KTM   250cc 2T    
  J 1: 21:28.47 (32) J 2: 22:26.54 (72) J 3: 26:06.55 (62) J 4: J 5: J 6:
  180 ANGEL OLIVER José Luis RFME GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: 50:08.55 (484) J 2: 39:14.94 (458) J 3: 1:00:26.39 (459) J 4: J 5: J 6:
  185 ARQUIER Jean-Luc FFM GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: 55:40.02 (493) J 2: 51:44.42 (473) J 3: 1:13:59.99 (467) J 4: 1:15:42.86 (458) J 5: J 6:
  202 BOCHERMAN Ulf SVEMO GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: 1:14:26.37 (512) J 2: J 3: 1:07:47.89 (465) J 4: J 5: J 6:
  205 DUBOIS Jean-Christophe FFM GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: J 2: 31:00.35 (427) J 3: 34:13.21 (421) J 4: J 5: J 6:
  211 CHAVE Olivier FFM GAS GAS   250cc 2T    
  J 1: 22:58.46 (165) J 2: 23:13.87 (155) J 3: 27:11.21 (145) J 4: 28:44.45 (116) J 5: J 6: 14:45.74 (195)
  223 ANDREW Gareth ACU HVA   250cc 2T    
  J 1: 23:31.27 (207) J 2: J 3: 27:36.29 (175) J 4: J 5: J 6:
  226 DELBERT Jacques FFM KTM   250cc 2T    
  J 1: 32:58.47 (412) J 2: 24:58.74 (274) J 3: 28:26.18 (242) J 4: 33:10.26 (345) J 5: J 6:
  240 DE GUELTZL Bertrand FFM YAMAHA   250cc 2T    
  J 1: 29:31.52 (362) J 2: 29:38.39 (418) J 3: 30:55.98 (348) J 4: 34:03.06 (365) J 5: J 6: 16:28.43 (368)
  280 NYZINK René KNMV KTM   250cc 2T    
  J 1: 31:30.57 (397) J 2: 25:54.41 (317) J 3: 41:32.90 (439) J 4: 1:10:06.49 (455) J 5: J 6:
  314 UCCELLINI Luca FMI HONDA   250cc 2T    
  J 1: 22:30.18 (129) J 2: 24:42.94 (259) J 3: 27:17.93 (155) J 4: 28:47.94 (122) J 5: J 6:
  357 CHALLICE Neil ACU KTM   250cc 2T    
  J 1: 25:19.50 (288) J 2: 26:03.96 (325) J 3: 33:28.91 (410) J 4: J 5: J 6:

Abandons étape 6

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  217 EDMONSON Paul ACU KAWASAKI   250cc 2T    
  J 1: 21:09.18 (16) J 2: 21:36.56 (17) J 3: 25:42.88 (37) J 4: 26:25.79 (3) J 5: 27:08.84 (5) J 6:
  226 DELBERT Jacques FFM KTM   250cc 2T    
  J 1: 32:58.47 (412) J 2: 24:58.74 (274) J 3: 28:26.18 (242) J 4: 33:10.26 (345) J 5: J 6:
  265 HROBSKY Frantisek ACCR SUZUKI   250cc 2T    
  J 1: 22:29.14 (126) J 2: 22:41.41 (91) J 3: 26:46.07 (114) J 4: 28:25.24 (89) J 5: 28:32.19 (81) J 6:

Klasyfikacja w klasie 250 4T po sze¶ciu dniach

Poz. Nr Zawodnik Federacja Motocykl (Poz) Klasa Czas Strata
                 
1 378 ESQUIROL Cyril FFM HVA (1) 250cc 4T 2:19:05.34  
  J 1: 21:29.72 (33) J 2: 22:18.75 (62) J 3: 25:43.35 (38) J 4: 27:50.09 (45) J 5: 28:05.31 (47) J 6: 13:38.12 (29)
2 380 MAGAIN Bernard FMB YAMAHA (2) 250cc 4T 2:19:17.23 11.89
  J 1: 21:19.16 (28) J 2: 21:53.51 (30) J 3: 25:38.45 (30) J 4: 28:07.92 (65) J 5: 28:41.16 (88) J 6: 13:37.03 (25)
3 385 GRABHAM Ben MA YAMAHA (3) 250cc 4T 2:21:16.62 2:11.28
  J 1: 21:38.09 (48) J 2: 22:18.17 (60) J 3: 25:49.51 (44) J 4: 28:16.76 (74) J 5: 29:31.67 (151) J 6: 13:42.42 (36)
4 386 VILADOMS Jordi RFME YAMAHA (4) 250cc 4T 2:21:41.00 2:35.66
  J 1: 22:06.13 (86) J 2: 22:13.42 (53) J 3: 26:00.48 (55) J 4: 28:35.42 (103) J 5: 29:09.88 (117) J 6: 13:35.67 (23)
5 415 FERMI Riccardo FMI YAMAHA (5) 250cc 4T 2:21:47.35 2:42.01
  J 1: 22:20.70 (113) J 2: 22:37.85 (86) J 3: 26:25.13 (83) J 4: 28:20.91 (82) J 5: 28:04.09 (45) J 6: 13:58.67 (69)
6 391 CABASS Andrea FMI TM (6) 250cc 4T 2:22:20.08 3:14.74
  J 1: 22:19.08 (109) J 2: 22:38.74 (87) J 3: 26:57.84 (132) J 4: 28:23.99 (86) J 5: 27:49.60 (22) J 6: 14:10.83 (98)
7 416 TELLINI Daniele FMI YAMAHA (7) 250cc 4T 2:23:38.34 4:33.00
  J 1: 22:29.05 (125) J 2: 22:40.32 (90) J 3: 26:42.17 (104) J 4: 29:30.68 (177) J 5: 28:27.75 (71) J 6: 13:48.37 (44)
8 389 MARCHINI Michel FFM YAMAHA (8) 250cc 4T 2:23:44.97 4:39.63
  J 1: 23:06.37 (176) J 2: 22:55.03 (119) J 3: 26:48.08 (118) J 4: 28:42.91 (113) J 5: 28:02.18 (40) J 6: 14:10.40 (96)
9 374 HOESS Fred AMA HVA (9) 250cc 4T 2:24:53.59 5:48.25
  J 1: 22:08.77 (88) J 2: 22:49.58 (108) J 3: 26:42.38 (105) J 4: 28:46.50 (118) J 5: 29:52.66 (164) J 6: 14:33.70 (172)
10 408 PLANET Fabien FFM HVA (10) 250cc 4T 2:24:57.69 5:52.35
  J 1: 23:43.40 (220) J 2: 22:49.08 (105) J 3: 26:45.48 (112) J 4: 28:47.22 (121) J 5: 28:27.36 (70) J 6: 14:25.15 (142)
11 395 BALLARD Geoff MA YAMAHA (11) 250cc 4T 2:25:13.19 6:07.85
  J 1: 22:31.74 (131) J 2: 23:04.06 (143) J 3: 27:12.86 (148) J 4: 29:15.91 (158) J 5: 28:44.94 (90) J 6: 14:23.68 (138)
12 377 GRABHAM Damien MA YAMAHA (12) 250cc 4T 2:25:22.34 6:17.00
  J 1: 22:05.35 (84) J 2: 22:58.64 (128) J 3: 26:34.36 (96) J 4: 28:56.29 (133) J 5: 29:57.88 (171) J 6: 14:49.82 (208)
13 413 CANOVA Giuseppe FMI KTM (13) 250cc 4T 2:26:40.53 7:35.19
  J 1: 23:03.94 (170) J 2: 23:02.56 (140) J 3: 27:17.74 (154) J 4: 29:55.17 (215) J 5: 29:03.05 (110) J 6: 14:18.07 (119)
14 418 FRANCESCHETTI Marco FMI YAMAHA (14) 250cc 4T 2:26:49.52 7:44.18
  J 1: 23:11.63 (182) J 2: 23:05.28 (144) J 3: 27:11.72 (147) J 4: 29:22.89 (170) J 5: 29:27.20 (142) J 6: 14:30.80 (160)
15 387 JONES Rowan ACU YAMAHA (15) 250cc 4T 2:27:00.70 7:55.36
  J 1: 23:05.28 (172) J 2: 23:36.92 (190) J 3: 27:01.65 (134) J 4: 28:56.13 (132) J 5: 29:57.89 (172) J 6: 14:22.83 (136)
16 388 HUBERS Ralph KNMV YAMAHA (16) 250cc 4T 2:28:21.59 9:16.25
  J 1: 23:33.31 (211) J 2: 23:18.81 (164) J 3: 27:11.08 (144) J 4: 29:58.95 (223) J 5: 30:26.80 (204) J 6: 13:52.64 (53)
17 420 FROSTAD Gjermund NMF YAMAHA (17) 250cc 4T 2:30:17.22 11:11.88
  J 1: 27:50.67 (343) J 2: 22:51.53 (113) J 3: 27:58.71 (199) J 4: 28:30.72 (96) J 5: 28:35.06 (85) J 6: 14:30.53 (158)
18 382 OBLUCKI Bartosz PZM HVA (18) 250cc 4T 2:30:27.32 11:21.98
  J 1: 23:32.37 (210) J 2: 21:56.46 (32) J 3: 34:04.27 (418) J 4: 28:02.91 (57) J 5: 28:23.26 (66) J 6: 14:28.05 (149)
19 409 BAILLEUX Bertrand FMB YAMAHA (19) 250cc 4T 2:30:39.96 11:34.62
  J 1: 24:48.30 (271) J 2: 23:34.67 (187) J 3: 28:13.18 (219) J 4: 29:57.87 (219) J 5: 29:51.81 (162) J 6: 14:14.13 (105)
20 390 KLIMES Lubos ACCR YAMAHA (20) 250cc 4T 2:31:40.71 12:35.37
  J 1: 23:22.93 (193) J 2: 25:01.36 (278) J 3: 28:18.78 (231) J 4: 30:28.63 (248) J 5: 30:04.32 (179) J 6: 14:24.69 (141)
21 411 PAPELARD Yvan FFM YAMAHA (21) 250cc 4T 2:32:06.80 13:01.46
  J 1: 25:38.67 (300) J 2: 23:53.16 (205) J 3: 28:21.21 (235) J 4: 30:05.23 (230) J 5: 29:17.21 (131) J 6: 14:51.32 (214)
22 399 EVANS Simon ACU YAMAHA (22) 250cc 4T 2:33:25.90 14:20.56
  J 1: 24:43.95 (267) J 2: 24:14.93 (230) J 3: 28:36.66 (252) J 4: 30:20.64 (244) J 5: 30:31.75 (209) J 6: 14:57.97 (230)
23 373 ZIMMERMAN Rob AMA YAMAHA (23) 250cc 4T 2:33:49.91 14:44.57
  J 1: 23:16.22 (189) J 2: 23:39.20 (192) J 3: 28:08.68 (212) J 4: 31:26.24 (285) J 5: 32:33.74 (289) J 6: 14:45.83 (197)
24 412 FAURE Sébastien FFM YAMAHA (24) 250cc 4T 2:36:29.01 17:23.67
  J 1: 30:02.54 (374) J 2: 25:13.74 (292) J 3: 28:16.14 (224) J 4: 29:31.05 (178) J 5: 29:17.69 (132) J 6: 14:07.85 (88)
25 424 LEPETIT Ludovic FFM YAMAHA (25) 250cc 4T 2:40:14.97 21:09.63
  J 1: 27:27.25 (336) J 2: 25:34.85 (305) J 3: 29:58.70 (307) J 4: 30:36.41 (253) J 5: 31:06.04 (236) J 6: 15:31.72 (303)
26 421 AGUILAR Pierre FFM YAMAHA (26) 250cc 4T 2:40:51.67 21:46.33
  J 1: 31:58.25 (403) J 2: 24:29.71 (247) J 3: 28:39.68 (256) J 4: 30:35.31 (252) J 5: 30:02.59 (177) J 6: 15:06.13 (247)
27 394 MILLET Thierry FFM YAMAHA (27) 250cc 4T 2:42:33.22 23:27.88
  J 1: 26:51.62 (329) J 2: 26:01.70 (321) J 3: 29:57.99 (306) J 4: 32:02.29 (311) J 5: 31:48.13 (268) J 6: 15:51.49 (335)
28 407 BLETON Ralf FFM YAMAHA (28) 250cc 4T 2:42:42.90 23:37.56
  J 1: 26:34.87 (324) J 2: 25:25.37 (295) J 3: 30:15.78 (318) J 4: 31:43.23 (301) J 5: 33:00.66 (304) J 6: 15:42.99 (321)
29 425 PATISSON Julien FFM YAMAHA (29) 250cc 4T 2:42:44.30 23:38.96
  J 1: 26:24.42 (319) J 2: 24:33.66 (253) J 3: 28:56.29 (272) J 4: 29:37.21 (188) J 5: 38:14.02 (382) J 6: 14:58.70 (232)
30 383 RUBIN Matteo FMI KTM (30) 250cc 4T 2:44:00.79 24:55.45
  J 1: 44:02.72 (466) J 2: 22:23.82 (68) J 3: 25:57.87 (52) J 4: 28:51.29 (124) J 5: 28:47.72 (96) J 6: 13:57.37 (63)
31 423 CAGNONI Paolo FMI HVA (31) 250cc 4T 2:44:04.18 24:58.84
  J 1: 38:24.63 (439) J 2: 24:13.17 (229) J 3: 27:41.71 (180) J 4: 29:47.37 (206) J 5: 28:56.24 (105) J 6: 15:01.06 (235)
32 417 MAURI Fabio FMI YAMAHA (32) 250cc 4T 2:49:23.93 30:18.59
  J 1: 31:28.53 (395) J 2: 25:42.85 (311) J 3: 29:49.11 (303) J 4: 31:50.83 (307) J 5: 34:23.03 (331) J 6: 16:09.58 (354)
33 404 LITTLE Perek Andrew ACU YAMAHA (33) 250cc 4T 2:54:08.97 35:03.63
  J 1: 37:39.66 (434) J 2: 30:15.17 (422) J 3: 29:31.60 (292) J 4: 31:41.44 (300) J 5: 30:32.00 (210) J 6: 14:29.10 (152)
34 372 HALE Ben AMA YAMAHA (34) 250cc 4T 2:54:34.80 35:29.46
  J 1: 24:17.84 (253) J 2: 24:30.83 (248) J 3: 28:40.76 (258) J 4: 32:27.81 (321) J 5: 49:45.57 (415) J 6: 14:51.99 (217)
35 376 BERGVALL Peter SVEMO YAMAHA (35) 250cc 4T 3:02:05.42 43:00.08
  J 1: 21:13.93 (21) J 2: 21:40.01 (19) J 3: 25:14.51 (18) J 4: 27:09.94 (10) J 5: 1:06:37.45 (438) J 6: 20:09.58 (447)
36 384 ARMANGOLLI Jaime FMC YAMAHA (36) 250cc 4T 3:05:40.80 46:35.46
  J 1: 24:29.70 (260) J 2: 24:56.47 (271) J 3: 32:49.12 (397) J 4: 39:07.55 (411) J 5: 48:48.90 (414) J 6: 15:29.06 (296)
37 400 HAENI Christian FMS YAMAHA (37) 250cc 4T 3:10:05.46 51:00.12
  J 1: 37:42.58 (435) J 2: 39:49.20 (460) J 3: 31:12.37 (357) J 4: 33:06.23 (343) J 5: 32:34.34 (291) J 6: 15:40.74 (319)
38 397 RICHOUX Laurent FFM YAMAHA (38) 250cc 4T 3:10:44.68 51:39.34
  J 1: 41:02.60 (455) J 2: 28:05.72 (393) J 3: 32:19.74 (391) J 4: 35:59.33 (393) J 5: 35:07.71 (341) J 6: 18:09.58 (440)
39 422 TOLAN Raymond MCUI YAMAHA (39) 250cc 4T 3:17:45.16 58:39.82
  J 1: 50:04.84 (483) J 2: 29:12.04 (412) J 3: 33:41.11 (414) J 4: 32:51.65 (334) J 5: 36:08.69 (364) J 6: 15:46.83 (328)
40 410 TOWN Clive ACU KTM (40) 250cc 4T 3:27:47.02 1:08:41.68
  J 1: 41:59.34 (461) J 2: 33:00.17 (438) J 3: 33:06.01 (401) J 4: 38:07.97 (403) J 5: 45:24.60 (404) J 6: 16:08.93 (353)
41 401 WIGSTON Gary ACU HONDA (41) 250cc 4T 3:37:00.18 1:17:54.84
  J 1: 1:06:31.36 (505) J 2: 29:46.64 (419) J 3: 32:37.87 (393) J 4: 35:50.87 (387) J 5: 35:03.86 (340) J 6: 17:09.58 (416)
42 393 JACKMAN James ACU HONDA (42) 250cc 4T 3:51:08.69 1:32:03.35
  J 1: 38:46.48 (442) J 2: 26:50.32 (362) J 3: 1:14:59.43 (468) J 4: 39:25.38 (412) J 5: 32:57.50 (303) J 6: 18:09.58 (440)
43 402 GOOD Patrick RFME YAMAHA (43) 250cc 4T 3:55:41.84 1:36:36.50
  J 1: 39:49.74 (448) J 2: 44:51.83 (466) J 3: 36:22.80 (429) J 4: 49:39.53 (437) J 5: 46:48.36 (408) J 6: 18:09.58 (440)

Abandons étape 1

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  379 HEDIGER Markus FMS KTM   250cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  403 GAUTHIER Eric FFM YAMAHA   250cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  419 MARIN Dominique FFM KAWASAKI   250cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:

Abandons étape 2

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  375 DOMEYER Arne DMSB KTM   250cc 4T    
  J 1: 1:00:53.86 (499) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  379 HEDIGER Markus FMS KTM   250cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  398 SANDELL Maria SVEMO TM   250cc 4T    
  J 1: 40:12.17 (451) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  403 GAUTHIER Eric FFM YAMAHA   250cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  419 MARIN Dominique FFM KAWASAKI   250cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  426 MORELLI Danilo FMI YAMAHA   250cc 4T    
  J 1: 55:52.58 (494) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:

Abandons étape 3

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  375 DOMEYER Arne DMSB KTM   250cc 4T    
  J 1: 1:00:53.86 (499) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  379 HEDIGER Markus FMS KTM   250cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  396 BUCHANAN William ACU HONDA   250cc 4T    
  J 1: 28:50.12 (353) J 2: 27:46.10 (389) J 3: J 4: J 5: J 6:
  398 SANDELL Maria SVEMO TM   250cc 4T    
  J 1: 40:12.17 (451) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  403 GAUTHIER Eric FFM YAMAHA   250cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  405 GLASSO Anthony AMA YAMAHA   250cc 4T    
  J 1: 27:43.34 (341) J 2: 33:24.16 (441) J 3: J 4: J 5: J 6:
  414 SCHUMANN Dirk DMSB HVA   250cc 4T    
  J 1: 22:55.20 (158) J 2: 33:34.74 (443) J 3: J 4: 29:31.88 (180) J 5: 29:16.93 (130) J 6: 14:31.24 (161)
  419 MARIN Dominique FFM KAWASAKI   250cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  426 MORELLI Danilo FMI YAMAHA   250cc 4T    
  J 1: 55:52.58 (494) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:

Abandons étape 4

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  375 DOMEYER Arne DMSB KTM   250cc 4T    
  J 1: 1:00:53.86 (499) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  379 HEDIGER Markus FMS KTM   250cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  396 BUCHANAN William ACU HONDA   250cc 4T    
  J 1: 28:50.12 (353) J 2: 27:46.10 (389) J 3: J 4: J 5: J 6:
  398 SANDELL Maria SVEMO TM   250cc 4T    
  J 1: 40:12.17 (451) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  403 GAUTHIER Eric FFM YAMAHA   250cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  405 GLASSO Anthony AMA YAMAHA   250cc 4T    
  J 1: 27:43.34 (341) J 2: 33:24.16 (441) J 3: J 4: J 5: J 6:
  406 PAOLI Alessio FMI YAMAHA   250cc 4T    
  J 1: 21:41.05 (52) J 2: 22:17.59 (57) J 3: 27:43.50 (183) J 4: J 5: J 6:
  419 MARIN Dominique FFM KAWASAKI   250cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  426 MORELLI Danilo FMI YAMAHA   250cc 4T    
  J 1: 55:52.58 (494) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:

Abandons étape 5

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  381 SILVAN Petteri SML HVA   250cc 4T    
  J 1: 29:06.16 (357) J 2: 21:46.39 (24) J 3: 25:28.28 (27) J 4: 27:25.28 (21) J 5: J 6:
  406 PAOLI Alessio FMI YAMAHA   250cc 4T    
  J 1: 21:41.05 (52) J 2: 22:17.59 (57) J 3: 27:43.50 (183) J 4: J 5: J 6:
  419 MARIN Dominique FFM KAWASAKI   250cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  426 MORELLI Danilo FMI YAMAHA   250cc 4T    
  J 1: 55:52.58 (494) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:

Klasyfikacja w klasie 400 4T po sze¶ciu dniach

Poz. Nr Zawodnik Federacja Motocykl (Poz) Klasa Czas Strata
                 
1 451 RINALDI Mario FMI YAMAHA (1) 400cc 4T 2:16:46.43  
  J 1: 21:33.93 (38) J 2: 21:29.89 (14) J 3: 25:43.88 (39) J 4: 26:46.71 (4) J 5: 27:37.07 (19) J 6: 13:34.95 (21)
2 439 CARLSSON Björne SVEMO HUSABERG (2) 400cc 4T 2:17:01.73 15.30
  J 1: 21:11.07 (18) J 2: 21:15.32 (9) J 3: 25:14.06 (17) J 4: 27:34.22 (27) J 5: 28:17.91 (60) J 6: 13:29.15 (15)
3 433 ARPA Miki RFME VOR (3) 400cc 4T 2:17:59.85 1:13.42
  J 1: 21:02.48 (11) J 2: 21:32.68 (15) J 3: 25:17.23 (20) J 4: 27:24.24 (20) J 5: 28:36.39 (86) J 6: 14:06.83 (85)
4 445 COLOMER Xavier RFME KTM (4) 400cc 4T 2:18:30.02 1:43.59
  J 1: 21:09.70 (17) J 2: 22:09.71 (47) J 3: 25:38.67 (31) J 4: 27:49.46 (44) J 5: 28:24.90 (68) J 6: 13:17.58 (8)
5 488 MATOSKA Radek SMF HUSABERG (5) 400cc 4T 2:19:22.23 2:35.80
  J 1: 21:45.15 (60) J 2: 22:26.34 (71) J 3: 26:06.40 (61) J 4: 27:34.26 (28) J 5: 27:14.46 (7) J 6: 14:15.62 (113)
6 450 MACEK Martin ACCR YAMAHA (6) 400cc 4T 2:20:06.93 3:20.50
  J 1: 21:33.52 (37) J 2: 22:17.59 (57) J 3: 26:10.25 (67) J 4: 27:56.61 (50) J 5: 28:18.25 (61) J 6: 13:50.71 (48)
7 457 FARRES Gerard RFME KTM (7) 400cc 4T 2:20:42.90 3:56.47
  J 1: 21:44.14 (58) J 2: 22:11.51 (49) J 3: 25:51.62 (48) J 4: 28:20.21 (81) J 5: 28:45.79 (91) J 6: 13:49.63 (46)
8 430 HERMANSSON Jonas SVEMO HUSABERG (8) 400cc 4T 2:21:35.20 4:48.77
  J 1: 21:53.49 (70) J 2: 22:02.71 (39) J 3: 26:01.60 (56) J 4: 28:32.04 (97) J 5: 29:08.85 (116) J 6: 13:56.51 (61)
9 490 GUSTAVSSON Larry SVEMO HUSABERG (9) 400cc 4T 2:23:31.35 6:44.92
  J 1: 23:33.84 (212) J 2: 22:48.07 (104) J 3: 27:03.28 (137) J 4: 28:29.74 (94) J 5: 27:55.10 (31) J 6: 13:41.32 (34)
10 519 KOTRBA Otakar ACCR HVA (10) 400cc 4T 2:23:45.00 6:58.57
  J 1: 22:26.87 (122) J 2: 23:00.63 (135) J 3: 27:21.74 (157) J 4: 28:30.66 (95) J 5: 28:15.11 (54) J 6: 14:09.99 (94)
11 534 HRIAZ Fabrizio FMI TM (11) 400cc 4T 2:23:50.31 7:03.88
  J 1: 22:28.74 (124) J 2: 23:02.32 (138) J 3: 27:32.48 (170) J 4: 28:40.91 (108) J 5: 27:59.08 (32) J 6: 14:06.78 (84)
12 438 GARRAHAN Brian AMA KTM (12) 400cc 4T 2:23:54.27 7:07.84
  J 1: 22:02.40 (81) J 2: 22:30.11 (78) J 3: 26:33.28 (93) J 4: 28:46.74 (120) J 5: 29:36.02 (153) J 6: 14:25.72 (145)
13 434 KLAUS Nico DMSB KTM (13) 400cc 4T 2:24:06.51 7:20.08
  J 1: 22:12.86 (97) J 2: 22:52.91 (117) J 3: 26:16.91 (76) J 4: 28:24.31 (87) J 5: 29:11.44 (123) J 6: 15:08.08 (252)
14 441 GOTTVALD Martin ACCR HVA (14) 400cc 4T 2:24:19.48 7:33.05
  J 1: 22:14.73 (102) J 2: 22:52.75 (116) J 3: 26:47.04 (116) J 4: 28:55.94 (131) J 5: 29:12.40 (125) J 6: 14:16.62 (114)
15 456 VAN HUNNIK Bas KNMV KTM (15) 400cc 4T 2:25:10.87 8:24.44
  J 1: 22:44.15 (148) J 2: 23:16.17 (158) J 3: 27:09.65 (142) J 4: 29:07.59 (148) J 5: 29:10.75 (121) J 6: 13:42.56 (37)
16 428 FRASER Jason ACU YAMAHA (16) 400cc 4T 2:26:17.62 9:31.19
  J 1: 22:36.90 (136) J 2: 23:09.61 (151) J 3: 26:43.47 (111) J 4: 29:33.36 (181) J 5: 29:54.96 (165) J 6: 14:19.32 (127)
17 437 BUENO Nielsen CBM KTM (17) 400cc 4T 2:26:49.17 10:02.74
  J 1: 22:28.20 (123) J 2: 24:05.31 (220) J 3: 26:55.30 (129) J 4: 29:27.79 (176) J 5: 29:50.47 (161) J 6: 14:02.10 (75)
18 464 CIANFARANI Simone FMI KTM (18) 400cc 4T 2:27:19.34 10:32.91
  J 1: 23:28.80 (205) J 2: 23:00.13 (133) J 3: 27:28.98 (166) J 4: 29:19.09 (164) J 5: 28:57.38 (107) J 6: 15:04.96 (243)
19 513 REDECKER Olaf DMSB KTM (19) 400cc 4T 2:27:39.10 10:52.67
  J 1: 23:05.12 (171) J 2: 23:31.02 (183) J 3: 27:43.36 (182) J 4: 29:38.77 (191) J 5: 29:10.41 (119) J 6: 14:30.42 (156)
20 459 SASEK Martin ACCR KTM (20) 400cc 4T 2:28:16.70 11:30.27
  J 1: 23:05.89 (175) J 2: 23:12.84 (154) J 3: 27:21.78 (158) J 4: 30:03.90 (228) J 5: 29:57.22 (167) J 6: 14:35.07 (177)
21 455 BACHMANN Rudiger DMSB HVA (21) 400cc 4T 2:29:02.18 12:15.75
  J 1: 22:22.05 (116) J 2: 22:59.93 (132) J 3: 29:10.37 (279) J 4: 29:40.83 (193) J 5: 30:03.69 (178) J 6: 14:45.31 (193)
22 435 TIJHUIS Dinand KNMV KTM (22) 400cc 4T 2:29:34.20 12:47.77
  J 1: 22:45.66 (149) J 2: 23:30.13 (180) J 3: 27:05.92 (140) J 4: 31:06.58 (275) J 5: 30:29.32 (208) J 6: 14:36.59 (179)
23 544 JOU Joan RFME KTM (23) 400cc 4T 2:30:35.68 13:49.25
  J 1: 23:13.37 (184) J 2: 24:06.94 (221) J 3: 28:04.47 (206) J 4: 30:46.94 (259) J 5: 29:58.61 (174) J 6: 14:25.35 (143)
24 452 JOLIAT Michel FMS YAMAHA (24) 400cc 4T 2:30:37.37 13:50.94
  J 1: 23:02.25 (168) J 2: 23:43.02 (195) J 3: 27:53.95 (194) J 4: 30:00.79 (227) J 5: 31:24.64 (253) J 6: 14:32.72 (168)
25 443 ROSSELET Eric FMS MONNIER (25) 400cc 4T 2:30:38.74 13:52.31
  J 1: 23:24.18 (196) J 2: 24:16.14 (231) J 3: 27:52.11 (191) J 4: 29:58.33 (221) J 5: 30:05.92 (183) J 6: 15:02.06 (236)
26 458 MORENO Jose FMC YAMAHA (26) 400cc 4T 2:30:50.58 14:04.15
  J 1: 23:13.83 (185) J 2: 24:33.73 (254) J 3: 27:48.84 (188) J 4: 29:43.77 (199) J 5: 30:42.87 (220) J 6: 14:47.54 (201)
27 466 PALLUT Frédéric FFM KTM (27) 400cc 4T 2:31:21.12 14:34.69
  J 1: 23:57.88 (237) J 2: 23:54.84 (207) J 3: 28:40.83 (259) J 4: 29:57.98 (220) J 5: 30:00.89 (175) J 6: 14:48.70 (206)
28 481 GUILLAUME Franck FFM HUSABERG (28) 400cc 4T 2:31:45.24 14:58.81
  J 1: 23:27.50 (202) J 2: 23:51.75 (202) J 3: 28:37.05 (253) J 4: 31:30.23 (286) J 5: 29:27.43 (143) J 6: 14:51.28 (213)
29 541 ORTLIEB Michael DMSB HUSABERG (29) 400cc 4T 2:32:54.41 16:07.98
  J 1: 23:43.43 (221) J 2: 24:32.91 (251) J 3: 28:59.98 (274) J 4: 30:18.70 (241) J 5: 29:57.53 (170) J 6: 15:21.86 (280)
30 512 BERNHART Hans Georg DMSB KTM (30) 400cc 4T 2:33:56.61 17:10.18
  J 1: 24:15.55 (251) J 2: 25:25.59 (296) J 3: 28:23.74 (238) J 4: 29:22.84 (169) J 5: 31:07.88 (238) J 6: 15:21.01 (277)
31 436 BASCUNAN Vicente FMC KTM (31) 400cc 4T 2:33:59.80 17:13.37
  J 1: 23:58.26 (238) J 2: 24:31.60 (249) J 3: 27:55.63 (195) J 4: 30:07.27 (231) J 5: 31:56.99 (271) J 6: 15:30.05 (299)
32 476 VALKONEN Teemu SML KTM (32) 400cc 4T 2:34:03.57 17:17.14
  J 1: 23:27.45 (201) J 2: 27:13.45 (371) J 3: 28:37.06 (254) J 4: 30:12.84 (235) J 5: 30:05.44 (182) J 6: 14:27.33 (146)
33 477 MOURGUES Patrice FFM HUSABERG (33) 400cc 4T 2:34:17.31 17:30.88
  J 1: 23:58.48 (239) J 2: 24:33.07 (252) J 3: 28:40.42 (257) J 4: 31:01.23 (272) J 5: 30:25.90 (202) J 6: 15:38.21 (312)
34 429 FELDER Daniel FMS HVA (34) 400cc 4T 2:34:17.72 17:31.29
  J 1: 24:48.81 (272) J 2: 24:47.40 (262) J 3: 27:51.64 (190) J 4: 30:10.66 (232) J 5: 31:20.55 (246) J 6: 15:18.66 (274)
35 444 VIDAURRE Cristobal FMC KTM (35) 400cc 4T 2:34:56.26 18:09.83
  J 1: 25:16.90 (286) J 2: 23:50.11 (198) J 3: 27:59.42 (200) J 4: 30:53.84 (267) J 5: 31:56.15 (270) J 6: 14:59.84 (233)
36 516 LAPPIN Adrian MCUI VOR (36) 400cc 4T 2:36:24.19 19:37.76
  J 1: 24:05.33 (246) J 2: 24:57.11 (272) J 3: 29:32.23 (294) J 4: 31:38.23 (296) J 5: 30:54.82 (231) J 6: 15:16.47 (268)
37 496 FITZSIMON Vinnie MCUI VOR (37) 400cc 4T 2:38:34.02 21:47.59
  J 1: 25:14.61 (283) J 2: 25:07.96 (283) J 3: 30:01.72 (309) J 4: 31:09.46 (277) J 5: 31:42.14 (264) J 6: 15:18.13 (273)
38 486 FIMPEL Ingo DMSB KTM (38) 400cc 4T 2:38:53.84 22:07.41
  J 1: 31:05.41 (390) J 2: 24:52.64 (267) J 3: 27:48.62 (187) J 4: 31:47.03 (305) J 5: 28:48.23 (98) J 6: 14:31.91 (164)
39 498 WYLCOCK Daryn ACU HONDA (39) 400cc 4T 2:38:56.37 22:09.94
  J 1: 26:08.83 (314) J 2: 25:12.32 (288) J 3: 30:06.82 (312) J 4: 31:48.77 (306) J 5: 30:43.39 (222) J 6: 14:56.24 (224)
40 515 MEIER Reto FMS KTM (40) 400cc 4T 2:39:05.32 22:18.89
  J 1: 25:14.60 (282) J 2: 26:18.68 (333) J 3: 30:23.27 (323) J 4: 31:09.76 (278) J 5: 30:41.61 (219) J 6: 15:17.40 (271)
41 506 MARTINSON Glenn AMA KTM (41) 400cc 4T 2:39:37.59 22:51.16
  J 1: 29:09.21 (358) J 2: 24:46.59 (261) J 3: 28:54.07 (267) J 4: 30:49.95 (264) J 5: 30:18.46 (197) J 6: 15:39.31 (315)
42 548 ROBEZNIEKS Arturs LaMSF KTM (42) 400cc 4T 2:40:08.30 23:21.87
  J 1: 24:21.07 (255) J 2: 29:36.53 (417) J 3: 29:16.69 (285) J 4: 30:45.78 (258) J 5: 31:03.37 (234) J 6: 15:04.86 (241)
43 520 RIMOLDI Roberto FMI KTM (43) 400cc 4T 2:40:24.60 23:38.17
  J 1: 27:25.40 (335) J 2: 26:00.33 (320) J 3: 29:03.79 (276) J 4: 30:21.89 (245) J 5: 30:36.02 (212) J 6: 16:57.17 (393)
44 447 BRAAKHEKKE Stephan KNMV HVA (44) 400cc 4T 2:41:36.55 24:50.12
  J 1: 29:48.84 (369) J 2: 24:51.44 (265) J 3: 33:11.08 (402) J 4: 29:45.39 (202) J 5: 30:04.51 (180) J 6: 13:55.29 (58)
45 467 GUILLAUME Christophe FFM HVA (45) 400cc 4T 2:42:20.85 25:34.42
  J 1: 39:35.63 (447) J 2: 23:21.81 (170) J 3: 26:57.62 (131) J 4: 28:46.57 (119) J 5: 28:58.55 (108) J 6: 14:40.67 (183)
46 493 ALBOS SORRIBES Marcel FMA KTM (46) 400cc 4T 2:43:28.47 26:42.04
  J 1: 27:00.17 (331) J 2: 26:12.69 (330) J 3: 30:24.12 (325) J 4: 32:46.14 (331) J 5: 31:33.95 (261) J 6: 15:31.40 (302)
47 510 TURNER Michaël ACU YAMAHA (47) 400cc 4T 2:45:39.58 28:53.15
  J 1: 30:04.41 (375) J 2: 26:21.46 (336) J 3: 30:06.50 (311) J 4: 31:34.17 (293) J 5: 32:05.85 (272) J 6: 15:27.19 (292)
48 521 BRAICO Riccardo MA KTM (48) 400cc 4T 2:45:52.04 29:05.61
  J 1: 29:38.35 (364) J 2: 26:01.84 (322) J 3: 30:07.30 (313) J 4: 32:22.01 (317) J 5: 32:31.97 (288) J 6: 15:10.57 (256)
49 539 ORFANOS Vassilis ELPA YAMAHA (49) 400cc 4T 2:45:53.56 29:07.13
  J 1: 27:11.82 (333) J 2: 26:43.14 (355) J 3: 30:50.32 (342) J 4: 33:26.00 (355) J 5: 32:25.86 (284) J 6: 15:16.42 (266)
50 545 POSIK Jiri ACCR HUSABERG (50) 400cc 4T 2:46:22.10 29:35.67
  J 1: 28:18.21 (346) J 2: 27:47.92 (390) J 3: 30:24.02 (324) J 4: 32:22.21 (318) J 5: 32:08.06 (275) J 6: 15:21.68 (279)
51 482 SCHNELLER Adam MA KTM (51) 400cc 4T 2:47:07.87 30:21.44
  J 1: 40:50.92 (453) J 2: 24:34.51 (255) J 3: 27:45.65 (185) J 4: 30:38.36 (255) J 5: 29:07.61 (112) J 6: 14:10.82 (97)
52 449 WATT Dan CMA HUSABERG (52) 400cc 4T 2:47:51.77 31:05.34
  J 1: 30:48.44 (385) J 2: 26:22.70 (337) J 3: 29:08.76 (278) J 4: 32:29.00 (322) J 5: 33:55.66 (320) J 6: 15:07.21 (250)
53 518 MASSO Juan RFME KTM (53) 400cc 4T 2:48:27.74 31:41.31
  J 1: 29:41.55 (367) J 2: 26:03.14 (323) J 3: 30:27.66 (328) J 4: 32:24.05 (320) J 5: 32:54.17 (301) J 6: 16:57.17 (393)
54 487 CAMPBELL Scott MA KTM (54) 400cc 4T 2:49:31.66 32:45.23
  J 1: 31:09.88 (391) J 2: 25:34.38 (303) J 3: 30:33.08 (332) J 4: 33:22.97 (353) J 5: 33:06.53 (305) J 6: 15:44.82 (324)
55 523 MASTIN Randy AMA KTM (55) 400cc 4T 2:51:23.50 34:37.07
  J 1: 29:30.88 (361) J 2: 28:07.63 (395) J 3: 31:18.50 (363) J 4: 34:11.55 (368) J 5: 32:17.77 (281) J 6: 15:57.17 (338)
56 463 NERVA Jean FFM HUSABERG (56) 400cc 4T 2:51:37.16 34:50.73
  J 1: 41:42.16 (458) J 2: 24:38.78 (257) J 3: 28:16.70 (226) J 4: 30:27.79 (246) J 5: 29:34.56 (152) J 6: 16:57.17 (393)
57 524 THEVOZ Jeff FMS MONNIER (57) 400cc 4T 2:52:05.64 35:19.21
  J 1: 31:58.58 (404) J 2: 26:34.73 (344) J 3: 31:28.61 (369) J 4: 32:20.25 (316) J 5: 32:46.30 (297) J 6: 16:57.17 (393)
58 453 SMITH Esteban FMC KTM (58) 400cc 4T 2:54:11.51 37:25.08
  J 1: 26:35.59 (325) J 2: 27:02.69 (366) J 3: 30:14.66 (317) J 4: 33:30.62 (356) J 5: 39:50.78 (391) J 6: 16:57.17 (393)
59 489 MAURIN Stéphane FFM KAWASAKI (59) 400cc 4T 2:55:43.92 38:57.49
  J 1: 33:24.66 (415) J 2: 27:11.60 (369) J 3: 30:47.23 (338) J 4: 33:19.45 (351) J 5: 34:03.81 (326) J 6: 16:57.17 (393)
60 527 SUOMINEN Seppo SML KTM (60) 400cc 4T 2:59:04.68 42:18.25
  J 1: 33:26.12 (416) J 2: 27:25.69 (379) J 3: 33:12.95 (403) J 4: 34:23.24 (372) J 5: 33:39.51 (317) J 6: 16:57.17 (393)
61 538 SUBIRANA Jordi RFME KTM (61) 400cc 4T 3:02:29.16 45:42.73
  J 1: 37:04.69 (431) J 2: 28:02.95 (392) J 3: 33:21.26 (408) J 4: 33:40.96 (359) J 5: 33:22.13 (311) J 6: 16:57.17 (393)
62 522 CHERRY Russ AMA SUZUKI (62) 400cc 4T 3:04:20.47 47:34.04
  J 1: 35:50.19 (426) J 2: 27:35.93 (383) J 3: 32:19.59 (390) J 4: 35:46.13 (386) J 5: 35:51.46 (359) J 6: 16:57.17 (393)
63 509 ESTEVE Jordi RFME KTM (63) 400cc 4T 3:04:26.72 47:40.29
  J 1: 30:50.11 (388) J 2: 28:39.99 (404) J 3: 33:20.58 (407) J 4: 37:45.76 (401) J 5: 36:53.11 (372) J 6: 16:57.17 (393)
64 432 MERRIMAN Stefan MA HVA (64) 400cc 4T 3:06:18.81 49:32.38
  J 1: 20:32.89 (2) J 2: 21:02.87 (3) J 3: 24:34.44 (2) J 4: 26:51.67 (6) J 5: 1:20:07.26 (446) J 6: 13:09.68 (3)
65 531 FLOUHR Jean FMB KTM (65) 400cc 4T 3:11:29.24 54:42.81
  J 1: 35:12.87 (423) J 2: 33:49.11 (444) J 3: 33:37.62 (413) J 4: 36:07.76 (394) J 5: 35:44.71 (354) J 6: 16:57.17 (393)
66 530 ZANARDO Guerrino FMI HUSABERG (66) 400cc 4T 3:14:51.67 58:05.24
  J 1: 48:49.20 (481) J 2: 27:03.79 (367) J 3: 31:35.49 (373) J 4: 32:52.24 (335) J 5: 38:49.57 (383) J 6: 15:41.38 (320)
67 465 AUERSWALD Tobias DMSB HVA (67) 400cc 4T 3:18:50.60 1:02:04.17
  J 1: 39:57.96 (450) J 2: 57:51.12 (480) J 3: 27:44.66 (184) J 4: 29:21.66 (167) J 5: 29:22.19 (138) J 6: 14:33.01 (170)
68 480 ANDRE Ronny FMS KTM (68) 400cc 4T 3:24:46.78 1:08:00.35
  J 1: 38:47.40 (444) J 2: 28:49.90 (406) J 3: 45:47.45 (444) J 4: 38:48.14 (409) J 5: 35:36.72 (351) J 6: 16:57.17 (393)
69 536 RAMON Joan RFME KTM (69) 400cc 4T 3:24:54.32 1:08:07.89
  J 1: 33:26.74 (417) J 2: 48:39.06 (470) J 3: 33:18.89 (406) J 4: 36:42.97 (395) J 5: 35:49.49 (355) J 6: 16:57.17 (393)
70 503 Mc KEVITT Bernard MCUI HONDA (70) 400cc 4T 3:29:28.65 1:12:42.22
  J 1: 50:29.63 (486) J 2: 32:45.74 (436) J 3: 33:36.79 (412) J 4: 39:25.83 (413) J 5: 36:13.49 (366) J 6: 16:57.17 (393)
71 529 ALTASS Tony ACU HONDA (71) 400cc 4T 3:33:44.00 1:16:57.57
  J 1: 34:46.08 (421) J 2: 37:50.88 (456) J 3: 57:33.65 (458) J 4: 32:35.32 (326) J 5: 34:00.90 (323) J 6: 16:57.17 (393)
72 499 FRYBERGER Lee CMA HUSABERG (72) 400cc 4T 3:37:30.13 1:20:43.70
  J 1: 32:58.28 (411) J 2: 26:40.22 (352) J 3: 31:37.84 (374) J 4: 36:57.45 (396) J 5: 1:09:19.17 (439) J 6: 19:57.17 (446)
73 505 CRIMP Julian ACU KTM (73) 400cc 4T 3:40:18.62 1:23:32.19
  J 1: 50:25.81 (485) J 2: 36:20.93 (450) J 3: 33:14.11 (404) J 4: 44:09.23 (429) J 5: 39:11.37 (386) J 6: 16:57.17 (393)
74 494 UTENS Yves FMB HVA (74) 400cc 4T 3:46:17.55 1:29:31.12
  J 1: 1:01:36.82 (500) J 2: 31:04.27 (429) J 3: 34:51.95 (425) J 4: 37:08.37 (398) J 5: 44:38.97 (403) J 6: 16:57.17 (393)
75 492 CAREY Robert ACU YAMAHA (75) 400cc 4T 3:50:15.40 1:33:28.97
  J 1: 30:36.62 (383) J 2: 26:55.89 (364) J 3: 31:16.46 (361) J 4: 1:27:48.77 (460) J 5: 36:40.49 (369) J 6: 16:57.17 (393)
76 511 DUBOSCQ Jean-Luc FFM HVA (76) 400cc 4T 3:52:25.19 1:35:38.76
  J 1: 45:54.81 (470) J 2: 36:38.21 (451) J 3: 33:47.92 (415) J 4: 53:39.45 (439) J 5: 45:27.63 (405) J 6: 16:57.17 (393)
77 474 MENIN Eric FFM KTM (77) 400cc 4T 3:55:58.69 1:39:12.26
  J 1: 42:32.48 (462) J 2: 35:17.99 (448) J 3: 44:21.00 (443) J 4: 40:54.14 (418) J 5: 55:55.91 (428) J 6: 16:57.17 (393)
78 532 KANBELLE Alain FFM KTM (78) 400cc 4T 4:14:22.03 1:57:35.60
  J 1: 53:01.97 (490) J 2: 41:12.03 (463) J 3: 42:38.28 (441) J 4: 47:09.09 (432) J 5: 53:23.49 (422) J 6: 16:57.17 (393)

Abandons étape 1

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  470 CHIPIER Denis FFM HVA   400cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  472 VOUILLON Willy FFM KTM   400cc 4T    
  J 1: J 2: 26:36.61 (347) J 3: J 4: J 5: J 6:
  475 PAQUIENT Jean-Michel FFM HVA   400cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  479 AUBERT Jean-Marie FFM MONNIER   400cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  497 CAMINAL SALLENT Ruben FMA VOR   400cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:

Abandons étape 2

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  442 GARRAHAN Patrick AMA KTM   400cc 4T    
  J 1: 30:31.00 (380) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  461 TARKKALA Marko SML HUSABERG   400cc 4T    
  J 1: 21:23.06 (30) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  470 CHIPIER Denis FFM HVA   400cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  475 PAQUIENT Jean-Michel FFM HVA   400cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  479 AUBERT Jean-Marie FFM MONNIER   400cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  483 DURAN Jesus RFME KTM   400cc 4T    
  J 1: 1:07:12.74 (509) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  495 BALLET Michel FFM YAMAHA   400cc 4T    
  J 1: 1:01:58.38 (501) J 2: J 3: 28:41.74 (260) J 4: 30:41.07 (257) J 5: 29:52.30 (163) J 6: 15:36.11 (309)
  497 CAMINAL SALLENT Ruben FMA VOR   400cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  528 FONTJosep RFME HVA   400cc 4T    
  J 1: 28:26.45 (350) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  533 TRIVELLAS Tilemahos ELPA YAMAHA   400cc 4T    
  J 1: 41:15.02 (456) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:

Abandons étape 3

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  440 COULAS Scott CMA KTM   400cc 4T    
  J 1: 33:36.57 (419) J 2: 53:07.01 (476) J 3: J 4: J 5: J 6:
  442 GARRAHAN Patrick AMA KTM   400cc 4T    
  J 1: 30:31.00 (380) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  454 GRITI Giovanni FMI KTM   400cc 4T    
  J 1: 21:38.09 (48) J 2: 21:57.46 (35) J 3: J 4: J 5: J 6:
  461 TARKKALA Marko SML HUSABERG   400cc 4T    
  J 1: 21:23.06 (30) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  470 CHIPIER Denis FFM HVA   400cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  471 WILCOX Kurt AMA SUSUKI   400cc 4T    
  J 1: 24:01.88 (240) J 2: 25:08.58 (284) J 3: J 4: J 5: J 6:
  472 VOUILLON Willy FFM KTM   400cc 4T    
  J 1: J 2: 26:36.61 (347) J 3: J 4: J 5: J 6:
  475 PAQUIENT Jean-Michel FFM HVA   400cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  478 MANCINELLI Federico FMI VOR   400cc 4T    
  J 1: 37:02.22 (429) J 2: 22:44.28 (97) J 3: J 4: J 5: J 6:
  483 DURAN Jesus RFME KTM   400cc 4T    
  J 1: 1:07:12.74 (509) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  497 CAMINAL SALLENT Ruben FMA VOR   400cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  502 BLETON Anthony FFM KTM   400cc 4T    
  J 1: 30:02.33 (373) J 2: 26:44.80 (357) J 3: J 4: 1:54:01.02 (464) J 5: 55:48.35 (426) J 6: 16:57.17 (393)
  507 KAIPANEN Mika SML KTM   400cc 4T    
  J 1: 31:29.58 (396) J 2: 25:06.87 (282) J 3: J 4: J 5: J 6:
  514 QUICK Patsy ACU KTM   400cc 4T    
  J 1: 57:01.29 (495) J 2: 37:19.19 (454) J 3: J 4: J 5: J 6:
  517 POSTHUMUS Erik KNMV KTM   400cc 4T    
  J 1: 33:27.40 (418) J 2: 54:35.24 (478) J 3: J 4: J 5: J 6:
  528 FONTJosep RFME HVA   400cc 4T    
  J 1: 28:26.45 (350) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  533 TRIVELLAS Tilemahos ELPA YAMAHA   400cc 4T    
  J 1: 41:15.02 (456) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  535 SIMONCINI Juri FMI VOR   400cc 4T    
  J 1: 22:33.81 (134) J 2: 23:30.73 (181) J 3: J 4: 28:22.03 (84) J 5: 28:02.10 (39) J 6:

Hors course étape 3

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  479 AUBERT Jean-Marie FFM MONNIER   400cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:

Abandons étape 4

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  431 SALMINEN Juha SML KTM   400cc 4T    
  J 1: 20:31.74 (1) J 2: 21:01.66 (2) J 3: 24:26.27 (1) J 4: J 5: J 6:
  440 COULAS Scott CMA KTM   400cc 4T    
  J 1: 33:36.57 (419) J 2: 53:07.01 (476) J 3: J 4: J 5: J 6:
  442 GARRAHAN Patrick AMA KTM   400cc 4T    
  J 1: 30:31.00 (380) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  446 DE GEZELLE Serge FMB YAMAHA   400cc 4T    
  J 1: 22:11.94 (96) J 2: 22:50.34 (109) J 3: 26:59.98 (133) J 4: J 5: J 6:
  454 GRITI Giovanni FMI KTM   400cc 4T    
  J 1: 21:38.09 (48) J 2: 21:57.46 (35) J 3: J 4: J 5: J 6:
  461 TARKKALA Marko SML HUSABERG   400cc 4T    
  J 1: 21:23.06 (30) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  470 CHIPIER Denis FFM HVA   400cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  471 WILCOX Kurt AMA SUSUKI   400cc 4T    
  J 1: 24:01.88 (240) J 2: 25:08.58 (284) J 3: J 4: J 5: J 6:
  472 VOUILLON Willy FFM KTM   400cc 4T    
  J 1: J 2: 26:36.61 (347) J 3: J 4: J 5: J 6:
  475 PAQUIENT Jean-Michel FFM HVA   400cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  478 MANCINELLI Federico FMI VOR   400cc 4T    
  J 1: 37:02.22 (429) J 2: 22:44.28 (97) J 3: J 4: J 5: J 6:
  483 DURAN Jesus RFME KTM   400cc 4T    
  J 1: 1:07:12.74 (509) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  497 CAMINAL SALLENT Ruben FMA VOR   400cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  507 KAIPANEN Mika SML KTM   400cc 4T    
  J 1: 31:29.58 (396) J 2: 25:06.87 (282) J 3: J 4: J 5: J 6:
  514 QUICK Patsy ACU KTM   400cc 4T    
  J 1: 57:01.29 (495) J 2: 37:19.19 (454) J 3: J 4: J 5: J 6:
  517 POSTHUMUS Erik KNMV KTM   400cc 4T    
  J 1: 33:27.40 (418) J 2: 54:35.24 (478) J 3: J 4: J 5: J 6:
  528 FONTJosep RFME HVA   400cc 4T    
  J 1: 28:26.45 (350) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  533 TRIVELLAS Tilemahos ELPA YAMAHA   400cc 4T    
  J 1: 41:15.02 (456) J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:

Hors course étape 4

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  479 AUBERT Jean-Marie FFM MONNIER   400cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:
  491 YATES John AMA YAMAHA   400cc 4T    
  J 1: 32:24.27 (406) J 2: 26:28.59 (342) J 3: 31:15.16 (360) J 4: J 5: 35:50.27 (356) J 6: 16:57.17 (393)

Abandons étape 5

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  427 NASCIMENTO Marcio CBM KTM   400cc 4T    
  J 1: 29:00.03 (354) J 2: 24:23.58 (239) J 3: 27:38.53 (176) J 4: 34:37.25 (377) J 5: J 6:
  431 SALMINEN Juha SML KTM   400cc 4T    
  J 1: 20:31.74 (1) J 2: 21:01.66 (2) J 3: 24:26.27 (1) J 4: J 5: J 6:
  446 DE GEZELLE Serge FMB YAMAHA   400cc 4T    
  J 1: 22:11.94 (96) J 2: 22:50.34 (109) J 3: 26:59.98 (133) J 4: J 5: J 6:
  460 LEES Adam MA HVA   400cc 4T    
  J 1: 22:46.02 (150) J 2: 23:34.78 (188) J 3: 27:24.04 (162) J 4: 29:18.42 (163) J 5: J 6:
  469 BUCQUET Eric FFM KTM   400cc 4T    
  J 1: 39:08.90 (446) J 2: 31:26.91 (430) J 3: 30:08.98 (314) J 4: 31:46.03 (304) J 5: J 6:
  478 MANCINELLI Federico FMI VOR   400cc 4T    
  J 1: 37:02.22 (429) J 2: 22:44.28 (97) J 3: J 4: J 5: J 6:
  525 MACOVAZ George MA KTM   400cc 4T    
  J 1: 1:08:47.42 (511) J 2: 1:26:47.72 (493) J 3: 1:32:48.23 (476) J 4: 1:51:05.08 (463) J 5: J 6:
  537 ANOTTA Yves FMS KTM   400cc 4T    
  J 1: 26:05.33 (311) J 2: 27:39.44 (386) J 3: 31:54.66 (380) J 4: 34:18.57 (371) J 5: J 6:

Abandons étape 6

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  448 CARDENAS Juan-Carlos FMM KTM   400cc 4T    
  J 1: 26:25.79 (320) J 2: 26:06.89 (327) J 3: 30:26.05 (326) J 4: 33:15.54 (348) J 5: 34:37.52 (336) J 6:
  473 GARNHAM Clive ACU Kawasaki   400cc 4T    
  J 1: 57:34.03 (497) J 2: 36:58.24 (453) J 3: 47:10.01 (446) J 4: 1:01:55.27 (447) J 5: 54:29.97 (424) J 6:

Klasyfikacja w klasie 500 4T po sze¶ciu dniach

Poz. Nr Zawodnik Federacja Motocykl (Poz) Klasa Czas Strata
                 
1 566 AHOLA Mika SML VOR (1) 500cc 4T 2:13:20.73  
  J 1: 20:40.46 (4) J 2: 21:00.11 (1) J 3: 24:36.02 (3) J 4: 26:16.87 (1) J 5: 27:19.90 (11) J 6: 13:27.37 (13)
2 558 TIAINEN Kari SML KTM (2) 500cc 4T 2:13:49.25 28.52
  J 1: 20:54.16 (7) J 2: 21:17.14 (10) J 3: 24:41.41 (4) J 4: 26:25.71 (2) J 5: 27:14.72 (8) J 6: 13:16.11 (7)
3 555 ERIKSSON Anders SVEMO HVA (3) 500cc 4T 2:14:40.33 1:19.60
  J 1: 20:56.84 (9) J 2: 21:13.42 (8) J 3: 25:02.89 (9) J 4: 26:47.09 (5) J 5: 27:31.17 (18) J 6: 13:08.92 (2)
4 567 SALA Giovanni FMI KTM (4) 500cc 4T 2:16:18.60 2:57.87
  J 1: 22:13.17 (99) J 2: 21:07.71 (5) J 3: 24:42.31 (5) J 4: 27:05.01 (7) J 5: 27:40.27 (21) J 6: 13:30.13 (17)
5 564 COMA Marc RFME HVA (5) 500cc 4T 2:17:35.39 4:14.66
  J 1: 21:03.57 (12) J 2: 21:43.99 (21) J 3: 25:24.44 (23) J 4: 27:29.78 (24) J 5: 28:15.10 (53) J 6: 13:38.51 (31)
6 565 BOTTURI Alessandro FMI KTM (6) 500cc 4T 2:17:36.79 4:16.06
  J 1: 21:07.40 (15) J 2: 21:29.69 (13) J 3: 25:14.95 (19) J 4: 27:35.89 (31) J 5: 27:51.21 (24) J 6: 14:17.65 (117)
7 561 LIND Martin SVEMO HUSABERG (7) 500cc 4T 2:17:55.96 4:35.23
  J 1: 21:37.61 (47) J 2: 21:38.29 (18) J 3: 25:22.91 (22) J 4: 27:35.30 (30) J 5: 27:54.91 (30) J 6: 13:46.94 (41)
8 572 DURAN Jordi RFME KTM (8) 500cc 4T 2:19:34.06 6:13.33
  J 1: 21:42.60 (54) J 2: 22:25.45 (69) J 3: 25:26.94 (25) J 4: 27:39.89 (34) J 5: 28:23.09 (64) J 6: 13:56.09 (60)
9 562 ROMA Joan RFME HUSABERG (9) 500cc 4T 2:19:50.60 6:29.87
  J 1: 21:34.96 (39) J 2: 22:15.11 (56) J 3: 25:40.95 (34) J 4: 28:09.99 (68) J 5: 28:20.58 (63) J 6: 13:49.01 (45)
10 582 KATRINAK Jaroslav SMF VOR (10) 500cc 4T 2:19:52.97 6:32.24
  J 1: 22:32.34 (133) J 2: 22:45.28 (99) J 3: 26:31.67 (90) J 4: 27:22.56 (18) J 5: 27:14.93 (9) J 6: 13:26.19 (12)
11 560 SEIFERT Christoph DMSB KTM (11) 500cc 4T 2:21:12.38 7:51.65
  J 1: 21:53.59 (71) J 2: 22:07.45 (45) J 3: 25:49.84 (45) J 4: 28:01.32 (55) J 5: 28:30.14 (75) J 6: 14:50.04 (209)
12 574 VINET Samuel FFM HUSABERG (12) 500cc 4T 2:21:31.34 8:10.61
  J 1: 22:14.49 (101) J 2: 22:58.62 (127) J 3: 26:37.53 (100) J 4: 27:48.36 (42) J 5: 27:40.13 (20) J 6: 14:12.21 (101)
13 569 SCHEIDHAUER Ralf DMSB HVA (13) 500cc 4T 2:23:09.44 9:48.71
  J 1: 21:52.51 (68) J 2: 22:51.57 (114) J 3: 26:14.52 (72) J 4: 28:26.51 (91) J 5: 29:20.53 (136) J 6: 14:23.80 (140)
14 587 WILLS Karsten DMSB HUSABERG (14) 500cc 4T 2:23:26.21 10:05.48
  J 1: 22:29.94 (127) J 2: 23:14.51 (156) J 3: 26:55.13 (128) J 4: 28:22.54 (85) J 5: 28:02.52 (42) J 6: 14:21.57 (132)
15 563 ECKERT Sascha DMSB KTM (15) 500cc 4T 2:25:00.55 11:39.82
  J 1: 22:51.65 (153) J 2: 22:50.90 (112) J 3: 26:31.99 (91) J 4: 29:00.50 (140) J 5: 29:41.25 (155) J 6: 14:04.26 (80)
16 573 RUDOLF Michal ACCR KTM (16) 500cc 4T 2:25:15.90 11:55.17
  J 1: 22:38.28 (138) J 2: 22:57.65 (124) J 3: 26:50.41 (121) J 4: 28:43.74 (115) J 5: 30:04.69 (181) J 6: 14:01.13 (73)
17 584 BERGLUND Thomas SVEMO KTM (17) 500cc 4T 2:25:24.08 12:03.35
  J 1: 23:12.79 (183) J 2: 23:20.26 (166) J 3: 27:22.61 (159) J 4: 28:55.20 (130) J 5: 28:26.53 (69) J 6: 14:06.69 (83)
18 591 DENNENMOSER Ralf DMSB KTM (18) 500cc 4T 2:26:14.86 12:54.13
  J 1: 22:58.20 (164) J 2: 23:16.60 (159) J 3: 27:35.13 (172) J 4: 28:41.62 (112) J 5: 29:27.89 (146) J 6: 14:15.42 (111)
19 586 JUBANY Ferran RFME KTM (19) 500cc 4T 2:27:43.18 14:22.45
  J 1: 23:50.80 (229) J 2: 23:26.55 (175) J 3: 27:33.04 (171) J 4: 29:07.07 (146) J 5: 29:01.51 (109) J 6: 14:44.21 (189)
20 590 STOCKER Daniel OeAMTC KTM (20) 500cc 4T 2:28:19.13 14:58.40
  J 1: 23:34.89 (213) J 2: 24:03.57 (218) J 3: 27:41.74 (181) J 4: 29:00.35 (139) J 5: 29:08.28 (113) J 6: 14:50.30 (210)
21 571 GARCIA HUIDOBRO Alejandro FMC KTM (21) 500cc 4T 2:29:13.05 15:52.32
  J 1: 22:55.37 (159) J 2: 23:06.40 (147) J 3: 27:30.24 (168) J 4: 29:50.49 (211) J 5: 30:57.02 (232) J 6: 14:53.53 (220)
22 583 GORL Patrik SVEMO KTM (22) 500cc 4T 2:30:43.06 17:22.33
  J 1: 26:06.55 (313) J 2: 23:17.91 (161) J 3: 27:52.45 (192) J 4: 29:07.65 (149) J 5: 29:29.02 (148) J 6: 14:49.48 (207)
23 589 MOUNIER David FFM KTM (23) 500cc 4T 2:31:12.57 17:51.84
  J 1: 24:26.16 (259) J 2: 24:28.70 (245) J 3: 28:44.13 (262) J 4: 29:20.56 (165) J 5: 29:38.36 (154) J 6: 14:34.66 (175)
24 559 SCHERTENLEIB Daniel FMS KTM (24) 500cc 4T 2:31:21.53 18:00.80
  J 1: 23:26.73 (200) J 2: 23:51.42 (201) J 3: 28:08.83 (213) J 4: 30:15.92 (239) J 5: 30:50.39 (228) J 6: 14:48.24 (202)
25 595 SCHRECK Jochen DMSB HVA (25) 500cc 4T 2:34:54.69 21:33.96
  J 1: 25:37.10 (298) J 2: 24:44.87 (260) J 3: 29:16.24 (284) J 4: 29:41.29 (195) J 5: 30:13.77 (194) J 6: 15:21.42 (278)
26 596 PROCHAZKA Martin ACCR HUSABERG (26) 500cc 4T 2:38:04.13 24:43.40
  J 1: 24:53.28 (274) J 2: 24:54.29 (268) J 3: 30:27.29 (327) J 4: 31:22.59 (282) J 5: 31:04.30 (235) J 6: 15:22.38 (283)
27 588 ABADAL David RFME HVA (27) 500cc 4T 2:40:09.01 26:48.28
  J 1: 25:15.35 (285) J 2: 24:59.68 (276) J 3: 31:19.85 (364) J 4: 31:45.91 (303) J 5: 31:34.75 (262) J 6: 15:13.47 (261)
28 585 KUIPERS Patrick KNMV HVA (28) 500cc 4T 2:42:11.12 28:50.39
  J 1: 25:43.32 (304) J 2: 26:12.82 (331) J 3: 30:09.67 (315) J 4: 33:35.55 (358) J 5: 31:24.73 (254) J 6: 15:05.03 (244)
29 577 NICOLAS Claude FFM KTM (29) 500cc 4T 2:45:17.93 31:57.20
  J 1: 27:42.64 (340) J 2: 25:13.41 (291) J 3: 30:12.20 (316) J 4: 31:54.02 (308) J 5: 33:29.17 (314) J 6: 16:46.49 (385)
30 576 HAMMOCK J.D. AMA KTM (30) 500cc 4T 2:49:30.02 36:09.29
  J 1: 26:45.74 (328) J 2: 27:21.58 (376) J 3: 31:01.09 (352) J 4: 33:15.25 (347) J 5: 35:19.87 (347) J 6: 15:46.49 (326)
31 579 ALLDRED Richard ACU KTM (31) 500cc 4T 2:52:25.69 39:04.96
  J 1: 32:46.67 (410) J 2: 26:20.82 (334) J 3: 31:38.95 (375) J 4: 32:31.07 (323) J 5: 33:28.53 (313) J 6: 15:39.65 (316)
32 598 CARO Pere RFME KTM (32) 500cc 4T 2:55:38.81 42:18.08
  J 1: 27:54.08 (345) J 2: 28:08.36 (397) J 3: 32:55.52 (400) J 4: 35:33.95 (384) J 5: 34:20.41 (330) J 6: 16:46.49 (385)
33 592 MOREAU Gilles FFM KTM (33) 500cc 4T 2:55:55.52 42:34.79
  J 1: 26:16.80 (318) J 2: 26:54.59 (363) J 3: 38:24.46 (432) J 4: 34:26.41 (375) J 5: 33:06.77 (306) J 6: 16:46.49 (385)
34 570 TORESSON Andreas SVEMO HUSABERG (34) 500cc 4T 2:56:00.46 42:39.73
  J 1: 21:13.96 (22) J 2: 21:52.28 (29) J 3: 1:04:29.14 (464) J 4: 27:13.37 (11) J 5: 28:00.88 (37) J 6: 13:10.83 (6)
35 600 PELLICER José Manuel RFME VOR (35) 500cc 4T 2:56:05.25 42:44.52
  J 1: 23:21.78 (191) J 2: 52:30.23 (474) J 3: 27:50.92 (189) J 4: 29:04.08 (142) J 5: 28:55.94 (104) J 6: 14:22.30 (134)
36 575 MOREFIELD Steve AMA YAMAHA (36) 500cc 4T 2:58:18.77 44:58.04
  J 1: 31:19.49 (393) J 2: 29:09.47 (410) J 3: 30:56.09 (349) J 4: 32:53.61 (337) J 5: 37:13.62 (374) J 6: 16:46.49 (385)
37 593 JOCHEMS Hans KNMV HVA (37) 500cc 4T 3:09:13.18 55:52.45
  J 1: 49:12.42 (482) J 2: 26:34.89 (345) J 3: 31:53.34 (379) J 4: 32:09.30 (314) J 5: 32:36.74 (293) J 6: 16:46.49 (385)
38 601 VAN PELT Rob KNMV HVA (38) 500cc 4T 4:22:38.66 2:09:17.93
  J 1: 26:26.00 (321) J 2: 26:21.21 (335) J 3: 1:22:14.93 (473) J 4: 33:55.14 (360) J 5: 1:18:23.49 (444) J 6: 15:17.89 (272)

Abandons étape 1

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  602 RODRIGUEZ Emilio RFME KTM   500cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:

Abandons étape 2

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  602 RODRIGUEZ Emilio RFME KTM   500cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:

Abandons étape 3

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  580 VEGA SAAVEDRA Julio Cesar CFM KTM   500cc 4T    
  J 1: 47:39.70 (477) J 2: 46:34.74 (467) J 3: J 4: 58:48.25 (445) J 5: 37:58.77 (381) J 6: 16:46.49 (385)
  597 TUITERT Gerwin KNMV HVA   500cc 4T    
  J 1: 25:23.64 (291) J 2: 27:19.65 (374) J 3: J 4: J 5: J 6:
  599 WARRANT Jean-Marc FMB KTM   500cc 4T    
  J 1: 24:46.46 (270) J 2: 25:04.18 (280) J 3: J 4: J 5: J 6:
  602 RODRIGUEZ Emilio RFME KTM   500cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6:

Abandons étape 4

Clt Num Pilote FIM Marque (Pos) Classe Temps Ecart
                 
  597 TUITERT Gerwin KNMV HVA   500cc 4T    
  J 1: 25:23.64 (291) J 2: 27:19.65 (374) J 3: J 4: J 5: J 6:
  599 WARRANT Jean-Marc FMB KTM   500cc 4T    
  J 1: 24:46.46 (270) J 2: 25:04.18 (280) J 3: J 4: J 5: J 6:
  602 RODRIGUEZ Emilio RFME KTM   500cc 4T    
  J 1: J 2: J 3: J 4: J 5: J 6: